CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Zličín
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
danohnesorg
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 78

Připojení školy Příspěvek č. 17 

Škola je připojena přes Internet do škol (nebo bude) a tak asi nebude mít moc zájem. Navíc když je někde inet do škol, tak se tam nedá přidat další linka, protože by jim to v tom dělalo bordel a obešlo firewally, které budou filtrovat co dětí smí a nesmí vidět a jakou reklamu mohou a jakou nemohou dostat.

Old Post 15.09.2002 v 10:32
danohnesorg je offline   Click Here to See the Profile for danohnesorg   Find more posts by danohnesorg   Click here to Send danohnesorg a Private Message   Click Here to Email danohnesorg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MilosK
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 14

Re: Připojení školy Příspěvek č. 18 

__________________

Miloš

Old Post 15.09.2002 v 17:35
MilosK je offline   Click Here to See the Profile for MilosK   Find more posts by MilosK   Click here to Send MilosK a Private Message   Click Here to Email MilosK   Visit MilosK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danohnesorg
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 78

Vyhled z Dobrice Příspěvek č. 19 

Tak jsem se byl podivat vecer na Dobrici, protoze jsem jel temer okolo. Je tam nejaka firma, jejiz jmeno si nepamatuju, a tam ma nejake zasobniky s plynem nebo co. Na tom vetsim je mikrovlna od eurotelu a vetrna elektrarna a na tom nizsim zda se nic neni. Soude podle poctu svetel, ktere byly videt na obzoru je tam odsud videt sidliste stodulky. Videl bych to jako idealni bod pro propojeni Rudna - Zlicin, ev. Rudna Stodulky. Otazka samozrejme je co za to budou chtit.

Old Post 15.09.2002 v 19:58
danohnesorg je offline   Click Here to See the Profile for danohnesorg   Find more posts by danohnesorg   Click here to Send danohnesorg a Private Message   Click Here to Email danohnesorg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MilosK
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 20 

To by bylo skvělý já zatim shánim tu mapu a vypadá to, že budu mít dva zdroje, ale to se všechno ukáže.
Ale aby nebyl problém vzdálenost:((
To by se musel pak použit vykonějši a dražší antena:(

__________________

Miloš

Old Post 16.09.2002 v 20:57
MilosK je offline   Click Here to See the Profile for MilosK   Find more posts by MilosK   Click here to Send MilosK a Private Message   Click Here to Email MilosK   Visit MilosK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MilosK
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 21 

Zkus se někdy kouknout při cestě z Prahy, když budeš v Chráštaněch "mezicedule" do leva tam jak se prodává ten benzín.Je tam moc vysoká vodní nádrž a z tý musí být určitě dohled až do stodulek a je to moc blízko,měl by jsi to snad vidět i od vás ze dvora,zkus to.
Ale netušim komu to tam patří:((

__________________

Miloš

Old Post 17.09.2002 v 18:04
MilosK je offline   Click Here to See the Profile for MilosK   Find more posts by MilosK   Click here to Send MilosK a Private Message   Click Here to Email MilosK   Visit MilosK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b-net
Newbie

Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 1

Exclamation Pripojny bod ZLICIN, RUDNA U PRAHY... Příspěvek č. 22 

\Kdyby neco, tak se mi ozvete _ DRAHELCICE jsou co by kamenem dohodil.,,, hned bych se taky connectnul.. ;o)

blahap@fic.cz

prosim kdyz tak PM

Old Post 20.09.2002 v 10:36
b-net je offline   Click Here to See the Profile for b-net   Find more posts by b-net   Click here to Send b-net a Private Message   Click Here to Email b-net   Visit b-net's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danohnesorg
Newbie

Registrován: 07.08.2002
Příspěvků: 78

Drahelcice Příspěvek č. 23 

Psal jsem firme Framal, nebo jak se jmenuji, maji v Dobrici vetrnou elektrarnu a vidi od ni na znacnou cast Rudne. Ale nereaguji. Neznate nekdo nekoho od nich?

dan

Old Post 20.09.2002 v 11:49
danohnesorg je offline   Click Here to See the Profile for danohnesorg   Find more posts by danohnesorg   Click here to Send danohnesorg a Private Message   Click Here to Email danohnesorg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kane
Newbie

Registrován: 23.09.2002
Příspěvků: 9

Hostivice Příspěvek č. 24 

Cau vsichni...mam taky modem a docela me nadchl tenhle napad. Bydlim v Hostivici a mam takovej dojem, ze by ten signal mohl doletet na Zlicin. Pokud uz nekdo neco vymyslel, piste mi mejla pls. Jinak mam takovy tuseni ze to ma dosah 10km a ne 2.
Takze jestli je nakej AP na Zlicine nebo nekde jinde, dejte mi prosim vedet...mejte se co nejlip.

Old Post 23.09.2002 v 19:12
Kane je offline   Click Here to See the Profile for Kane   Find more posts by Kane   Click here to Send Kane a Private Message   Click Here to Email Kane   Visit Kane's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
predseda
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 53

Úhonice - Miloši ja bych do toho taky šel, ... Příspěvek č. 25 

... pokud to pujde v Úhonicích, co myslís? Mozna te uvidim v buse, asi me neznas, jsem Jiří Snopek.

Old Post 03.10.2002 v 19:37
predseda je offline   Click Here to See the Profile for predseda   Find more posts by predseda   Click here to Send predseda a Private Message   Click Here to Email predseda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kane
Newbie

Registrován: 23.09.2002
Příspěvků: 9

... Příspěvek č. 26 

No, takze sem opet zavital.
: Moje adresa je Jarni 1313, Hostivice. Mam takovej pocit, ze sem trochu v doliku, ale zkusim vylezt na strechu a podivat se, jestli na tebe vidim.

Old Post 04.10.2002 v 18:28
Kane je offline   Click Here to See the Profile for Kane   Find more posts by Kane   Click here to Send Kane a Private Message   Click Here to Email Kane   Visit Kane's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kane
Newbie

Registrován: 23.09.2002
Příspěvků: 9

HELP Příspěvek č. 27 

Ahoj lidi. Nejak sem tedka nemel cas, takze s tim budovanim nodu chvili pockam. Vidim to jeden z vikendu. Spis sobota, protoze v nedeli tancim )). Jestli je nekdo schopnej mi rict, jestli na nej vidim, napiste mi to sem pls. Moje adresa je Jarni 1313, Hostivice. Sem strasne linej neco resit a jednat, takze prosim o pomoc...diky a cya.

Old Post 09.10.2002 v 09:52
Kane je offline   Click Here to See the Profile for Kane   Find more posts by Kane   Click here to Send Kane a Private Message   Click Here to Email Kane   Visit Kane's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GleebToo
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 2

Chrastany Příspěvek č. 28 

Lidi v tech Chrastanech, jak dobre tam vidite? kdo se tam vyznate, bydlim v prvni ulici vpravo (cestou z Prahy, v druhy rade domu za hristem) dost nakonci (chrastany 119) obavam se ze dost z ruky, nu ale rozhlidnu se kam uvidim, nebo este lip zkusim si pucit fotak a budu fotit (casem, to zejtra nebude) problem je, ze sem dost na okraji a muj barak je stejne vysokej jako ostatni baraky ... na tu benzinku bych videt mel, na naklady moc rad prispeju (zjistuje nekdo ci to je a za kolik?)
jinak sem se do Chrastan nedavno pristehoval, fakt nikoho tu este neznam ... Ondrej Novak

Old Post 27.11.2002 v 19:52
GleebToo je offline   Click Here to See the Profile for GleebToo   Find more posts by GleebToo   Click here to Send GleebToo a Private Message   Click Here to Email GleebToo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrada
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 30

Tech Příspěvek č. 29 

Chlapi (a damy?:-)), jakozto Rudenak vam nechci kazit radost, ale par informaci:
Signal s dobrou antenou doleti hodne daleko, ale...
Jsou tu limity na vyzareny vykon, resp. hustotu signalu, od CTU, a to 100mW mam pocit... Pokud bysme se chteli relativne spolehlive spojit se Zlicinem a neprekracovat limity, muselo by se to podle me tahnout pres nejakej "mezinode" v Chrastanech, protoze prece jen je to nejakejch 4-5 km (mozna vic, de o to kam na Zlicin). Mozna by nebylo od veci pouzit Ronju - ma mam pocit az 2,5 km dosah s dobrou optikou, 10 MBit a vytecny PINGy. I kdyz faktem je ze WiFi pasmo je nad Rudnou asi dost free (s integrovanou antenou doma nechytam zadnej signal, asi se zkusim projit venku) takze to nejspis bude zbytecny...

Jinak jestli chcete neco podnikat, tak mam k dispozici notebook s WLAN kartou, antena by se taky nejak ubastlila, a bydlim kousek od skoly, takze mam vyhled prakticky na cely Horelice + novy baraky a kdyz se to tak vezme tak i na vetsinu horejska - je vystinenej jen uzkej pruh skolou. Kazdopadne se ozvete jestli zacnete neco delat - icq 126736087. Zatim!

Old Post 30.11.2002 v 02:42
Ondrada je offline   Click Here to See the Profile for Ondrada   Find more posts by Ondrada   Click here to Send Ondrada a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrada
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 30 

A i kdyby se to nepodarilo dotahnout az do Prahy, tak co? Muzeme si udelat vlastni sit, bude propojeno X lidi v Rudny (takze se muze sdilet vsechno, treba i parit hry a podobny pitomosti) a az se pripoji nekdo mezi nama a Prahou taxe proste k NODE flakne dalsi wirelesska a smerova antena a bude.

Old Post 30.11.2002 v 02:47
Ondrada je offline   Click Here to See the Profile for Ondrada   Find more posts by Ondrada   Click here to Send Ondrada a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GleebToo
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 2

mezinode v Chrastanech Příspěvek č. 31 

Naposledy upravil GleebToo 30.11.2002 v 10:09

Old Post 30.11.2002 v 10:02
GleebToo je offline   Click Here to See the Profile for GleebToo   Find more posts by GleebToo   Click here to Send GleebToo a Private Message   Click Here to Email GleebToo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davidr
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 32 

mno, myslim, ze co se tyce vodojemu v chrastanech si muzete nechat zajit chut. co o tom vim z doslechu tak tam byli nejasne vlastnicke vztahy. Nevim jak je to ted, ale neobsadili ho ani mobilni operatori a ze je videt ze vsech stran (slivenec, ruzyne,...) A taky kdyby to neci bylo, tak by za to chtel urcite tezky prachy, podle mne czfree je o nadsencich, kteri maj to stesti, ze na sebe vidi, budovani APcek na komercnich budovach, je podle mne problematicke...
Co se tyce delky spoju, nebal bych se limitu, problem podle me je u vas ale s primou viditelnosti, jestli se dobre pamatuji tak z chrastan na zlicin neni videt (leda tak ze sila na zacatku chrastan). Podle mne sance dostat czfree do chrastan, rudny je pres trebonice, jinocany, zbuzany, orech... a tam by mozna mohlo byt uz videt na kosor. Podle mne chrastany jsou sice na kopci, ale zaroven v doliku, takze od tamtad neni moc daleko videt. Co se tyce rudny, tak tam to znam mene, ale tam by podle me byla sance to tahat, pres nucice, tachlovice, dobric...
spojeni hostivice <> chrastany (rudna) je podle mne nerealny, je tam prece kopec (ale treba nekdo mate na zahrade stozar )
Berte to jako poznamky byvaleho obyvatele chrastan znam tam jeste nejake lidi, tak je treba zaangazuji!
Jako mozny dalsi postup bych vam asi roporucil udelat si mistni sit kolem rudny a spolecne si kupovat konektivitu do internetu.
jinak stromy na vetsi vzdalenost vadi, sklo by nemelo (jestli je to jenom sklo).

__________________

David

Old Post 30.11.2002 v 13:45
davidr je offline   Click Here to See the Profile for davidr   Find more posts by davidr   Click here to Send davidr a Private Message   Click Here to Email davidr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:27.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz