CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Vršovice
123456789 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kubaštík
Newbie

Registrován: 18.07.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 33 

Old Post 31.07.2002 v 15:38
kubaštík je offline   Click Here to See the Profile for kubaštík   Find more posts by kubaštík   Click here to Send kubaštík a Private Message   Click Here to Email kubaštík     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubaštík
Newbie

Registrován: 18.07.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 34 

Este k tem PCMCIA vecem, jak moc je nutna ta redukce, ja furt si nejsem jistej esli by tomu nestacil PCMCIA radic (ty mam dokonce 2) ale nekdo mi tvrdil, ze to musi bejt LocalBusova PCMCIA - zas az tak moc HW nehovim, tak nevim jak to je. Vsude pisou, ze ty karty chtej PCMCIA 2.1, nic vic. Nevite to nahodou nekdo?

Old Post 31.07.2002 v 15:43
kubaštík je offline   Click Here to See the Profile for kubaštík   Find more posts by kubaštík   Click here to Send kubaštík a Private Message   Click Here to Email kubaštík     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubaštík
Newbie

Registrován: 18.07.2002
Příspěvků: 25

Smile Příspěvek č. 35 

2 Nijel: Ronju jsme zavrhli hned, me jenom napadlo, jestli nekdo nejste dost velkej blazen se do toho pustit, ja sam totiz nejsem...

Old Post 31.07.2002 v 15:57
kubaštík je offline   Click Here to See the Profile for kubaštík   Find more posts by kubaštík   Click here to Send kubaštík a Private Message   Click Here to Email kubaštík     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saidlm
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 110

Příspěvek č. 36 

Old Post 31.07.2002 v 16:32
saidlm je offline   Click Here to See the Profile for saidlm   Find more posts by saidlm   Click here to Send saidlm a Private Message   Click Here to Email saidlm   Visit saidlm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijel
Junior Member

Registrován: 07.07.2002
Příspěvků: 213

Příspěvek č. 37 

Old Post 31.07.2002 v 21:56
Nijel je pryč   Click Here to See the Profile for Nijel   Find more posts by Nijel   Click here to Send Nijel a Private Message     Visit Nijel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijel
Junior Member

Registrován: 07.07.2002
Příspěvků: 213

Příspěvek č. 38 

Jinak kdbyby se ke me sit dostane, tak muzu dat smerem nahoru sektorovku a jestli na me uvidite tak by to mohlo vyjit levnejs nez tech cca 16kkc. Podle poctu lidi, zatim to vypada na 3 by se rozdelily naklady na vybaveni u me (moji antenu+kartu si zaplatim, ale pro vas asi ne...) takze 8/3 + 8 = 10.6.

Old Post 31.07.2002 v 22:01
Nijel je pryč   Click Here to See the Profile for Nijel   Find more posts by Nijel   Click here to Send Nijel a Private Message     Visit Nijel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saidlm
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 110

Příspěvek č. 39 

Hm, ty tedy chce stavet v blizke dobe AP???

Chtel bych do toho jit nekdy asi v zari take, uz jsem resil zda mam viditelnost na K2 a zda se, ze asi ano. Myslim, ze moje poloha je docela zajimava, ne jen pro nas zde v okoli (viz ta fotka). Navic se mi snad podari v ramci stavby AP postavit i linku na Internet :-O. Ale je to dost penez, nebude to najednou. Na strane ISP budu muset z duvodu politicko-technickych pouzit misto PC onu "redukci" z RJ45 na PCMCIA a ta je tusim cca za 7.000,- :-((( No uvidime, jak se to vyvine.

Stozar mam na strese uz vice mene domluveny a PC na pudu snad take.


Martin

Old Post 31.07.2002 v 22:17
saidlm je offline   Click Here to See the Profile for saidlm   Find more posts by saidlm   Click here to Send saidlm a Private Message   Click Here to Email saidlm   Visit saidlm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijel
Junior Member

Registrován: 07.07.2002
Příspěvků: 213

Příspěvek č. 40 

Old Post 01.08.2002 v 08:22
Nijel je pryč   Click Here to See the Profile for Nijel   Find more posts by Nijel   Click here to Send Nijel a Private Message     Visit Nijel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saidlm
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 110

Příspěvek č. 41 

No, s tim kdy je to totiz slozitejsi :-(

Ja jsem v Praze nekdy od 12.8, ale zase nevim, zda jeste nekam na par dnu nezmizim v tom tydnu nasledujicim. Nechtel bych s tim zacit a pak odjet. Kdyz uz se do toho pustim, tak bych to rad dodelal najednou.

Pokud vsak nikam nepojedu, zacnu take drive. Jde jen o to, kde a jak nakoupit co nejlevneji pochopitelne) HW. Psal jsem e-mail Deuovi ohledne one nabidky zde ve foru, ale zatim mne neodepsal :-(

Pak mne take namichlo, ze jsem mel jiz na pude 6m!! stozar (drive jsem na nem mel CB antenu, nez se u nas predelavala strecha) a nekdo mi ho ukradl :-(
Tudiz musim sehnat jeste nejaky stozar.


Martin

Old Post 01.08.2002 v 09:58
saidlm je offline   Click Here to See the Profile for saidlm   Find more posts by saidlm   Click here to Send saidlm a Private Message   Click Here to Email saidlm   Visit saidlm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saidlm
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 110

Příspěvek č. 42 

Takovy technicky dotaz.

Jak je to s PCI a jejimi versemi?
Nechce se mi kupavat ISA redukci, ale zase nevim, zda mi PCI bude bez problemu slapat :-(

V soucasne dobe bych na to mel 486-ku, je to jeden z poslednich 486 bordu,
ktery PCI ma, ale jak poznat versi?

Kdysi jsem pod LinuXem rozchozoval nejaky radic SCSI , ktery mi tam nebezel, prave z duvodu jine verse sbernice, ale dalo se to osetrit kernelovym patchem. Nevite, jak je to s tou redukci na PCMCIA?

Martin

Old Post 01.08.2002 v 10:03
saidlm je offline   Click Here to See the Profile for saidlm   Find more posts by saidlm   Click here to Send saidlm a Private Message   Click Here to Email saidlm   Visit saidlm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijel
Junior Member

Registrován: 07.07.2002
Příspěvků: 213

Příspěvek č. 43 

Tak to ja stozar na strese este furt mam, sice pri predelavani strechy vyhrozovali, ze vsechny sundaji, ale to co tam mam asi bylo na ne moc ;-)

Old Post 01.08.2002 v 10:05
Nijel je pryč   Click Here to See the Profile for Nijel   Find more posts by Nijel   Click here to Send Nijel a Private Message     Visit Nijel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saidlm
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 110

Příspěvek č. 44 

No prave u nas vyhrozovali taky, tak jsem si ho odmontoval a dal na pudu. Tam byl asi pul rouku, nebot se mi stejne rozpadla antena, tak na co stozar.
No a ted, tesne nez jsem se zacal zajimat o czfree mi ho nekdo stipnul :-(

Ten nekdo ho tam musel asi rozrezat, nebot by to krz dum bez povsimnuti nedostal. Kdyz jsme ho dostavali nahoru trvalo to cele odpoledne :-)

Martin

Old Post 01.08.2002 v 10:11
saidlm je offline   Click Here to See the Profile for saidlm   Find more posts by saidlm   Click here to Send saidlm a Private Message   Click Here to Email saidlm   Visit saidlm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubaštík
Newbie

Registrován: 18.07.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 45 

Old Post 02.08.2002 v 11:41
kubaštík je offline   Click Here to See the Profile for kubaštík   Find more posts by kubaštík   Click here to Send kubaštík a Private Message   Click Here to Email kubaštík     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijel
Junior Member

Registrován: 07.07.2002
Příspěvků: 213

Příspěvek č. 46 

Old Post 05.08.2002 v 09:11
Nijel je pryč   Click Here to See the Profile for Nijel   Find more posts by Nijel   Click here to Send Nijel a Private Message     Visit Nijel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
david.kosik
Newbie

Registrován: 22.07.2002
Příspěvků: 2

dalsi zajemce o pripojeni Příspěvek č. 47 

Ahoj,

byl jsem ted taky nejakej cas pryc. Ja jsem v Obloukovy 26, coz je kousicek od Zitomirsky, Mexicky i Moskevsky ) Mam pudni byt, takze no problemo s antenou, pulka strechy je moje.
Jak to tak sleduju, jedina otazka zustava, jak se dostat na Inet.
K te diskusi o metalickych spojich: ono to je jednoduche naistalovat a zprovoznit, ale uvedomte si, ze to (hypoteticky) tahate pres prostory (strechy), ktere vam pravdepodobne nepatri, takze si koledujete o pruser, v lepsim pripade pouze prestrizeni, nemluve o ochrane proti prepeti (blesk).

David

Old Post 05.08.2002 v 09:57
david.kosik je offline   Click Here to See the Profile for david.kosik   Find more posts by david.kosik   Click here to Send david.kosik a Private Message   Click Here to Email david.kosik   Visit david.kosik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubaštík
Newbie

Registrován: 18.07.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 48 

Old Post 05.08.2002 v 12:51
kubaštík je offline   Click Here to See the Profile for kubaštík   Find more posts by kubaštík   Click here to Send kubaštík a Private Message   Click Here to Email kubaštík     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:15.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz