CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Praha 5 - Kavalirka a okoli
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
bigsam72
Newbie

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 13

Praha 5 - Kavalirka a okoli Příspěvek č. 1 

Old Post 05.03.2003 v 19:46
bigsam72 je offline   Click Here to See the Profile for bigsam72   Find more posts by bigsam72   Click here to Send bigsam72 a Private Message   Click Here to Email bigsam72   Visit bigsam72's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fordfrog
Newbie

Registrován: 10.09.2002
Příspěvků: 16

AP Příspěvek č. 2 

Čau Same,

jsem rád, že ses mi ozval. Měl jsem před nedávnem podobný nápad s tím panelákem (s tím kostelem mě to teda nenapadlo ). Už jsem ohledně toho komunikoval s Mariem z ulice U Klimentky. Ten má to štěstí, že se může připojit na Bakulák, ale nevím, jestli to zrealizoval a jestli je to spojení dostatečně kvalitní.

Já zvažuju připojení na srandu (Klamovka), ale ještě jsem si neověřil viditelnost. Kremilek z Píseckého ulice už na něm jede. Pokud bych se nemohl připojit na srandu nebo bych měl problém s kvalitou linky, tak by tohle zamýšlené AP bylo pro mě perfektní.

Možná bych mohl domluvit umístění antény pro připojení tohoto AP k AP sranda. Předpokládám, že přímá viditelnost mezi panelákem a Klamovou asi bude.

Dej vědět, jestli se chytl někdo v tom paneláku. Já tam bohužel také nikoho neznám.

Old Post 06.03.2003 v 10:08
fordfrog je offline   Click Here to See the Profile for fordfrog   Find more posts by fordfrog   Click here to Send fordfrog a Private Message   Click Here to Email fordfrog     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigsam72
Newbie

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 13

Re: AP Příspěvek č. 3 

Old Post 06.03.2003 v 18:47
bigsam72 je offline   Click Here to See the Profile for bigsam72   Find more posts by bigsam72   Click here to Send bigsam72 a Private Message   Click Here to Email bigsam72   Visit bigsam72's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pert
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 49

Pripojen na Srandu Příspěvek č. 4 

Jo, na Srandu jsem pripojenej zhruba 2 mesice (node kremilek) docela to beha. Ale ted jsem si vsiml, ze Fantomas dela druhe AP nekde u Kavalirky.

Petr

Old Post 24.03.2003 v 23:44
pert je offline   Click Here to See the Profile for pert   Find more posts by pert   Click here to Send pert a Private Message   Click Here to Email pert     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigsam72
Newbie

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 13

Re: Re: AP Příspěvek č. 5 

Old Post 27.03.2003 v 09:26
bigsam72 je offline   Click Here to See the Profile for bigsam72   Find more posts by bigsam72   Click here to Send bigsam72 a Private Message   Click Here to Email bigsam72   Visit bigsam72's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miisha
Newbie

Registrován: 14.04.2003
Příspěvků: 4

Thumbs up Nepomucká 7 - rezident Příspěvek č. 6 

Hlásím se coby čerstvý obyvatel paneláku v Nepomucké. Obývám byt v dvanáctém patře s ideálním výhledem na Prahu a dvěma balkóny tímto směrem Fotky dodám až je stáhnu z fo?áku...

Samotný barák je v moci bytového družstva se kterým se zdá se moc dobře nejedná (např. odkupům bytů, přestože jim to zákon zakazuje, už pár let úspěšně brání), takže střecha je pravděpodobně nedobytná (ovšem přesně to říct nemůžu).

Sám jsem v oblasti bezdrátového internetu začátečník, nicméně z toho drátového nějaké zkušenosti mám (počínaje budováním prvních sí?ových rozvodů na Strahově ). Každopádně uvítám jakoukoli (rozumnou ) radu a pomoc...

Old Post 18.11.2003 v 13:54
Miisha je offline   Click Here to See the Profile for Miisha   Find more posts by Miisha   Click here to Send Miisha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigsam72
Newbie

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 13

Re: Nepomucká 7 - rezident Příspěvek č. 7 

Old Post 21.11.2003 v 22:20
bigsam72 je offline   Click Here to See the Profile for bigsam72   Find more posts by bigsam72   Click here to Send bigsam72 a Private Message   Click Here to Email bigsam72   Visit bigsam72's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigsam72
Newbie

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 13

Re: Re: Nepomucká 7 - rezident Příspěvek č. 8 

Old Post 21.11.2003 v 22:23
bigsam72 je offline   Click Here to See the Profile for bigsam72   Find more posts by bigsam72   Click here to Send bigsam72 a Private Message   Click Here to Email bigsam72   Visit bigsam72's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miisha
Newbie

Registrován: 14.04.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 9 

Tak uz jsem nasosal par informaci o WiFi, uz se toho ani moc nebojim

Taky jsem uz s dalekohledem studoval dostupnost APcek, jak rikas, skutecne nejdostupnejsi je pro me zrejme FanTomas na Kavalirce, jen si jeste nejsem jisty, ktery z tech dvou baraku nad Budankama to je...

Ceny jsem uz studoval u i4, lehce jsem skoukl i ruzne konstrukce anten vyrobitelnych doma (od konzerv po sterbinovky).

Dale jsem domluveny, ze mi to kamarad zmeri, co tady jeste dalsiho muzu videt...

Co se tyce strechy, nejdriv si chci utribit nazor na bytove druzstvo, takze po prvni schuzi budu vedet vic...

Problem pri stavne APcka by mohl mozna byt s elektrinou, zrejme by to predtim chtelo predelat cely rozvod v byte a to se mi zatim moc nechce :(. Krome toho, ze je rozvod v hliniku, ktery se mi uz na dvou mistech jen tak ulomil, barvy - no ehm, nekolikrat jsem na zelenem drate nasel fazi, z toho co jsem mohl videt to neni TNS rozvod a taky uz se mi beznym zatizenim podarilo jednou vyhodit jistic zasuvkoveho obvodu (a nebylo to varnou konvici)...

Old Post 24.11.2003 v 12:03
Miisha je offline   Click Here to See the Profile for Miisha   Find more posts by Miisha   Click here to Send Miisha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigsam72
Newbie

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 10 

Old Post 26.11.2003 v 11:25
bigsam72 je offline   Click Here to See the Profile for bigsam72   Find more posts by bigsam72   Click here to Send bigsam72 a Private Message   Click Here to Email bigsam72   Visit bigsam72's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miisha
Newbie

Registrován: 14.04.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 11 

2 Bigsam:
Udelal jsem dalsi kroky... Vcera jsem poridil kartu (Z-Com XG-901 - umi 802.11g), zkusmo jsem zjistil, ze i na tu pidiantenu co je k ni pridavana dohlidnu z pokoje (pocitac na zidli ) na kavalirku (26% signal).

Dnes poridim kabel a konektor a objednavam tu panelovku (PAN-10, 14dB) u i4. Ta ale bude az nekdy 5.12., takze zatim si zkusim zbastlit nejakou plechovku...

Old Post 26.11.2003 v 11:53
Miisha je offline   Click Here to See the Profile for Miisha   Find more posts by Miisha   Click here to Send Miisha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:54.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz