CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Ostrava a okolí
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lukasw
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 166

Ostrava a okolí Příspěvek č. 1 

Nějak se nám Ostrava ztratila, takže zkusíme OSTRAVA znovu ??

Old Post 04.01.2003 v 12:01
lukasw je offline   Click Here to See the Profile for lukasw   Find more posts by lukasw   Click here to Send lukasw a Private Message     Visit lukasw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2 

Old Post 06.01.2003 v 15:17
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasw
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 166

re ostrava Příspěvek č. 3 

no, číst celkem umím, ale tím dotazem jsem myslel asi toto : cca před půl až třičtvrtě rokem jsem založil téma ostrava kde nějakým způsobem začli ilidičci trochu fungovat, než jsme se stačili pořádně domluvit (díky mé práci mám celkem málo času) stalo se téma zablokované pro další příspěvky, mailoval jsem asi 2x DEU ale bohužel jsem ani jednou nedostal odpověd a téma zůstalo pořád zablokované, no a když jsem se zde podíval po vánocích, tak tady to téma nebylo a tím pádem ani kontakty na lidi co měli zájem něco dělat, to že jsem vůbec žádnou nedostal odpověd bylo už samozřejmostí,
mám k dispozici v centru ostavy připojení k internetu zadarmo, - přes den je na tom připojeno pár firem a internetová kavárna, mimochodem, myslím si že jako jediná v ČR, právě ta moje poskytuje přístup lidem v první půlhodině zdarma, v noci je nevyužitá proto jsem tu linku chtěl nabídnout k všeobecnému použití zadarmo (jedná se o 396kb duplex se 128 záložní) a celkem jsem zklamán přístupem administrátorů tohoto webu. pokud nemáte zájem o příspěvky tohoto typu, stačí to napsat, nemusím tady nic psát ani já ani nikdo jiný, lukasw

Old Post 08.01.2003 v 11:54
lukasw je offline   Click Here to See the Profile for lukasw   Find more posts by lukasw   Click here to Send lukasw a Private Message     Visit lukasw's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4 

Zdravim,

sorry ja nemam o tom co tu bylo pred vanoci ani paru, protoze jsem se prave o vanocich zaregistroval.
Takze jak uz jsem psal mam v planu propojit asi 10 lidi v Porube a vybudovat 2-3 pristupove body. O net by urcite zajem byl a vzhledem k tomu, ze znam cloveka v Mariankach a pak dalsiho blizko centra, kteri by udelali trans nebylo by propojeni do centra nerealne.
Napis prosim kde presne v centru mas ten net a muzeme se zkusit nejak domluvit.
Co se tyce fora tak myslim, ze by se celkem siklo forum pro Ostravu (uz jsem to psal webmasterovi, ale zadna reply .. zkusim to znova).
Je blby jestli thread zmizl, mozna bude lepsi psat sem maily at mame na sebe kontakty i v pripade, ze by k tomu doslo.

Necht tedy kazdy kdo se chce z Ostravy pripojit da vedet at se s nim pocita.

Ahoj
Shake (shake@volny.cz)

Old Post 08.01.2003 v 16:29
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
co-founder

Registrován: 09.09.2001
Příspěvků: 136

Fórum Ostrava Příspěvek č. 5 

Nevím o co přesně šlo, nicméně pokud budou všichni v diskuzích slušní, není důvod cokoliv uzavírat nebo mazat. Každopádně nyní máte vlastní fórum-- jeho moderátorem je Shake. Počítám s jeho přímým dohledem nad tímto fórem.

Mějte se!

P.S. Veškerá související témata jsem přesunul do fóra Ostrava. Zkontroluj prosím, jestli se téma, o kterém je řeč náhodou nenachází mezi nimi (možná jde o nějaký omyl)... Ve výpisu témat stačí přepnout zobrazení témat "za poslední měsíc" na "od začátku".

__________________

Naposledy upravil carlos 09.01.2003 v 11:29

Old Post 09.01.2003 v 11:21
carlos je offline   Click Here to See the Profile for carlos   Find more posts by carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Click Here to Email carlos   Visit carlos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
henky
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 2

Mel bych zajem Příspěvek č. 6 

Bydlim v objektu nad namestim J. Gagarina na Keltickove ulici a hledam levne pripojeni. Mozna by mel zajem i nekdo ze spolubydlicich...

Old Post 29.01.2003 v 18:07
henky je offline   Click Here to See the Profile for henky   Find more posts by henky   Click here to Send henky a Private Message   Click Here to Email henky     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:23.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz