CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Jižní město a okolí
12345678910 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
topic
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 99

Antena Příspěvek č. 49 

To: Drobek - antenu uz mam, budes mit pristi tyden ve stredu nebo ve ctvrtek cas?

__________________

Zachovejte paniku občané republiky

Old Post 06.02.2003 v 10:51
topic je offline   Click Here to See the Profile for topic   Find more posts by topic   Click here to Send topic a Private Message   Click Here to Email topic   Visit topic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Re: hromosvod Příspěvek č. 50 

Old Post 06.02.2003 v 19:21
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkArt
Senior Member

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 709

novej Příspěvek č. 51 

novej stojí něco 3400 bez daně 2 metry :(

Old Post 06.02.2003 v 19:34
DarkArt je offline   Click Here to See the Profile for DarkArt   Find more posts by DarkArt   Click here to Send DarkArt a Private Message   Click Here to Email DarkArt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

To: All Příspěvek č. 52 

Popsal by mi tady nekdo parabolu, ktera se da pouzit pro mikrovlnu? Pred casem jsem na smetaku videl par parabol, ale to jsem jeste o czf nevedel... Slysel jsem ze to nesmi byt takova ta na televizi...

__________________

Old Post 07.02.2003 v 11:21
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

2topic Příspěvek č. 53 

ja už mam klíček-tak ve středu a v kolik hodin? Mohlo by to bejt kolem 16?

Old Post 07.02.2003 v 13:49
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Re: 2topic Příspěvek č. 54 

Old Post 07.02.2003 v 15:11
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

login Příspěvek č. 55 

klidně prijd ale jestli ten cas bude vyhovovat Topicovi-on to bude merit.

Old Post 07.02.2003 v 15:23
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topic
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 56 

Cas? Jeste to presne nevim, jak se mi podari sehnat vsechen vercajk. Jeste to upresnim, ale myslim ze by to melo klapnout. Predbezne - ve stredu v 16.00

__________________

Zachovejte paniku občané republiky

Old Post 07.02.2003 v 19:11
topic je offline   Click Here to See the Profile for topic   Find more posts by topic   Click here to Send topic a Private Message   Click Here to Email topic   Visit topic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 57 

Jestli mohu, taky bych rad prisel

__________________

Old Post 08.02.2003 v 09:06
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honza.mares
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 20

re: sraz Příspěvek č. 58 

Rád bych se sváma taky sešel ICQ:215886595
komunikoval jsem s DarkArtem a rád bych přispěl

Old Post 08.02.2003 v 13:29
honza.mares je offline   Click Here to See the Profile for honza.mares   Find more posts by honza.mares   Click here to Send honza.mares a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

all: Příspěvek č. 59 

teda pánové vy mě z tý střechy uděláte pěknej "dancefloor" běda jestli něco prošlánete. To mě ten náš dědula pak už klíče nepučí...

Old Post 08.02.2003 v 16:22
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 60 

Ta tvoje mikrovlna nas bude nadlehcovat ;) neboj

__________________

Old Post 08.02.2003 v 20:09
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
login
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 99

Re: all: Příspěvek č. 61 

Old Post 09.02.2003 v 11:23
login je offline   Click Here to See the Profile for login   Find more posts by login   Click here to Send login a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

inet Příspěvek č. 62 

login: no střechu snad z papíru nemáme, ale přesto si aspon nikdo neberte lodičky

ALL: Doufám že ve středu chytnem signal z heavena, ale kdyby ne, napište mě sem všichni prosim, kolik byste byl kdo ochoten platit za internet(a hlavně počet lidí který tak bude připojen)
a) 128Kbit zaručeně (násoskové, kteří jedou pořád)
b) 32kbit zaručeně+co zbyde na lince(měl by tam prý být sdílen 1 Mbit)=> není to vhodné pro stálé násosky, ale mimo špičky to bude lítat asi pěkně rychle
c) jinou rychlost(navrhnete si maximální cenu co chcete platit za určitou rychlost)

znám jednoho poradce přes konektivitu a on mě zaúkoloval že to mam zjistit. Jinak říkal že na Břevnově to skvěle funguje 1k kč /128, 500kč/32kbit. Já vím, ceny jsou stejne jak od UPC ale jinak se to nezaplatí-pak už by opravdu zbýval jen ten hybrid ze satelitu a ten se vám nelíbí kvuli rychlosti. Jinak nejlepší by samozřejmě bylo když by se podělil (příklad) 1 Mbit/32(vyšlo by to přesně na 16K, což je +/- cena mikrovlnýho připojení z Opatova) jenže pokud by mezi těmi 32 lidmi byli násoskove typu 24/7 tak by to bylo zabitý, proto se násoskové MUSÍ oddělit od ostatních. Navíc pokud by se udělalo to sdilené diskové pole, tak by se linkám do/z inetu asi také hodně ulehčilo. Pokud máte někdo jiný nápad, jak nás konečně zapojit do inetu tak to sem prosim napište.

Old Post 10.02.2003 v 10:30
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honza.mares
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 20

pripojení Příspěvek č. 63 

Zachovejte paniku...

Jednam o dobrem pripojeni (stav ANO/NE do 10 dní)

Old Post 10.02.2003 v 10:39
honza.mares je offline   Click Here to See the Profile for honza.mares   Find more posts by honza.mares   Click here to Send honza.mares a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_R_O_B_E_K
Junior Member

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 174

Honza.mareš Příspěvek č. 64 

no skvělý, ja už se nemůžu dočkat! Mě totiž pořád připadá že se tu na jižním městě nic neděje. Tak ti fandim.

Old Post 10.02.2003 v 10:49
D_R_O_B_E_K je offline   Click Here to See the Profile for D_R_O_B_E_K   Find more posts by D_R_O_B_E_K   Click here to Send D_R_O_B_E_K a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz