CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Studie o komunitnich sitich
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 17 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 24.02.2009 v 14:56
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 18 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 24.02.2009 v 15:15
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martanx
Junior Member

Registrován: 16.09.2002
Příspěvků: 117

Příspěvek č. 19 

kolik važi komplet spoj na crusaderu
a kam by se ta konektivita mela dodat?

Old Post 24.02.2009 v 15:32
martanx je offline   Click Here to See the Profile for martanx   Find more posts by martanx   Click here to Send martanx a Private Message   Click Here to Email martanx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 20 

Old Post 24.02.2009 v 15:45
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 21 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 24.02.2009 v 16:07
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 22 

dannymu jsem kontakt poslal, zda se ze se mu podari to domluvit, asi nejlepe kdyz se ostatni domluvite s dannym a sejdete nejak spolecne, nema smysl aby si s ni domlouval kazdej schuzku zvlast. ja se asi stejne nezucastnim pac si tou dobou budu uzivat sjezdovek ve Francii

__________________

Old Post 24.02.2009 v 17:07
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martanx
Junior Member

Registrován: 16.09.2002
Příspěvků: 117

Příspěvek č. 23 

Old Post 24.02.2009 v 17:22
martanx je offline   Click Here to See the Profile for martanx   Find more posts by martanx   Click here to Send martanx a Private Message   Click Here to Email martanx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 24 

jop taky by me zajimalo se tam objevit.

__________________

Old Post 24.02.2009 v 20:55
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Příspěvek č. 25 

__________________

Old Post 25.02.2009 v 09:57
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
Old Post 25.02.2009 12:03
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by ptak) Příspěvek č. 26 
Looser
Old Post 25.02.2009 13:09
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by ptak) Příspěvek č. 27 
danny
Old Post 25.02.2009 17:38
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by ptak) Příspěvek č. 28 
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

rychlo-preklad Příspěvek č. 29 

Jak dìláte? Já jsem PhD student ve Filadelfii, ve Spojených státech, kde já studuji internetovou politiku. Spoleèenské bezdrátové pøipojení do sítì získávajících více pozornosti zde ve Spojených státech a já pracuji na projektu zdùraznit úspìšné pøíbìhy z Evropy. My pøipravujeme hloubkovou zprávu která zkoumá úspìšné spoleèenské bezdrátové sítì a hlavní námìty novátorské projekty které pomáhají k revitalizaci úsilí oslovit digitální dìlení a podporovat všudypøítomné a dostupné široké pásmo. Zpráva, kterou my pøipravujeme bude sdílená s významnìjšími mediálními východy, federálními vládními úøedníky a komisaøi, parlamentním personálem, a vùdci z významnìjších velkomìstských aglomerací.

Já jsem cestování k Evropì setkat se s vedením z klíèových spoleèenských bezdrátových sítí a já chci zdùraznit CzFree.sí. Nicménì, já mám tìžké èasy nalezení kontaktní informací pro CzFree.sí. Já ètu o vašem projektu a vìdìt, že to je souèástí CzFree.sí. Já jsem doufající mùžete být schopný dát stýkat se s nìkým , kdo mohl mluvit o tom jak sí nastartovala a jak to pracuje. Já budu v Praze v bøeznu 10 nebo bøezna 11.

Já je rád, že poskytnout více informací o projektu a o mùj PhD výzkum, samozøejmì. Prosím dejte mi vìzte, jestli vy- -nebo další kolega s CzFree.sí- -jsou k dispozici se setkat s mì pøíštím mìsícem. Já bych velice moc bych ocenil toho.

__________________

Old Post 26.02.2009 v 08:37
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Příspěvek č. 30 

__________________

Old Post 26.02.2009 v 12:30
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Příspěvek č. 31 

__________________

Old Post 26.02.2009 v 23:47
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sten@stensoft
Member

Registrován: 12.09.2003
Příspěvků: 317

Příspěvek č. 32 

Ten studentík je ta studentka, jelikož Gwen je ženské jméno, česky Blanka

__________________

CZFree.Net is free as in ‘free speech’. You still have to pay for beer.

Old Post 27.02.2009 v 00:06
sten@stensoft je offline   Click Here to See the Profile for sten@stensoft   Find more posts by sten@stensoft   Click here to Send sten@stensoft a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:58.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz