CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > Pripojeni Masarykova ctvrt - Sedlakova
« 5678910111213
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Jiri Janak
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 2

Informace Příspěvek č. 161 

Dobry den,
bydlim na Tvrdeho 24 a celkove hledam lepsi zpusob, jak se pripojit k netu nez ISDN. V novinach a celkove jsem vyhledal tri moznosti, jak se v mem pripade nejlepe pripojit. ASDL, kabelovka nebo bezdratove pripojeni... Kabelovka u nas neni a pocitam, ze jeste dlouho nebude... ASDL bylo jeste donedavna reseni, pro ktere jsem se rozhod, nez jsem si precet clanek o WiFi. A ten me dovedl sem. Jak si muzete povsimnout (registrace), dneska jsem tady poprve. Mno a precet jsem nekolik prizpevku tady a docela me to dost zajima. Rozumim, ze doslo k docela velkemu pokroku u nas v Masarykove ctvrti za posledni pulrok. No k jadru veci : Zatim moc nechapu co to obnasi, ani jaka rychlost by tim byla dosazena, kolik by to stalo atd. Mno a moje prosba je, jestli by me nekdo zasveceny nemoh poslat email, kterej by me to osvetlil.
Z toho co jsem pochopil, tak snad ani nejsem na spatnym fleku z hlediska propojeni uzlu atd. Tvrdeho 24 je presne pred nemocnici jak je zastavka 144/139. Takze, jestli by nekdo prosim mohl, tak bych byl vdecnej.
Jirka

Old Post 17.08.2003 v 15:32
Jiri Janak je offline   Click Here to See the Profile for Jiri Janak   Find more posts by Jiri Janak   Click here to Send Jiri Janak a Private Message   Click Here to Email Jiri Janak   Visit Jiri Janak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimak
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 162 

Zdravim, uz se vam podarilo tu sit zprovoznit?, no ale k veci, Bydlim v Pisarkach, na Vinarske 30, vyhled nemam prakticky zadnej, vidim pred barakem Koleje Masarny, a za barakem souseda. jinak nic moc, ze strechy sem se jeste nedival, snad okoli vystaviste, zajimalo by me zda by se to nedalo nejak resit, popripade jestli neni nekdo z okoli. (ale to bych chtel asi moc), Dekuji za jakoukoli reakci

Old Post 17.08.2003 v 15:56
Slimak je offline   Click Here to See the Profile for Slimak   Find more posts by Slimak   Click here to Send Slimak a Private Message   Click Here to Email Slimak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimak
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 163 

ma vec se zda byt vyresena! to bylo rychly Diky vsem

Old Post 17.08.2003 v 17:39
Slimak je offline   Click Here to See the Profile for Slimak   Find more posts by Slimak   Click here to Send Slimak a Private Message   Click Here to Email Slimak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldanimal
Junior Member

Registrován: 03.12.2002
Příspěvků: 143

Příspěvek č. 164 

Old Post 17.08.2003 v 18:47
oldanimal je offline   Click Here to See the Profile for oldanimal   Find more posts by oldanimal   Click here to Send oldanimal a Private Message     Visit oldanimal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiri Janak
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 165 

Mno tak pocitam ze tomu uz vidim trochu vic do duse...
Myslim ze mam docela realny videt na Bratri Capku i na chystanou (nebo uz je v provozu?) AP Barvicova...zitra to vocumnu ...
Jirka

Old Post 17.08.2003 v 22:43
Jiri Janak je offline   Click Here to See the Profile for Jiri Janak   Find more posts by Jiri Janak   Click here to Send Jiri Janak a Private Message   Click Here to Email Jiri Janak   Visit Jiri Janak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimak
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 166 

oldanimal- jo podivam se, udelam fotky z me strechy a podivam se, kam az uvidim, kazdopadne se pak ozvu.

-na barvicovu se nedostanu

Old Post 18.08.2003 v 07:49
Slimak je offline   Click Here to See the Profile for Slimak   Find more posts by Slimak   Click here to Send Slimak a Private Message   Click Here to Email Slimak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmatik
Junior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 167 

Nějakou dobu jsem tady nebyl a už se zase chystám na týden odjet....
Takže se omlouvám za všechna zdržení.

Orwen: Díky za nabídku. Pro stavbu AP u nás už máme vše
nachystáno, ale chybí čas to nainstalovat. Shpenát si užívá
prázdnin mimo Brno a já mám pořád něco jiného na práci, pokud
jsem v Brně. Jak sis možná všiml, použili jsme tu tvoji anténu
pro spoj na AP bratří Čapků, ale jen jsme to vyzkoušeli.
Teď potřebujeme definitivně namontovat router na půdu.

Jiri Janak: Největší naději na připojení máš na AP
brtří Čapků. Na můj AP Lerchova to je asi stejně
daleko, ale bude to trochu pod obzorem. Zavazí tam
některé vyšší domy, např "hutní a báňská" na rohu
Lerchova-Roubalova. Na Barvičovu to je daleko
a ještě víc schované, kromě toho ten AP asi tak hned nebude.
(viz. níže)

Slimák: Zkus se domluvit s Mašinkou. Připravuje nějaký
AP na Preslové.

S politováním musím oznámit, že stavbu AP Barvičova
odkládám na neurčito z finančních a časových důvodů. :-(
Porouchalo se mně auto a oprava spolkla všechny finanční rezervy.
Pokud by se toho někdo chtěl ujmout, rád pomohu alespoň
konzultací.

Přeji všem hodně úspěchů a pěkné prázdniny.

Zmatík

Old Post 18.08.2003 v 08:36
Zmatik je offline   Click Here to See the Profile for Zmatik   Find more posts by Zmatik   Click here to Send Zmatik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimak
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 168 

No dobre, jen tak btw kdo je ten masinka? nenasel sem na nej kontakt v tomto threadu

Old Post 18.08.2003 v 20:43
Slimak je offline   Click Here to See the Profile for Slimak   Find more posts by Slimak   Click here to Send Slimak a Private Message   Click Here to Email Slimak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmatik
Junior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 169 

Old Post 19.08.2003 v 07:58
Zmatik je offline   Click Here to See the Profile for Zmatik   Find more posts by Zmatik   Click here to Send Zmatik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimak
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 170 

CZFree-Brno sem samozrejme prolezl cely nekolikrat, ale z lidi na z Lipove, a pobliz se mi nikdo neozval, takze nevim. no ale diky... skusim se ho zeptat

Old Post 19.08.2003 v 08:05
Slimak je offline   Click Here to See the Profile for Slimak   Find more posts by Slimak   Click here to Send Slimak a Private Message   Click Here to Email Slimak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmatik
Junior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 171 

Hodně lidí se objeví, chvíli projevují velké nadšení a pak zase zmizí.
Asi když zjistí, že účast na CZFree.net vyžaduje nějaké dlouhodobější
úsilí a rozhodně to není "internet zadarmo".
Nejlíp to funguje tam, kde se někdo nebojí rizika a postaví AP
s připojením na internet bez toho, že by měl předem dojednané
klienty. Ti se pak obvykle bez problémů najdou, když už je
kam se připojit. Takových obětavých lidí, co se nebojí rizika, ale není
všude dostatek.

Ještě mně napadlo: pokud bys (třeba ze střechy) viděl na hotel
Voroněž a jeho okolí, mohl bys zkusit připojit se na fungující AP
na Poříčí. Pokud tam vidíš, zkus kontaktovat člověka s
přezdívkou "Gogol".

Zmatík

Old Post 19.08.2003 v 08:33
Zmatik je offline   Click Here to See the Profile for Zmatik   Find more posts by Zmatik   Click here to Send Zmatik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimak
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 172 

na Voronez vidim. podivam se po nem.

ohledne toho AP ja bych si klidne doma zridil ADSL ale nejak nemam tolik penez abych zaplatil vstupni naklady, a pak platil onech 1600 mesicne sam kdyz nikoho nenajdu, kdyz uvidim zajem 3-4 lidi klidne do toho pujdu.

Old Post 19.08.2003 v 08:38
Slimak je offline   Click Here to See the Profile for Slimak   Find more posts by Slimak   Click here to Send Slimak a Private Message   Click Here to Email Slimak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldanimal
Junior Member

Registrován: 03.12.2002
Příspěvků: 143

Příspěvek č. 173 

Old Post 19.08.2003 v 09:54
oldanimal je offline   Click Here to See the Profile for oldanimal   Find more posts by oldanimal   Click here to Send oldanimal a Private Message     Visit oldanimal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimak
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 174 

tak to se myslim vyresilo.. uz sem si toho vsim...

Old Post 19.08.2003 v 11:48
Slimak je offline   Click Here to See the Profile for Slimak   Find more posts by Slimak   Click here to Send Slimak a Private Message   Click Here to Email Slimak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slimak
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 175 

nevi nekdo o nejake siti ASI z bohunic, s nazvem LESKAM na 6.kanale a mac 00409653430A? strasne silne ji prijmam a nevim ci je... pomezte pls diky

Old Post 07.09.2003 v 11:59
Slimak je offline   Click Here to See the Profile for Slimak   Find more posts by Slimak   Click here to Send Slimak a Private Message   Click Here to Email Slimak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldanimal
Junior Member

Registrován: 03.12.2002
Příspěvků: 143

Re: Informace Příspěvek č. 176 

Old Post 08.09.2003 v 13:21
oldanimal je offline   Click Here to See the Profile for oldanimal   Find more posts by oldanimal   Click here to Send oldanimal a Private Message     Visit oldanimal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 5678910111213  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz