CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kde nakupovat > Dopravci zásilkových obchodů

Dopravci Zásilkových obchodů - jak jste spokojeni
You do not have permission to vote on this poll.
PPL 41 47.13%
DPD 5 5.75%
Belmond 0 0%
Česká Pošta 23 26.44%
DHL 3 3.45%
Globus Car 0 0%
Messenger 0 0%
Používám jinou 3 3.45%
Nepoužívám - Osobní odběr 12 13.79%
Total: 87 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Dopravci zásilkových obchodů Příspěvek č. 1 

Zajímalo by mne jak jste spokojeni z dopravci obchodů pokud je používáte.

Pokud používáte jinou než zde uvedenou písněte to sem kde a jak jste spokojeni.

Pokud tu bude nejaký MOD neb ADMIN doplňte prosím řádek v hlasování: "používám jinou - napište nám jakou" Děkuji.

Osobně mne byla asi 6x zásilka několika různýma obchodama posílána PPL s domluvou osobního odběru na depu Uhříněves to že, si zásilku řidič vzal vždy na auto takže jsem jel na depo zbytečně. Další řidič volal před 06:00 -co s ním udělat každý dle svého vkusu. A poslední co mne dožralo když se se mnou chtěl prát dispečer to sem fakt neviděl.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 11.09.2007 v 23:37

Old Post 01.09.2007 v 17:09
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somik
Moderator

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 537

Team Member: MOD

Re: Dopravci zásilkových obchodů Příspěvek č. 2 

jak prát??? :-D

ppl taky nemam zrovna v lásce, zkušenosti jsou všelijaký. o kvalitě převozu zboží nemam slov,ale jednou mne dostali s tim, když mi volali, že na mne nemají telefonní číslo aby se mohli domluvit na předání a jindy zas volali na pevnou linku, kterou nemam uveřejněnou (odesílatel jí taky neznal), tedy celkem kouzelníci

každopádně zákaznící DHL jsou docela naštvaní ze spojení DHL+PPL, protože PPL jsou prasata ( toto nejsou mé slova, ale spediterů z DHL)

každopádně ale zlaté PPL oproti DPD, to jsou doslova umělci, co dokážou se zásilkama

proto dnes radši jednám s jednou malou spedicí nebo využiji české pošty - problém s depem(co měl kabelnet) nastat nemůže a hlavně bývají blíž něž depa

Old Post 01.09.2007 v 18:30
Somik je offline   Click Here to See the Profile for Somik   Find more posts by Somik   Click here to Send Somik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monty4479
Member
zastupce cloudu 10.106


Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 352

Příspěvek č. 3 

Na PPL si v KH nemůžu stěžovat. Osobně známe řidiče, takže dohoda s nimi po telefonu bez problémů, jak při dodávání tak při vyzvedávání balíků.

Jen škoda, že postavili nové depo a nyní o tyto řidiče přijdeme.

__________________

Když musíš, tak musíš...

Old Post 01.09.2007 v 20:36
monty4479 je offline   Click Here to See the Profile for monty4479   Find more posts by monty4479   Click here to Send monty4479 a Private Message   Click Here to Email monty4479   Visit monty4479's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 4 

__________________

Old Post 01.09.2007 v 22:38
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 5 

Obecne nijak zvlast spokojen nejsem, ale co jsem trosku pochopil jak funguji, tak uz neni problem.

Celkove je to jeden za 18, druhy bez 2 za 20 . PPL,UPS,DPD. Vyjimkou je Ceska Posta, to opavdu nechapu, ze tam ty demety muzou zamestnat.

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 02.09.2007 v 12:28
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Insider
Senior Member

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 1482

Zdravim Příspěvek č. 6 

PPL, Praha 13 neni problem, sice jezdi docela pozde, takze kdyz nam nekdo neco posila, tak to je stejne ke spracovani az druhy den, ale jinak nemam problem. Co absolutne nemohu doporucit je Ceska posta - tahle firma par slovy - budizknicemu, tragedie..

__________________

Old Post 11.09.2007 v 15:18
Insider je offline   Click Here to See the Profile for Insider   Find more posts by Insider   Click here to Send Insider a Private Message   Click Here to Email Insider   Visit Insider's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 7 

olomouc - PPL = spokojenost

Old Post 18.09.2007 v 21:30
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guzii
Newbie

Registrován: 30.09.2003
Příspěvků: 98

Příspěvek č. 8 

Osobně mám zkušenosti s:
PPL - 2 roky ke mě jezdil řidič, který byl ten nejlepší, co jsem zatím poznal. Bohužel na svojí trase místo sebe zaměstnal svého švagra a ten je příjemnej jak osina v ....

DPD - řidič jen zatroubí před barákem, neobtěžuje se ani vystoupit z auta tak samo mi předává menší zásilky.

Pošta - jednou jedinkrát mi od nich přišel poškozenej balík a to se mě pošťačka ptala, jestli ho přeberu, nebo půjde na reklamačku. Šlo o antény a balík byl jen mírně ťuklý na rožku, takže se jim nic nestalo

Co se týká dep, tak jsou všude víceméně vstřícní, jen musí člověk působit mile a při osobním jednání mít vždy úsměv na tváři. To se mi osvědčilo.

Ještě malej dodatek k DPD. Dělal jsem u nich letos týden na brigádě. Nedivím se, že choděj balíky obouchaný atp. Lidi u nich dělají otrokařinu za minimální mzdu a podmínky docela děs. Sám jsem balil a skládal palety pro maďary, poláky a něco i pro nás a když jsem viděl to kvantum balíků co lidem prošlo rukama, tak mě jímala hrůza. O systému balení a skládání bylíků radši nemluvit. I ukrajinky se děsily a byly protivný

Old Post 19.09.2007 v 21:42
Guzii je offline   Click Here to See the Profile for Guzii   Find more posts by Guzii   Click here to Send Guzii a Private Message     Visit Guzii's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 9 

mam nejradsi postu z toho duvodu ze kdyz pri dovozu nahodou nikdo neni pritomen clovek to ma pro balik blizko.. nicmene posledni dobou se mi ci dal casteji stava, ze (profi)balik ani nezkusi dorucit a nehodi ani listecek do schranky a clovek se po nem musi naslepo shanet na poste :(

__________________

Old Post 20.09.2007 v 11:07
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:54.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz