CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > p: Orinoco AP-700 a/b/g
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

p: Orinoco AP-700 a/b/g Příspěvek č. 1 

Old Post 28.12.2007 v 18:54
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

UP Příspěvek č. 2 

Protože se zájemci jen hrnou tak dáme slevu na 3500,-

Old Post 06.01.2008 v 16:31
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soooc
Senior Member

Registrován: 23.06.2005
Příspěvků: 745

Příspěvek č. 3 

V dobe mikrotiku nema tohle asi moc velkou cenu :/ ale nechci ti brat iluze na dobry prodej a velkou cenu.

__________________

Old Post 06.01.2008 v 16:56
soooc je offline   Click Here to See the Profile for soooc   Find more posts by soooc   Click here to Send soooc a Private Message   Click Here to Email soooc   Visit soooc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

njn Příspěvek č. 4 

Upřímně se mi to nechce srovnávat.
Doufal jsem že někdo se slituje a řekne chci nadupanou kvalitní mašinku, ale dám ti za ni jen...
Jinak přiznávám že tohle byl výstřel společnosti Orinoco který se asi moc nepodařil pokud jde o cenu. Zase v klidu řeknu že lze těžko jí něco vytknout když už ji někde nasadíš.
si tak můj názor

Old Post 06.01.2008 v 17:43
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 5 

Sice nemam zajem, ale srovnavat mikrotika s orinocem je jak srovnat skodovku s BMW .

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 06.01.2008 v 19:51
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 6 

__________________

Old Post 06.01.2008 v 22:04
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

ok Příspěvek č. 7 

Přijímám tvou kritiku a všem se tedy omlouvám že jsem se chtěl takto sprostě obohatit. Přišel jsem k němu jak slepej k houslím a tak jsem vycházel z prvního solidnějšího odkazu...

Nová cena snad už poslední 2100,-

Naposledy upravil ahoj 06.01.2008 v 23:27

Old Post 06.01.2008 v 23:14
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kupa
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 40

p: Orinoco AP-700 a/b/g Příspěvek č. 8 

Ahoj ahoj
nikdo to zatím nechce - a tak bych si to vzal. Nabízím 1800,-- a poštovné pokud to bude třeba posílat, jsem z Brna. Předpokládám, že není v záruce, ale doufám, že je to s původní krabicí, se zdrojem a s CD. Adresu ti posílám PM a mailem.

Old Post 10.01.2008 v 11:28
kupa je offline   Click Here to See the Profile for kupa   Find more posts by kupa   Click here to Send kupa a Private Message   Click Here to Email kupa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zoner
Newbie

Registrován: 02.06.2006
Příspěvků: 3

mam zajem Příspěvek č. 9 

Je jeste k mani AP-700. Mel bych zajem.

Zoner

Old Post 27.02.2008 v 10:58
zoner je offline   Click Here to See the Profile for zoner   Find more posts by zoner   Click here to Send zoner a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz