CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Site Feedback > 3D model czfree.net
« 567891011121314
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
taranis
Newbie

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1

Mapa se mi dost líbí - nešly by nějak sehnat data pro Kladno ? Příspěvek č. 161 

Mám v Kladně rozestavěnej (doufám že jen zatím) izolovanej AP czfree a mapa okolí by se mi pro případ zhoustnutí sítě hodila (jsem to ale optimista, co ?)

Old Post 14.01.2004 v 11:42
taranis je offline   Click Here to See the Profile for taranis   Find more posts by taranis   Click here to Send taranis a Private Message   Click Here to Email taranis     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReS5pecT_er
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 75

Arrow Soubor nelze najit Příspěvek č. 162 

Potrebuju pomoct ...
Stahnul jsem si ortofotomapu a jeste k tomu ten 0.5 megovej soubor.
Kdyz spustim praha.exe tak mi to vypise soubor nelze najit nodes.tmp
Diky za pomoc ...

Old Post 18.01.2004 v 13:31
ReS5pecT_er je offline   Click Here to See the Profile for ReS5pecT_er   Find more posts by ReS5pecT_er   Click here to Send ReS5pecT_er a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninja
Senior Member

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 537

Re: Soubor nelze najit Příspěvek č. 163 

Old Post 18.01.2004 v 15:23
ninja je offline   Click Here to See the Profile for ninja   Find more posts by ninja   Click here to Send ninja a Private Message   Click Here to Email ninja   Visit ninja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReS5pecT_er
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 75

3D model Příspěvek č. 164 

I tak mi to píše soubor nebyl nelezen orto.jpg
....
přirom tam je ...
To je zase nejakej haluzzz ....

Old Post 18.01.2004 v 16:39
ReS5pecT_er je offline   Click Here to See the Profile for ReS5pecT_er   Find more posts by ReS5pecT_er   Click here to Send ReS5pecT_er a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin Von Dr
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 113

MAPA je super Příspěvek č. 165 

Mam to v WIN XP v praci na P4 2.4GHz Nvidia GF TI4200 128MB
RAM 512 a beha to super.
Doma 1GHz P3 Nvidia GF MMX200 32MB a 256RAM a beha to taky solidne.
Doma akorat jednou lezl uz do virtualu a rval ze ho je malo.
Tak jsem zredukoval rezidentni aplikace a mapa jela dal.

Pokud se deaktivujou na Mape vsechny body tak to primo lita.

DOTAZ : Existuje popis definicnich parametru pro : czfree128.def

Jaksi neco je mi jasne, jako treba PLASTIC nebo START.
i kdyz nechapu pro body v nodes.txt jsou zapisovany v WGS-84 Zeměpisně a CONFIG data v WGS-84 UTM.
Takze v textakach naladovat do mapy navic bod pro test linky
abych videl, ktera mista jsou gut pro retlansaci, je dost pracny.

Mimo jine uz je asi pul roku aktualizovana puvodni mapa
ale zmeny se tykali jen centra silnic a tunelu.
V originalu je to dost ostre.
To se musi pockat az budou rychlejsi PC.
Pak by to slo udelat rovnou ze zdrojaku. Ty jsou jeste 3x v zoomu vetsi.

__________________

Kunratice1

Old Post 05.02.2004 v 10:37
Martin Von Dr je offline   Click Here to See the Profile for Martin Von Dr   Find more posts by Martin Von Dr   Click here to Send Martin Von Dr a Private Message   Click Here to Email Martin Von Dr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oto
Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 332

Re: Mapa se mi dost líbí - nešly by nějak sehnat data pro Kladno ? Příspěvek č. 166 

__________________

oto, oto@valek.net

Old Post 05.02.2004 v 10:49
oto je offline   Click Here to See the Profile for oto   Find more posts by oto   Click here to Send oto a Private Message   Click Here to Email oto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oto
Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 332

Re: MAPA je super Příspěvek č. 167 

__________________

oto, oto@valek.net

Old Post 05.02.2004 v 10:58
oto je offline   Click Here to See the Profile for oto   Find more posts by oto   Click here to Send oto a Private Message   Click Here to Email oto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oto
Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 332

Re: Re: Re: Re: Re: Je to nejaky liny :o( Příspěvek č. 168 

__________________

oto, oto@valek.net

Old Post 05.02.2004 v 11:07
oto je offline   Click Here to See the Profile for oto   Find more posts by oto   Click here to Send oto a Private Message   Click Here to Email oto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin Von Dr
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 113

Re: Re: MAPA je super Příspěvek č. 169 

__________________

Kunratice1

Old Post 05.02.2004 v 12:20
Martin Von Dr je offline   Click Here to See the Profile for Martin Von Dr   Find more posts by Martin Von Dr   Click here to Send Martin Von Dr a Private Message   Click Here to Email Martin Von Dr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je to nejaky liny :o( Příspěvek č. 170 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Naposledy upravil Zajsoft 27.04.2004 v 02:32

Old Post 05.02.2004 v 17:39
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jdofek
Old Post 18.02.2004 22:37
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 171 
ko
Old Post 19.02.2004 16:15
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 172 
tomasnusle
Newbie

Registrován: 16.09.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 173 

Ted jsem si to stahnul a vyzkousel, moc mi to s texturou nebezi, je to dost pomale ale dratovy model je super. Nahodou mam doma brejlicky tak jsem si to vyzkousel a malem jsem spadnul ze zidle. Kdyz jsem prepnul zpet do texturovaneho rezimu, tak to uz jsem sedel na zemi a opravdu mel co rozdejchavat. Chlape ty jsi MAGOR, ty si snad delas KOZY ne? ;o))
Klobouk dolu, drzim palce u obhajoby! Skoda jen ze je to tak HW narocne.

Old Post 26.02.2004 v 21:59
tomasnusle je offline   Click Here to See the Profile for tomasnusle   Find more posts by tomasnusle   Click here to Send tomasnusle a Private Message   Click Here to Email tomasnusle   Visit tomasnusle's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrobocop
Newbie

Registrován: 27.08.2002
Příspěvků: 20

Otáčení Příspěvek č. 174 

Mapa super! Jediné co mi chybí je otáčení okolo svislé osy. Teď se dá otáčet pouze šipkama vlevo/vpravo a pořád se musí vyrovnávat náklon kamery...

Díky a zduř!

Old Post 28.02.2004 v 11:10
Hrobocop je offline   Click Here to See the Profile for Hrobocop   Find more posts by Hrobocop   Click here to Send Hrobocop a Private Message   Click Here to Email Hrobocop   Visit Hrobocop's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pqu
Newbie

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 175 

Je to uplne super, jenom kdyby se dala sehnat mapa v lepsim rozliseni. To by pak nemelo chybu :-)

Old Post 27.03.2004 v 19:03
pqu je offline   Click Here to See the Profile for pqu   Find more posts by pqu   Click here to Send pqu a Private Message   Click Here to Email pqu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Nová URL Příspěvek č. 176 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 27.04.2004 v 02:33
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 567891011121314  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz