CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > Hledám nějakého funkčního NODistu v Brně
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ALIS
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 3

Hledám nějakého funkčního NODistu v Brně Příspěvek č. 1 

Zdarec fšichni

Jestli už něco funguje tady v Brně rád bych se sešel s nějakým NODistou jelikož mám docela prima polohu tady u nás na horách
tedy resp. na Vinohradech a bylo by škoda toho nevyužít.
Vidím bezvadně na Líšeň na druhou stranu pak na Žabiny , Merhautka a tak podobně.Svoji domácí sí? čítající cca. 7 PC mám postavenou do latě tzn. chodí mi přidělování IP od DHCPka proxyna a jiné blbosti.Připojení do netu mám 128k pevnou lajnou.

Tak co ?


Čau ALIS

Old Post 07.01.2003 v 17:25
ALIS je offline   Click Here to See the Profile for ALIS   Find more posts by ALIS   Click here to Send ALIS a Private Message   Click Here to Email ALIS   Visit ALIS's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zarathustra
Newbie

Registrován: 02.08.2002
Příspěvků: 36

Zdarec Příspěvek č. 2 

No jestli máš tak velkou chut na budování sítě,tak to můžeme dát spolu do hromady akorát to má jeden velkej háček-jsem na tebe trochu daleko,jsem z Modřic.Mám anténu síto a kartu zcom 626.

Old Post 07.01.2003 v 20:17
Zarathustra je offline   Click Here to See the Profile for Zarathustra   Find more posts by Zarathustra   Click here to Send Zarathustra a Private Message   Click Here to Email Zarathustra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alprop
Moderator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 114

Re: Hledám nějakého funkčního NODistu v Brně Příspěvek č. 3 

Old Post 07.01.2003 v 21:12
alprop je offline   Click Here to See the Profile for alprop   Find more posts by alprop   Click here to Send alprop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ALIS
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 3

to: Alprop Příspěvek č. 4 

SORRY jaxi jsem z čirého nadšení nedočetl,že jsou v Brně organizovány "slezy" ...

Akorát mám jaxi problém se orientovat v chaosu na foru.

Tzn. Pivo piju a přijdu resp. přijedu kamkoliv v Brně se něco dozvědět akorát jsem teď marod do 13.1 a o svoji výplatu obzvláště vypečenou teď v lednu nechci přijít.Takže až pak.

Jinak NO PROBLEM

Inetu zdarma(skoro) zdar.

ALIS

Old Post 08.01.2003 v 09:55
ALIS je offline   Click Here to See the Profile for ALIS   Find more posts by ALIS   Click here to Send ALIS a Private Message   Click Here to Email ALIS   Visit ALIS's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz