CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Moderování příspěvků > Obecné diskuse kolem kabelnetu I
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 09.08.2007 v 00:57

Old Post 09.08.2007 v 00:39
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

Old Post 09.08.2007 v 09:03
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 3 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 09.08.2007 v 13:30

Old Post 09.08.2007 v 13:26
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 4 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 09.08.2007 v 15:33
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Old Post 09.08.2007 16:05
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by edoras) Příspěvek č. 5 
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 6 

edoras > konecne neco rozumneho.

__________________

Old Post 09.08.2007 v 17:16
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 7 

Komplet změna poněkud sem cipise na první pohled nepochopil na druhej už jo to že, ti je to fuk ok. To že to netolerujou druhý a zadaj příčinu k tomu co se ti nelíbí by si na hrb měli vzít ti co to netolurejí. Na mysli jsem měl ty uživatele fora co nejsou schopni tolerovat změnu Nicku. Jak jsem psal jinde 99,7% uživatelů fora s změnou nemělo problém bohužel párjiných ano já se jim taky do soukromí necpu a nechápu proč oni mne jo takže já jsem tolerantní a oni ne. Dále jsem psal že, vliv nebyl rozhjodující ale, byl a nejednalo se o tože, bych v pracovní době chatoval prostě vadilo že, jsem mimo jiné členem tohoto fora když jsem viděl notářsky ověřenej screenshot s czf fora tak jsem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet. k.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 09.08.2007 v 18:00

Old Post 09.08.2007 v 17:49
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 8 

Co se týká návrhu Edorase souhlasím. Navrhl bych dvě věci možnost dohledat kdo kam šáhl jak pravil Danny a za druhé při takovéto změně nicku aby se změnilo komplet vše třeba jen na ... . nebaví mne se zde dohadovat v mém případě už stalo se stalo zajímá mne ted více řešení peerů a podobně. K.

__________________

Old Post 09.08.2007 v 18:06
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 9 

Old Post 09.08.2007 v 19:55
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 10 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 14.08.2007 v 22:55

Old Post 14.08.2007 v 22:34
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 11 

__________________

Old Post 14.08.2007 v 23:15
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 12 

__________________

Old Post 15.08.2007 v 07:06
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 13 

V první větě ta nabídka byla myšlená Vážně v dalších jsem si dělal možná nepřiměřenou srandu. To že, jsi schopen rozpoutat z toho tohle je fakt o tom že, u Vás asi opravdu není něco v pořádku když takhle řvete.

Edorasi mimo jiné v první řadě za to že, tady je toto vlákno i další posty si můžeš sám. obložil jsi mne a prostě tě sere že, s tím všude lezu a kazím tvou tvář "bez poskvrnky" jenže jsem zjistil nevyběhl jsi jen semnou ale, i s hochem z Mnichovic co ti pomáhal stavet síť. prostě podnikatel bez okolků. jenže milý Edorasi já nejsem sponzor podnikatelů ani sociální charita takže tak. k.
PS: pro ostatní možná by opravdu stálo za to jak mne navedl JirCan začít to řešit v rámci zákona. Tím zde debatu ohledně Edorase končím a mmrzí mne že, Moda si nejde dát do Ignore listu.

Zasvinuju forum?? Když mne splitneš "dřív než stihnu dopsat". Tak fakt bez komentáře. Mimo jiné tvoje příspěvky byli "taky k věci".
Závěr: Edorasi si marnej zde si předvedl svou objektivnost a být nad Věcí v plné kráse.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 15.08.2007 v 10:45

Old Post 15.08.2007 v 10:34
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 14 

__________________

Old Post 15.08.2007 v 10:43
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Cool Product Website Příspěvek č. 15 

Old Post 05.01.2024 v 17:40
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Useful Product Info Příspěvek č. 16 

Old Post 05.01.2024 v 21:07
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:09.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz