CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Proč je všechno utajený?? Mám silný nedostatek informací....
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Havrla
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 65 

měřili to na střeše, je tu vidět skoro fšude, antenu měli 26dB...

Old Post 13.03.2003 v 11:01
Havrla je offline   Click Here to See the Profile for Havrla   Find more posts by Havrla   Click here to Send Havrla a Private Message   Click Here to Email Havrla   Visit Havrla's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 66 

__________________

Old Post 13.03.2003 v 11:05
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havrla
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 67 

zjistm...

jo bylo to v neděli, ale to je málo :-)

a AP radekd-ap je muj domaci...

Old Post 13.03.2003 v 11:12
Havrla je offline   Click Here to See the Profile for Havrla   Find more posts by Havrla   Click here to Send Havrla a Private Message   Click Here to Email Havrla   Visit Havrla's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 68 

Naposledy upravil Stay d 13.03.2003 v 11:23

Old Post 13.03.2003 v 11:19
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Re: Re: Re: ??? Příspěvek č. 69 

>No toto ještě beru, viz příspěvek výše ohledně postupu.
>Také se mi líbí a musím ocenit, že si napsal kolik je konečná
>cena u tebe, ale co mi chybí a v czf to právě očekávám, že mi
>řekneš přesně, za kolik to nakupuješ a tedy z toho vyplyne kolik
>na mě vyděláváš a doufal bych v to, že mi říkáš pravdu, pokud
>by si neříkal pravdu, pak bych tě viděl jako podvodníka, který v
>czf nemá co dělat.

hele, uber na silnych slovech, tyhlety kategoricke rovnostare a mirotvorce za kazdou cenu nemuzu posledni dobou ani vystat. Zajimalo by me, co jses zac, ze si troufas rozhodovat o tom, kdo ma v czfree co delat a kdo ne. V czfree zatim nejsou stanoveny zadne pravidla a podminky a jak rika spravne oook, neni tu ani nikdo, kdo by to delal. Ja jsem si vybudoval AP, ja jsem ho zaplatil, ja mel myslenku a ja ji uskutecnil. Co si na tom AP budu delat je ciste moje vec. Naklady na konektivitu prozrazovat nehodlam a jen pro klid tve duse dodavam, ze to cele zatim silne dotuju.

>Jo takle to je, no to je zajímavé, takže ty myslíš, že ty node
>prímárně vznikají za účelem vydělávání ? Já myslel, že za účelem
>se propojovat s jinými místy Prahy a proto, že vlastník nodů sám
>bude mít přístup na internet. No to jsem se asi spletl, ono to asi
>nestačí, ono se musí i vydělávat i na ostatních. No nic, chyba.
>Budu muset si na to asi zvyknout, že czf už není to, čím v
>začátcích chtěla být.

spise bych tvoje posledni konstatovani preformuloval, ze czfree zrejme neni tim, co jsem si o ni drive myslel, ci cim sem ji chtel mit.

trvam na tom, ze nikdo kdo neni blazen nebuduje AP s vidinou ztraty. Ze ty nejses schopen videt trochu dale, je vec jina. Podivej se treba na vyvoj aktivit Deu (od prvniho AP az po soucasny alphawave) a dojde ti, jak to chodi. Prvni jsou investice, pak ziskani kontaktu a zkusenosti a nasledne zisky. Tim prosim nikoho nekritizuju, naopak se jedna o obdiv.

>Blbě ? A kde je Linux teď ? Je na tom taky blbě ?
>Tvůj problém je, že vidiš ohodnocení práce jen jako materiální
>zaležitost, o tom to je vlastně vše, o materiálních hodnotách,
>které civilizaci provázejí už dlouho a ne a ne se jich zbavit aspoň
>tady v czf.

Linux je ted na stejnem miste jako uz hodne let. To jest nulovy podil v kancelarskem prostredi (hodne dulezite), firmy linuxem se zabyvajici jsou ve stalych financnich problemech (Mandrake...) a jediny kdo se linuxem vazne zabyva jsou IT odbornici, kteri to nemaji sanci uzivit.

Tim nerikam, ze linux je spatny. Rikam, ze je neuspesny v konkurencnim boji s jinymi OS.

Nikdy jsem nerekl, ze vidim ohodnoceni prace jako materialni zalezitost a ani to z meho prispevku nevypliva. Penize nejsou materialni zalezitost, je to jedno z nejpresnejsich a nejlepe fungujicich ohodnoceni lidskeho snazeni, prace, zajmu a vytrvalosti.

__________________

Michal Klečka

Old Post 13.03.2003 v 11:32
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrabcak
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 70 

__________________

=TT=

Old Post 13.03.2003 v 12:41
vrabcak je offline   Click Here to See the Profile for vrabcak   Find more posts by vrabcak   Click here to Send vrabcak a Private Message   Click Here to Email vrabcak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ??? Příspěvek č. 71 

Old Post 13.03.2003 v 12:45
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 72 

__________________

Old Post 13.03.2003 v 12:49
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ??? Příspěvek č. 73 

__________________

Old Post 13.03.2003 v 13:04
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ??? Příspěvek č. 74 

Old Post 13.03.2003 v 13:27
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Re: Re: Re: ??? Příspěvek č. 75 

Old Post 14.03.2003 v 03:16
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 76 

Old Post 14.03.2003 v 03:19
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ??? Příspěvek č. 77 

Old Post 14.03.2003 v 03:27
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ??? Příspěvek č. 78 

Old Post 14.03.2003 v 03:30
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ??? Příspěvek č. 79 

Old Post 14.03.2003 v 10:15
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ??? Příspěvek č. 80 

Old Post 14.03.2003 v 10:27
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz