CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Michle
12345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 17 

Old Post 18.10.2002 v 12:01
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ike
Newbie

Registrován: 08.08.2002
Příspěvků: 21

Super orientace ! Příspěvek č. 18 

Old Post 18.10.2002 v 16:40
Ike je offline   Click Here to See the Profile for Ike   Find more posts by Ike   Click here to Send Ike a Private Message   Click Here to Email Ike   Visit Ike's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
libor
Senior Member
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 22.05.2002
Příspěvků: 726

Příspěvek č. 19 

Old Post 18.10.2002 v 18:09
libor je offline   Click Here to See the Profile for libor   Find more posts by libor   Click here to Send libor a Private Message     Visit libor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Smile Příspěvek č. 20 

No jo sorac, puvodne jsem tam psal ze link je v galerii a pak jsem tam hodil rovnou i tu adresu a uz jsem si to nezkontroloval...
Co se tyce zaberu vic doprava tak jedine az vylezu na strechu. Nebo opacne se muze ticha podivat jestli vidi na vejtahovou budku (nebo neco kolem dokola) u prostredniho vchodu (hnedka vedle maj na strese nejakou - asi GSM - kiksnu velkou).

Old Post 18.10.2002 v 23:57
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ike
Newbie

Registrován: 08.08.2002
Příspěvků: 21

MichleNet Příspěvek č. 21 

2 Libor : me to povidej s tim casem :-))

Rad bych vyfotil sve okoli ze strechy, ale nemam digital, kdybyste nekdo byl te ochoty se mnou dojit na strechu, bylo by to skvely. - Prave ted je krasne jasno, spousta svetla. Byl jsem na strese, ale zatim neumim svou hlavu nasharovat, takze .... chce to digital.
Kdybyste nekdo nevedel co s casem - 724 173 398, bohuzel jen o vikendech.

Ev. varianta by byla, kdyby sve okoli nafotil Leo nebo LounStar.

Ike

Old Post 20.10.2002 v 12:06
Ike je offline   Click Here to See the Profile for Ike   Find more posts by Ike   Click here to Send Ike a Private Message   Click Here to Email Ike   Visit Ike's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Unhappy skoda Příspěvek č. 22 

Skoda ze jsi nenapsal o chloupek driv, v poledne jsem sel digitos vratit.... :(
Jesli se nikdo neozve tak ho zkusim pucit jeste jednou.


P.S.
Jestli na to dobre koukam, tak bych na tebe mohl videt...

Old Post 20.10.2002 v 15:16
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ticha
Newbie

Registrován: 19.08.2002
Příspěvků: 14

Thumbs up Příspěvek č. 23 

Naposledy upravil ticha 06.12.2002 v 03:01

Old Post 20.10.2002 v 20:01
ticha je offline   Click Here to See the Profile for ticha   Find more posts by ticha   Click here to Send ticha a Private Message     Visit ticha's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Lightbulb Příspěvek č. 24 

Jo tedka koukam ze si dost kolmo k nasem panelakum (pohled_10.jpg - ten panelak vlevo s GSM antenama). Ale to by se dalo pripadne obejit stozarem nebo namontovani anteny na stenu. Jinak na Leo vidime oba koukam.
V dohledny dobe bych mel mit pucenou antenu, tak je sance otestovat konektivitu s nekym kdo je uz funkcni...

P.S.
Jo co se tyce designu dohodneme nejaky platby

Old Post 20.10.2002 v 20:24
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ticha
Newbie

Registrován: 19.08.2002
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 25 

No jasně, já myslel že můžeš vylézt na střeše ještě výš, tedy vlastně nad výtahovou budku jestli to je ona. Jinak ohledně připojení by podle mne bylo možné se dohodnout i s Bumbrdlicek, podle mně bys na něho mohl vidět. Viz jeho WWW stránky.


P.S.: Ad Webdesign - je slušnost se zeptat - i s designem jsou spojeny autorská práva. Beru to jako tvůj souhlas. Třeba se toho ještě někdo chytí a udělá stránky ve stejné formě.

Old Post 20.10.2002 v 21:16
ticha je offline   Click Here to See the Profile for ticha   Find more posts by ticha   Click here to Send ticha a Private Message     Visit ticha's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Lightbulb Příspěvek č. 26 

Nad výtah vylíz by neměl bejt problem. Ještě zkusím předběžně zkontaktovat "družstevní hlavouny" co by na případné montáže antén říkali.....

Old Post 20.10.2002 v 21:41
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ike
Newbie

Registrován: 08.08.2002
Příspěvků: 21

Konecne se vidim ! Příspěvek č. 27 

Huraaa, konecne vidim svuj barak na nejake fotce odjinud. Diky, Ticha (nebo Ticho ?).

2 Element - na ty "druzstevni hlavouny" jdi radeji od lesa, zalezi co je to za lidi, ale radeji si precti par prispevku na threadu <a href="http://www.czfree.net/forum/showthread.php?threadid=190">Antena a pristup</a>. Neni treba hned rikat vse naplno, v prvnim kole bych jim podsunul informaci o potrebe zrizeni nejake specialni "TV" anteny. O tom, ze to take neco odesila, bych radeji pomlcel, a ze je to pro internet uz vubec - viz thread. Lidska zavist hvezd se dotyka. At te nevygongujou hned v prvnim kole :-)))

Ike

Old Post 20.10.2002 v 23:11
Ike je offline   Click Here to See the Profile for Ike   Find more posts by Ike   Click here to Send Ike a Private Message   Click Here to Email Ike   Visit Ike's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lounstar
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 19

odpoved Příspěvek č. 28 

Cau lidi, za prve bych rad rekl, ze uz snad brzy budu mit fotky okoli z digitalu, holt jeste musim pockat asi 2-3 tydny na digital a pak na to skocim. Dale bych strasne rad zanesl svuj node konecne do mapy, ale vubec jsem neprisel na to jak se to dela. Proste na te strance co se to dela, my jen vyskoci mapa s mrizkou a uz vubec nic, ale pry tam maji byt nejake volby, ja tam mam proste jen mrizkovou mapu a nic. Jinak uz se to snad konecne hejbe kupredu, akorat neni asi jeste jasne kde bude AP, na tom jsme se jeste s Leosem nedohodli. (Ono prece jenom to chce jeste par veci ujasnit-jakou antenu pouzit, kolik tech anten, bude vic AP vc okoli, pripojeni na internet-pres Trasngasnet?????? atd, otazek jeste pekna kupa) On bydli o hodne vys nez ja, tak ma vyhodnejsi polohu, ale jeste to musime prodiskutovat. Mozna ze muzou byt ty AP dva ????? Nevim, musime jeste na to skocit. Na domluvu je podle mne nejlepsi email, osobni setkani bych nechal az uplne na konec. Takze kdo chce mi muze psat na lounstar@post.cz.

Jinak na Budejarne se rodi node Heaven a uz maji dokonce podepsanou smlouvu s Transgasnetem. Neni my jasne jak my se pripojime na internet, jestli musime mit smlouvu take s Transgasnetem, nebo pres stavajici CZ FREE NET, atd. Chtelo by se to dohodout. zatim cus

Old Post 21.10.2002 v 07:40
Lounstar je offline   Click Here to See the Profile for Lounstar   Find more posts by Lounstar   Click here to Send Lounstar a Private Message   Click Here to Email Lounstar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Thumbs up Příspěvek č. 29 

Old Post 21.10.2002 v 07:46
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Lightbulb AP Příspěvek č. 30 

Co se týče AP. Tak zatím se asi totálně nejvýhodněji jeví Leo, jelikož na něj asi vidí všichni. Jde jen o to jaký on má výhled třeba na potencionální internetovej spoj na heaven a jestli mu to nepokazí nově rostoucí monstrozita u Brumlovky.

Old Post 21.10.2002 v 08:14
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ike
Newbie

Registrován: 08.08.2002
Příspěvků: 21

Pridat point Příspěvek č. 31 

2 LounStar : ja jsem z toho na zacatku byl taky dost zmatenej. Moc user friendly to tedy neni.

Klikni na mapu s mrizkou (globalni pohled), pak si najdi svou polohu na mape (bud sipky okolo mapy nebo si v comboboxu najdi nejaky node v okoli - treba mne - Ike - nebo Leos - Ticha - a az se ti ukaze detailni fotka s mapou, tak klikni na ADD POINT a pak na mapu na misto, kde se nalezas - a melo by to byt ! Pak si to refreshni (Obnovit) a zkus se najit v comboboxu a presun.

A prosim, prosim, jestli budes mit k dispozici ten digital, dej, mi vedet na ike2@post.cz. Diky.

Ike

Old Post 21.10.2002 v 12:21
Ike je offline   Click Here to See the Profile for Ike   Find more posts by Ike   Click here to Send Ike a Private Message   Click Here to Email Ike   Visit Ike's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leos
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 32 

Zdravím vás všechny,
souhlasím s váším názorem že AP na střeše našeho paneláku se jeví jako nejvýhodnější. Ale zatím nevím jestli se dostanu na střechu. Už jsem podnikl určité kroky ale zatím nic moc. Holt starší generace nemá pochopení :-))). nicméně nevzdávám se a bojuji dál.
Moje představa je všesměrovka na střeše + AP. A směrovka na nod Heaven.

__________________

Leo

Old Post 21.10.2002 v 14:52
Leos je offline   Click Here to See the Profile for Leos   Find more posts by Leos   Click here to Send Leos a Private Message   Click Here to Email Leos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz