CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Přenechání Praha11.Net
1234567891011
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 81 

Old Post 14.07.2007 v 22:27
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 82 

__________________

Old Post 14.07.2007 v 23:09
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 83 

Co se týká peeru z jižáku tak nejaké aktivity ohledně propojení jsem vzdal po posledním flame fungoval spoj cca max půl roku a pak to utichlo. Takže ohledně tohoto spoje který jsem kdysi pomohl realizovat už se ani neangažuje jelikož mne to přijde marný.
Co se týká IP adres z rozsahu 10.41.x.x dávalo se to po jednotlivé domluvě všech. Myslím že, pokud byl k 6hostovy někdo vstřícnější tak to snad není problém. Co se týká rozsahu asi bych to i neřešil když vezmete že, do 10.41 i 10.38 leze třeba svobodná praha s rozsahama říčan. Mne tam zase leze 10.33. takže tohle není ani k diskuzi. Spíš to že, u jiných to nevadí a u některých ano.
Jinak by se ctená rada jmnet možná měla zamyslet nad politikou vstřícnosti k APčkařům probíral jsem to již s někým a asi i já bych do toho nešel protože vzhledem k financím který do toho dáte to není vůbec motivující.
zdravím K.
PS pro stýblu na tvou obvyklou poznámku k Láznovejm věcem jestli počítám dobře mám ještě cca 8 měsíců čas stejně jako měl Lázna na vrácení mých věcí. ahoj k.

__________________

Old Post 15.07.2007 v 01:29
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 84 

Nevim no, zacina se to tady nejak sklanet k urazkam a pomluvam :(

Myslim, ze k APckarum vstricni jsme, ted zrovna mame 3 nova AP a ti APckari do nich nemuseli dat ani korunu, naopak budou mit internet zadarmo. Zajimave je, ze problem je jenom se 6hostem. Jak uz jsem psal, nabizel jsem 6hostovi mista v rade a on mi to odmitl s tim, ze chce na ty siti vydelavat. Je tahle jeho odpoved pro me jako czfree smyslejiciho cloveka motivujici? Ja jak nekde vidim nekoho na siti vydelavat, znamena to pro me, ze to plati koncaci - nejde to zpet do zkvalitnovani site, a to se mi nelibi.

Ted nedavno jsme zprovoznili BGP do Hellu (to bylo mimochodem taky narocne urgovat), nemel by byt problem udelat BGP znovu i jinam. Pred casem byl v nasi siti bordel a chaos, ale to se myslim uz davno vyresilo.

Meli bychom to opravdu probrat na pristim zasedani rady. Kdyby chtel nekdo ve ctvrtek vecer prijit, napiste mi.

__________________

Old Post 15.07.2007 v 07:52
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 85 

Old Post 15.07.2007 v 08:37
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 86 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 15.07.2007 v 12:31

Old Post 15.07.2007 v 12:25
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 87 

Dej vedet, samo se to neudela...

__________________

Old Post 15.07.2007 v 12:57
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 88 

Old Post 15.07.2007 v 14:19
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 89 

No nevim, proc bych mel zrovna ja zrovna s tebou resit peer s hmnetem Ale rada dala BGPckum zelenou... Verim tomu, ze tady na foru stejne nic nevyresime, je tu moc rusivych elementu a ta tva zaujatost a narazky tomu rozhodne nepomuzou.

__________________

Old Post 15.07.2007 v 14:43
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 90 

Naposledy upravil 6host 15.07.2007 v 16:00

Old Post 15.07.2007 v 15:23
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 91 

__________________

Old Post 16.07.2007 v 03:01
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Peer Příspěvek č. 92 

Pro spoj, repsektive jeho znovu oziveni jsem, problem ale je kam ho u nas umistit. U raptika, kde byl puvodni 2,4 spoj, je RB532 a ten je plny, u me zase neni prima viditelnost a musel bych vyjednat strechu (coz asi budu uz muset opravdu udelat, protoze se u nas bude zateplovat barak) a oba mame jeste spolecny problem, a to ten, ze uz v HM nebydlime, jen tam na stredecni rady zajizdime.

G

__________________

Old Post 16.07.2007 v 07:29
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 93 

Co rozsirujici deska pro 532ku? Nebo myslis uz plneho i toho ctyr minipci daughterboarda? Kazdopadne snad neni problem tam poridit dalsiho routerboarda ne?

U nas by to mohlo byt na Jizaku, kde uz je teda taky dost plno, nebo mozna o neco lip u JM-Standy.

__________________

Old Post 16.07.2007 v 09:19
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 94 

no jeste bych mel reseni udelat ten spoj preze me-ap jizak-ja-hmnet, muj spoj do hmnetu uz bezi.
ted cekam na vyjadreni

Old Post 16.07.2007 v 11:02
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gookin
Senior Member

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 517

Příspěvek č. 95 

__________________

Old Post 17.07.2007 v 07:37
Gookin je offline   Click Here to See the Profile for Gookin   Find more posts by Gookin   Click here to Send Gookin a Private Message     Visit Gookin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 96 

RB532 ma 3 minipci? Neni to jiny RB ktery nema rozsirujici desku? Ale to uz je offtopic. Kazdopadne o tom zkuste popremyslet, u nas by problem byt nemel ani na Jizaku, ani u JMStandy..

__________________

Old Post 17.07.2007 v 08:45
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567891011  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz