CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Bohdalec
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ike
Newbie

Registrován: 08.08.2002
Příspěvků: 21

Příspěvek č. 1 

Nema nekdo zajem zridit pripojny bod v lokalite Praha 4 Bohdalec ?
Jsem prvni zajemce o pripojeni :-))

Ike

Old Post 08.08.2002 v 23:12
Ike je offline   Click Here to See the Profile for Ike   Find more posts by Ike   Click here to Send Ike a Private Message   Click Here to Email Ike   Visit Ike's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bod
Newbie

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 2 

Jsem úplný zelenáč v oboru, dneska jsem se zaregistroval. Bydlím nedaleko - Jaurisova 15 na rohu s Dolní a na Bohdalec vidím (jsem v posledním - 4. patře).

__________________

bod

Old Post 11.08.2002 v 10:26
bod je offline   Click Here to See the Profile for bod   Find more posts by bod   Click here to Send bod a Private Message   Click Here to Email bod   Visit bod's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nightmare
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 3 

Ja bydlim na Bohdalci uplne nahore, taky bych se velmi rad pripojil ...

Old Post 16.08.2002 v 10:29
Nightmare je offline   Click Here to See the Profile for Nightmare   Find more posts by Nightmare   Click here to Send Nightmare a Private Message   Click Here to Email Nightmare     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ike
Newbie

Registrován: 08.08.2002
Příspěvků: 21

Nightmare - jak jsi na tom ? Příspěvek č. 4 

Tebe jsem nejak prehledl, resp. uz vim, neda se ti dle profilu napsat. Mas to nejak zakazane.

Mas stale zajem se pripojit ? A mas moznost zridit na dome, kde bydlis AP ? Muzes udelat nejake fotky ? Nebo treba u fotek u <a href=http://www.mts.cz/freenet/>Libora</a> oznacit, kde ze se to vyskytujes ?

Ike

Old Post 20.10.2002 v 13:04
Ike je offline   Click Here to See the Profile for Ike   Find more posts by Ike   Click here to Send Ike a Private Message   Click Here to Email Ike   Visit Ike's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šorík
Newbie

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 5 

Ahoj! Zridil jsem node BOHDALEC, bydlim hned u zastavky a vidim smerem na Zizkov i smerem na plynarnu, Kaufland. Rozeslal jsem par dotazu a budu se pokouset pripojit na nekoho ze Zizkova, pokud to vyjde, tak dam vedet a zridim i AP. Nemate nahodou nekdo pristup na internet nejakou pevnou linkou?
Zatim cau

__________________

Jirka
webmaster@harfa.cz

Old Post 16.11.2002 v 00:59
Šorík je offline   Click Here to See the Profile for Šorík   Find more posts by Šorík   Click here to Send Šorík a Private Message   Click Here to Email Šorík     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 6 

Old Post 15.12.2002 v 21:16
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xlevyv
Newbie

Registrován: 05.12.2002
Příspěvků: 3

Bohdalec Příspěvek č. 7 

Zdarr rad bych se zeptal jesli nekdo nebude zrizovat bod kterej vidi na ty valky panelaky na sidlisty Bohdalec.

Old Post 18.12.2002 v 19:47
xlevyv je offline   Click Here to See the Profile for xlevyv   Find more posts by xlevyv   Click here to Send xlevyv a Private Message   Click Here to Email xlevyv     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 8 

jasně, že budem. snad to stihnem teď o víkendu. konektivitu už máme, jen tam hodit všesměrovku.

Old Post 19.12.2002 v 08:01
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xlevyv
Newbie

Registrován: 05.12.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 9 

Old Post 20.12.2002 v 19:08
xlevyv je offline   Click Here to See the Profile for xlevyv   Find more posts by xlevyv   Click here to Send xlevyv a Private Message   Click Here to Email xlevyv     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 10 

honza v tom hustém dešti dnes udělal všesměrovou anténu. spustíme ji až zítra, tj. pondělí.
jestli vidíme nějaký červený baráky jsem se zapoměl podívat, ale jestli vidíš spořitelnu, tak v pohodě. jsme dost vysoko. 13 pater, pak budka na výtah a všesměrovka je ještě na několikametrové tyči.

Old Post 22.12.2002 v 21:02
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 11 

všesměrovka zřízena. ssid je CZFree.Net.Heaven, mac adresa je 00 60 b3 6a 5e 51, kanál 11
pokud jsme něco nepodělali, tak by tam mělo bejt volných 32 kbitů.

Old Post 23.12.2002 v 17:17
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
risa4
Newbie

Registrován: 25.01.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 12 

Ahoj,

bydlím Pod Sychochrovem I č.26, vzhledem ke svému nedávnému úrazu jsem delší dobu nebyl na střeše, ale jsem si skoro jist, že mám přímou viditelnost na Šoríka a Nightmare. Steje jako ostatní vidím i ty pověstné červené baráky :-)
Bohužel nemám ani anténu, ani vzdělání z FELu. Takže principům na kterých tato sí? funguje se teprve učím, ale pokud bude někdo chtít v této lokalitě vybudovat AP, tak se toho rád zůčastním.
(Teda, až mi sroste noha :-)

S pozdravem
Richard

P.S. To by bylo, abychom ten signál na náš kopec nepřitáhli....

Old Post 25.01.2003 v 16:36
risa4 je offline   Click Here to See the Profile for risa4   Find more posts by risa4   Click here to Send risa4 a Private Message   Click Here to Email risa4     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ike
Newbie

Registrován: 08.08.2002
Příspěvků: 21

AP na Bohdalci Příspěvek č. 13 

chtelo by to sehnat nejakeho zajemce v tom prvnim oranzovem baraku smerem do kopce, blize k plynarne (na ten jeste vidim) anebo v tech baracich na hrane kopce smerem do kopce. Chlapci, hodte tam nejake vytisknute vyzvy lidem do schranky anebo inzerat prilepit na sklo ! Treba se nekdo chyti.

Ike

Old Post 25.01.2003 v 18:09
Ike je offline   Click Here to See the Profile for Ike   Find more posts by Ike   Click here to Send Ike a Private Message   Click Here to Email Ike   Visit Ike's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ECH
Newbie

Registrován: 26.01.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 14 

Hele...nevíte jestli mám naději se připojit v Mojmírově 14?(hned vedle vršovickýho nádraží) 4 patro...vidim na kostel na čechově náměstí a s trochou vůle na paneláky na nuselský.....kdybych vylez na střechu uvidim na bohdalec, na žižkov...a vlastně do širýho okolí....jak to vlastně celý má fungovat...?

Old Post 26.01.2003 v 20:54
ECH je offline   Click Here to See the Profile for ECH   Find more posts by ECH   Click here to Send ECH a Private Message   Click Here to Email ECH     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ticha
Newbie

Registrován: 19.08.2002
Příspěvků: 14

Lightbulb Mapa Příspěvek č. 15 

Old Post 01.02.2003 v 15:47
ticha je offline   Click Here to See the Profile for ticha   Find more posts by ticha   Click here to Send ticha a Private Message     Visit ticha's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ysd951
Newbie

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 75

AP na i4-port Příspěvek č. 16 

Old Post 03.02.2003 v 21:13
ysd951 je offline   Click Here to See the Profile for ysd951   Find more posts by ysd951   Click here to Send ysd951 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:54.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz