CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > D-link wdl-900+nový Firmware 2.5
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Tak ouha... Příspěvek č. 17 

ze to uz fungovalo bylo jenom zdani ... uz to zase nefunguje. Nadobro jsem se vratil k 2.3

__________________

Michal Klečka

Old Post 11.01.2003 v 18:15
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 18 

Dle předchozích příspěvků jsem vytušil, že máme podobný problém. Prostě nám to na těch 22Mb/s nejde. Když přepneme APčka (jedno jako klient) na 11Mb/s tak to běží. Když na 22Mb/s tak si ani neškrtneme.

Netušíte někdo proč?

Jaký je rozdíl mezi 11Mb/s a řešením od D-Linku - 22Mb/s?

Old Post 11.01.2003 v 22:26
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

rozdíl mezi 22 a 11 mbps Příspěvek č. 19 

Aha...to by mohlo byt ono. Rozdil je v modulaci...pri 22 mbps pouziva dlink nejakou jinou, tusim ze se jmenuje PBCC. Jak pracuje netuším.

__________________

Michal Klečka

Old Post 11.01.2003 v 22:31
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reep
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 59

Novej FW Příspěvek č. 20 

Tak jsem si ted na FTP D-linku vsiml ze maj z 31.1.2003 novej FW. Verze 2.52Beta. Jsem zvedavej jestli se tam bude dat vypnout ten save mod.

Old Post 04.02.2003 v 20:20
reep je offline   Click Here to See the Profile for reep   Find more posts by reep   Click here to Send reep a Private Message   Click Here to Email reep     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kyncl
Newbie

Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 51

Save mod v tom novym firmware neni Příspěvek č. 21 

Je to novej tzv. turbo firmware kterej prej umí bejt rychlejší mít větší dosah atd. no možná to budou jen marktingový kecy nebo je to konečně firmware co umí opravdu 22Mb ??

No je tam tzv.volba 4x no že by skryté Géčko, no to asi ne ))


Honza

__________________

Honza Kynčl

Old Post 04.02.2003 v 21:00
kyncl je offline   Click Here to See the Profile for kyncl   Find more posts by kyncl   Click here to Send kyncl a Private Message     Visit kyncl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 22 

Nevíte náhodou, co to znamená to 4X ??

Old Post 05.02.2003 v 03:34
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kyncl
Newbie

Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 51

Mode 4x Příspěvek č. 23 

__________________

Honza Kynčl

Old Post 05.02.2003 v 07:18
kyncl je offline   Click Here to See the Profile for kyncl   Find more posts by kyncl   Click here to Send kyncl a Private Message     Visit kyncl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Příspěvek č. 24 

Díky, na to forum mrknu.

Ale stále je pro nás nejvhodnější FW2.3 (+weca.htm), 2.5 i 2.52 mi po určité době prostě kousnou AP. A to tak, že se na něj nedostanu ani po ethernetu

Old Post 05.02.2003 v 14:01
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reep
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 59

BIG prosba Příspěvek č. 25 

Jestli jste nekdo on-line tak prosim poradte - PC s DI-520+, winXP a solo AP DWL-900AP+. Novy FW. Zresetoval jsem si AP a potrebuju ho nastavit, nemam crossover, jenom kabel dodanej k AP. Ve WinXP se mi normalne vytvori pripojeni, diodky blikaj (ale jenom odesilani z PC). Neni se nej mozny pingnout. Uz nevim co s tim. Je tam jeste ISDN pres USB, ale tu jsem taky zkousel odpojit.

Old Post 05.02.2003 v 17:13
reep je offline   Click Here to See the Profile for reep   Find more posts by reep   Click here to Send reep a Private Message   Click Here to Email reep     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Re: BIG prosba Příspěvek č. 26 

__________________

Michal Klečka

Old Post 05.02.2003 v 17:24
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kyncl
Newbie

Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 51

HELP Příspěvek č. 27 

No musis nastavit tvoji wifi karte nejakou IP adresu aby byla na stejnym segmentu jako AP.

Z resetovanej AP ma tusim adresu 192.168.0.50
takze nastav si treba 192.168.0.49
Masku 255.255.255.0

No ted si do browseru dej IP AP a snad by to melo fungovat.
Pokud ne tak holt uz mam treti pivo az mi tolik nemysli.

Honza

__________________

Honza Kynčl

Old Post 05.02.2003 v 17:24
kyncl je offline   Click Here to See the Profile for kyncl   Find more posts by kyncl   Click here to Send kyncl a Private Message     Visit kyncl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reep
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 59

Souhlas Příspěvek č. 28 

Sem na tom podobne - to treti zacinam Uz jsem si poradne precetl manual a taky na to prisel... Jenom musim vzdycky odebrat TCP/IP z telefonickyho pripojeni a restartnout comp.

Old Post 05.02.2003 v 18:32
reep je offline   Click Here to See the Profile for reep   Find more posts by reep   Click here to Send reep a Private Message   Click Here to Email reep     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
risa4
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 6

Moje zkusenosti s 900AP+ Příspěvek č. 29 

Old Post 09.02.2003 v 20:44
risa4 je offline   Click Here to See the Profile for risa4   Find more posts by risa4   Click here to Send risa4 a Private Message   Click Here to Email risa4     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Příspěvek č. 30 

Vtip je totiz v tom, ze temer vsechny parametry v modu klient (vcetne Advanced/Performace) se nastavuji automaticky dle AP na ktere se pripojuji. Proto je vyhodnejsi to nastavit u AP a ne u klienta. Short/Long Preambule souvisi s roamingem, takze pokud roaming nepotrebujes, je lepsi nastavit "short". essid broadcasting urcuje, zda bude AP vysilat do okoli sve essid, coz v rezimu klient pozbyva smysl. No ale hlavne ze to chodi.

BTW: nemate nekdo DI-614+ ? Ja u ni prave zapasim s problemem, ze nejde nahrat ta posledni beta firmware, co ma zrychlit prenos 4x. Zatim bezuspesne.

__________________

Michal Klečka

Old Post 09.02.2003 v 21:17
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reep
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 59

DI-614+ Příspěvek č. 31 

Ten firmware jsem nainstaloval bez problémů, ale nemá /weca.htm a možnost výběru antén tak jsem zase zpátky na 2.03

Old Post 10.02.2003 v 09:44
reep je offline   Click Here to See the Profile for reep   Find more posts by reep   Click here to Send reep a Private Message   Click Here to Email reep     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

PCMCIA in DWL900AP+? Příspěvek č. 32 

Tak podle "risa4" ma DWL900AP+ v sobe obycejnou PCMCIA wireless sitovku. Kdyby to tak skutecne bylo, jakej procesor ji ridi? Pokud by to byl nejakej x86, tak by skoro stalo za to, deasemblovat operacni system toho procesoru a dostali bychom softwarovej AP pro wifi karty DLINK.

Vcetne rizeni vystupniho vykonu! To by byla skvela konkurence XI-626 ktera je o polovinu drazsi.

__________________

Michal Klečka

Old Post 11.02.2003 v 11:06
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz