CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Kdo se smí připojit do CZFree.Net ?
123456

Kdo se smí připojit do CZFree.Net ?
You do not have permission to vote on this poll.
Každý 38 19.79%
Každý, kdo se nechová obtěžujícím způsobem 105 54.69%
Každý, kdo sí? využívá k nekomerčním účelům 15 7.81%
Každý, kdo se je schopen připojit vlastními silami 27 14.06%
Jenom kamarádi zakladatelů sítě 7 3.65%
Total: 192 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Kdo se smí připojit do CZFree.Net ? Příspěvek č. 1 

Protože se v poslední době strhla dost bouřlivá diskuze na téma, koho připojovat koho nepřipojovat do CZFree.Net, a protože to je pro mě dost důležité, vylhásil jsem novou anketu.

__________________

Old Post 07.03.2003 v 08:39
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 2 

obtěžáka není problém na pár dni odpojit a? se zklidní. určitě všechny.

Old Post 07.03.2003 v 09:18
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 3 

Pokud pod "zvládnutím vlastními silami" beru i to, že si dotyčný dokáže v případě potřeby samostatně sjednat pomoc od kamaráda nebo kohokoliv, pak volím tohle.

Old Post 07.03.2003 v 11:41
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: Kdo se smí připojit do CZFree.Net ? Příspěvek č. 4 

Old Post 07.03.2003 v 11:55
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: Re: Kdo se smí připojit do CZFree.Net ? Příspěvek č. 5 

Old Post 07.03.2003 v 12:11
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

samozřejmě každý Příspěvek č. 6 

Je jasné, že by měl dostat možnost připojit se každý, pokud bude ochotný akceptovat podmínky. Jenže tohle celé myslím vzniklo díky node micr a v tomto případě by cestička neměla být tak umetená. Takový člověk by si měl vyzkoušet, co to je platit několik tisíc měsíčně za ISDN Telecomu, za ping přes 300ms na světové servery a 150 na české. Za službu, ke které se v mé lokalitě nemáte mezi 20-21 hodinou možnost připojit protože je všude obsazeno a aby toho nebylo málo, tak quick a iol Vám vesele umožní vytočit, zaplatit impuls a nedočkat se odpovědi kolikrát si jen budete přát (další ukázka serióznosti)...

Takže dle mého, možnost by měl dostat každý, jen ne zástupce vlády a Telecomu.

Old Post 07.03.2003 v 12:49
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: Re: Re: Kdo se smí připojit do CZFree.Net ? Příspěvek č. 7 

Old Post 07.03.2003 v 14:26
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: samozřejmě každý Příspěvek č. 8 

Old Post 07.03.2003 v 14:35
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibor
Old Post 07.03.2003 16:36
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 9 
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: Re: Re: Re: Kdo se smí připojit do CZFree.Net ? Příspěvek č. 10 

Old Post 07.03.2003 v 17:18
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

Příspěvek č. 11 

2 oook> Jak jsem nakoupil, tak prodávám. Když byl připojen node micr, znamená to, že se stal koncovým uživatelem micr?:o))

2Tibor> Možná to bude tím, že nejsem v Praze, ale co jsem si namátkou pingnul na pár IP z Tvého výpisu, tak jsem bohužel na časech, které udávám já. Navíc lítám například od 50-650 na jedné adrese a to je speciálně pro hraní dost nepoužitelné.
Například 194.228.176.21 je od 97 do 512ms s průměrem 263.

Old Post 07.03.2003 v 18:24
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pokluda
Member
zastupce cloudu 10.25


Registrován: 03.07.2002
Příspěvků: 131

Pripojit vsechny Příspěvek č. 12 

Priklanim se k nazoru pripojeni nikoho neomezovat a ty co skodi odpojit. Samozrejme se musi prihlednout k technickym moznostem. Nebudu pripojovat dalsi, kdyz budu mit AP pretizene, ale to snad kazdy pochopi.
V pripade Mynare bych asi nebyl ochoten prinest mu to takhle na stribrnem tacu, ale to je otazka osobni sympatie a antipatie, takze to sem nepatri.

__________________

Správce AP zvahov, AS64525 a domény pjih.czf
Óm guru díp namahá.

Old Post 07.03.2003 v 22:43
pokluda je offline   Click Here to See the Profile for pokluda   Find more posts by pokluda   Click here to Send pokluda a Private Message   Click Here to Email pokluda   Visit pokluda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: Pripojit vsechny Příspěvek č. 13 

Naposledy upravil Ctirad 07.03.2003 v 23:34

Old Post 07.03.2003 v 23:30
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

spatne polozena otazka Příspěvek č. 14 

No myslim ze vetsina lidi pod czfree chape jednu sit, ale ja mam problem, co je to vlastne czfree? At si kazdy pripojuje koho chce. Musi ale pocitat s tim ze kdyz bude delat po spojeni siti nejaky bordel ktery se nekomu nebude libit, mozna i lidi (:-( tak ho nekdo nepusti dal.

Na jednu stranu dela hodne lidem problemy kdyz komunitni sit pripojuje prominenty, na druhou stranu pokud jsou progresivni a nekradou jen pro sebe tak muzou i nejak pomoci.

Tahle debata ci otazka je primo politicka, nikoliv technicka.

Myslim ze se vraci to, co jsem xchaosovi naznacoval na nejake schuzce, ze ruzni lide co se sejdou v tomto projektu maji kazdy jine zajmy a ty se krizi - at uz jde o komerci, nebo jen o pripojovani kontroverznich lidi kteri budou vyuzivat prostredky site (siti ;-) aniz by veci nejak pomohli.

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 08.03.2003 v 00:53
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Pár vět ... Příspěvek č. 15 

Tato otázka je politická. Velmi nepříjemná.

Jak Ctirad řekl, o připojení do CZF a Contactelu a jejich srovnání mezi sebou. Ten, kdo se nezajímá, nikdy nepochopí ten rozdíl.

Můj názor je, že nezainteresovaní lidé, kteří ani nepřečtou část fóra jsou pro celek neužiteční, jedná se o komunitní sí? a doufám, že to tak zůstane a zároveň se přeji, aby do CZF moc komerční aktivity nezasahovali.

Můj názor je připojovat slušné lidi, lidi, kteří jsou zainteresovaní pro myšlenku freenetu, ne ty, co to mají jen na inet.

Prostě ne každého, ale ono je to celkem blbost něco takto globálně řešit ve fóru, v každém kraji jiný mrav, kraj = lokalita, část sítě.

Předpokládám nebo si troufám odhadnout, že k masovému rozšíření do domácností Prahy a jiných měst nedojde, CZF zůstane nadšeneckou sítí a je to dobře, lépe si budeme rozmět.

A na závěr: Vlastně toto vše řešit teď, když sí? je mladá a nevyvinutá je irelevantní. CZF je v I.fázi, nemá to cenu prostě řešit, ale když ut to někdo rozjel tak jsem volil "Každý, pro nekomerční účely nebo slušní lidé".

Víc k tomu nemám co dodat, aspoň zatím ne, problém je to velmi komplikovaný a potřebuji nad tím dále uvažovat.

__________________

Old Post 08.03.2003 v 02:00
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 16 

Poprvý jsem v týhle anketě zakliknul odpověd, zmáčknul Vote,
příhlásil se jak to po mě chtělo a dozvěděl se, že jsem v této anketě už volil, což, neklame-li mě moje pamě?, není pravda. To pak asi ty odpovědi moc reprezentativní nebudou když někdo má už předem právo volit zablokováno.

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 08.03.2003 v 08:37
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz