CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kde nakupovat > Nová adresa i4wifi a.s.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
aris
Newbie

Registrován: 18.08.2004
Příspěvků: 10

Nová adresa i4wifi a.s. Příspěvek č. 1 

Old Post 28.04.2009 v 12:13
aris je offline   Click Here to See the Profile for aris   Find more posts by aris   Click here to Send aris a Private Message     Visit aris's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 2 

Zdravím,
jak jsem chválil tak bych toto změnil. V poslední době je chování a služby na nulové úrovni. Když se nad tím tak zamýšlím lidi kteří za něco stáli na obchodě již nevidíte a nebo prostě skončily. Detaily jako, že jedete přes celou Prahu kdy na dveřích máte, že otevírací doba je od Pondělí do Pátku od 9 od 19 a v Pátek v 17 hodin není v firmě nikdo. Je Vám sděleno, že na webu je to do 16:30. Při automatickým přihlašování si spíš všimnu otevíračky na dveřích. Omluva žádná.

Přišel jsem do i4wifi před několika dny s tím, že potřebuji sloučit objednávky člověk za pultem neměl vůbec ponětí co po něm chci. Vytvořil jsem si tedy novou objednávku kdy za tuto dobu se tento jedinec dovolal někam přes dvůr. Následně jsem žádal, že potřebuji reklamovat nějaké zboží. Po dlouhé chvíli kdy bylo zase někam voláno mne bylo řečeno, že zboží převezme bez papírů, a druhý den to předá kolegům. Ještě jsem byl ubezpečen o tom, že mne je tím dělána velká laskavost jelikož správně si mám doma vytvořit reklamační protokol.

Další Věc návody český nedostanete ani omylem prý si ho mohu stáhnout na webu. pokud mne není dodán návod holt si zařízení odzkouším pak ale čumíte jak blbci protože za tuto zápůjčku zaplatíte 119 Kč.

Jako poslední perla je postuji sám sebe z vlákna o Orcave:

Osobně se divím také jak přišli na i4wifi. Pamatuji si jak nabízely produkty SumD ještě když to byla pouze I4. Používaly reklamní materiály fotky z webu a jak jsem zjistil se ani vlastníka nezeptaly. Pak to přestaly nabízet a poté to začala prodávat Aspa.
Tím chci říct jestli to byla zrovna správná volba ze strany Orcave.

Jinak co je možná zajímavé více je to, že jsem nedávno na jiném webu objevil souvislosti které může znát pouze zaměstnanec I4WIFI a minimálně prozrazuje hodně z obchodních vztahů. prostě takový malý únik informací v obchodním styku. Když jsem se chtěl domluvit s panem Klečkou, aby s tím něco udělal dozvěděl jsem se, že jsem si tedy potřeboval postěžovat, že mne někdo pomlouvá. Pak si u nich něco kupte. K.

__________________

Old Post 17.07.2009 v 23:44
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:36.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz