CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > RB133 odesel i s CM11
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
aldrtik
Newbie

Registrován: 02.06.2007
Příspěvků: 16

RB133 odesel i s CM11 Příspěvek č. 1 

Po temer roce pouzivani se v rijnu najednou RB odmlcel jako kdyz odsekne kabel.
Kdyz jsem ho dostal z krabice, palil jako topne teleso.
Oboji mi pripadalo upecene.

Na reklamaci mi po vyzkouseni rekli, ze CM11 odesla ale RB s vyjmutou minipci zije - 2x pipa - skutecne - po pripojeni ke kompu reagoval bezchybne a nepalil. Pri zasunuti CM11 zelena kontrolka prestala svitit a RB nepipal (CM11 palila).
Prohledli RB, jestli nema vyhorene kapacity na privodu od prepeti z napajeni a konstatovali vse v poradku.

Po case prisla nova vyreklamovana CM11. Zapojil jsem a vse OK. Avsak jen asi 10 minut a
vse se opakovalo.
Na reklamaci jsem oboji ponechal a po case prisla odpoved, ze CM11 je vyreklamovana, ale
RB ze pry:

"RB133 - zařízení bylo používáno ve vlhkém prostředí, na základní desce nalezena koroze. Reklamaci nelze uznat.
Toto je vyjádření od výrobce."

Pripada mi to jako chovani prodejce pri reklamaci vadneho mobilniho telefonu - koroze, je nam lito, zaruka se nevztahuje.
Jenze kdyz poprve videli RB, zadnou korozi prodejce nevidel a CM11 byla vyreklamovana, prestoze byla ve stejne hermeticke krabici, vylozene pytliky se silikagelem.

Evidentne odesel menic na RB pro minipci a Mikrotik to nechce uznat a chova se prasacky k zakaznikovi.

Jake mate zkusenosti s "korozi" RB pri reklamaci?

Kolik minipci karet RB133 vydrzi najednou napajet?
ad

Old Post 14.11.2008 v 21:55
aldrtik je offline   Click Here to See the Profile for aldrtik   Find more posts by aldrtik   Click here to Send aldrtik a Private Message   Click Here to Email aldrtik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:16.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz