CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Michle
12345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 65 

To je skvělý alespoň budu moct otestovat vybavení na něčem praktickém. Hlavně a? tam přitom neumrznete ....

__________________

rušivý Element (v pásmu 2.4GHz)

Old Post 14.12.2002 v 21:37
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blesk
Newbie

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 9

Bezva, bezva, bezva Příspěvek č. 66 

Jsem stejnýho názoru jako element....drzime palce!!!!

Hned jak se mi povede otestovat signal tak se pustim do investic. Apropo jsem tyk pro xi626, antena se uvidi az podle situace a síly signalu.

Old Post 16.12.2002 v 13:49
Blesk je offline   Click Here to See the Profile for Blesk   Find more posts by Blesk   Click here to Send Blesk a Private Message   Click Here to Email Blesk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 67 

včera honza udělal všesměrovou anténu.
ted je potřeba jen:
1) dát ji na tyč na střeše a nějak ji tam inteligentně přidělat. já navrhoval strčit ji do plastové láhve a lahev přimotat k tyči izolepou. Honzovi se to moc nelíbilo.
2) tyčí protáhnou kabel až k našemu serveru
3) přidat tam další wi-fi kartu a nakonfigurovat ji


viděl bych to na pátek, sobota, neděle.

Old Post 18.12.2002 v 08:50
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 68 

A číže to pitivo se bude tou plastikovou lahví propagovat ??
Že bysme pak napsali něco jako Czfree.Net doporučuje pro všesměrové antény používat lahve firmy XY

__________________

rušivý Element (v pásmu 2.4GHz)

Old Post 18.12.2002 v 11:54
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 69 

Tak u mě to AP vypadá dost špatně. Asi se tu uchytí komerční firma se svýma BreezNetama :( :( :(.

__________________

rušivý Element (v pásmu 2.4GHz)

Old Post 18.12.2002 v 20:49
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 70 

asi to bude běžná plastiková láhev, bez etikety. nechci někomu dělat na střeše reklamu.



a ty z okna nic nevystrčíš ? nějakou plechovčičku ?

Old Post 19.12.2002 v 08:00
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 71 

No jo to bych asi vystrcil ale nevim jak moc to bude ruseny kdyz ty Breeznety budou asi tak 4 metry nademnou. Dalsi problem je ze treba heaven je na jih a ja mam pokoj na sever, coz by znamenalo budto matce vrazit do pokoje pocitac => to by asi neschroustla nebo tahat nejakej nizkoutlumovej kabel pres celej byt (vetsinou hodne tlustej) => to by asi nezkousl nikdo nebo posadit kompa na balkon a tahat odtamtud jen ethernet => nevim jestli by to zkousnul komp . Ach jo... proste me druzstevnici dostali... Asi si fakt do toho terminy kdy to tam maj prijit merit udelam nejakou rusicku v mikrovlnym pasmu a hodim ji na balkon, aby to tam pro ne nebylo tak vyhodny neco stavet (ja sem ale zlej).

Jedinej dalsi tah co me nepadnul, kdyz to chce mit u nas druzstvo tak pekne papirove podchyceny tak sehnat nekoho, kdo ma zivnost nebo by byl schopnej se tvarit jako provider, aby to bylo delany jako na zakazku. S tim ze bych se s tim kdo to dela byl schopnej domluvit na nejakych pracech a HW by byl od me - proste takovy maskovani firmou jenom. Jestli o nekom nekdo vi, kdo by na tohle pasoval, tak bych to rad vedel, jelikoz je to moje posledni sance jak tu vybudovat AP.

__________________

rušivý Element (v pásmu 2.4GHz)

Old Post 19.12.2002 v 08:14
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 72 

tak prostě přijď s nabídkou kvalitního internetu za slušnou cenu. živnost může být na správu lan sítě. někde v nějakém fóru se to řešilo.

Old Post 19.12.2002 v 08:23
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 73 

To já sem samozřejmě nabízel, jelikož podle počtu lidí a toho co jsou ochotný platit bych uživili i jeden megabit s tím že by pak každý platil asi tak 200-300,- měsíčně, jenže na tohle mi družstvo samozřejmě kašle. Je zajímá hlavně : kdo to bude montovat na střechu a kdo udělá rozvody v domě. A tohle chtějí prostě od nějaký firmy, jelikož mají strach (což částečně chápu), že by se pak do nich někdo mohl navážet, že to není nikde zadokumentovaný kolik se platilo, faktury ap. Prostě to co se ještě před vznikem družstva řešilo normálně "sousedskou spoluprácí" tak teďka aby měl člověk na každý uprdnutí papír s razítkem. Já sem jim samozřejmě předložil papír s nějak vypracovanou nabídkou, jenže proti mě stojí komeční firma, která má tak o 100% víc zkušeností než já a navíc jim sou schopný platit za pronájem střechy (ne moc kolem 1.000 mesíčně) a všechno si udělají sami, takže nikdo na to od nás nebude muset šáhnout skoro....

__________________

rušivý Element (v pásmu 2.4GHz)

Naposledy upravil element 19.12.2002 v 08:53

Old Post 19.12.2002 v 08:48
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 74 

ještě mě napadá, že by sis oběhl potencionální zájemce a přesvědčil je, že jsi levnější a neméně kvalitní. oni ten barák stejně chtěj, jen aby si mohli posílat konektivitu dál.

Old Post 19.12.2002 v 12:41
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 75 

Hmmm jenže čtyři lidi z asi osmi co to připojení do inetu chtěj v baráku seděj v představenstvu družstva a jak píšu, radši si vezmou někoho kdo to celý za ně udělá a hodí jim na stůl fakturu a oni budou z obliga kdyby něco... Kdyby to bylo takhle jednoduchý, tak už by to tu dávno jelo

__________________

rušivý Element (v pásmu 2.4GHz)

Old Post 19.12.2002 v 17:06
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blesk
Newbie

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 9

Docela dobry boje Příspěvek č. 76 

Cauky elemente tak koukam ze mas docela dobry boje s druzstvem.....podle toho jak to pojede tak taky zamyslim u sebe udelat AP aby se mohlo pripojit vic lidi(i ty co neuvidi na haeven) v Michli a okoli....bohdalec,zahradak..... To co pises je docela inpirativni a uz jsem zjistil ze to ani u nas nebude lehky.....jen jsem je tak tuknul ze by jsem chtel na strechu antenu a uz se tvarili kdovi jak.....a na co to potrebuju, a to mi nestacej 4 kanaly TV-nerek jsem jim na co to chci.( ani nerikal ze tam chci mit bednu). No a podle toho jak se tvarili a jaky mas zkusenostui ty jsem prisel na jednu moznost.....no a tou je dostat se do predstavenstva. Je to presne jak pises oni s tim nechtej mit potize takze kdyz tam budu vemu si to na sebe atd. a snad budou spokojeny. (bohuzel ty se asi nestihnes dostat do predstavensstva...nez se ti rozjede ta soukr. firma)
Takze nejdriv si rozjedu valstni pripojeni a pak pomalu zacnu delat na AP.

Jinak jak jsi psal ze by jsi mel kompa na balkone tak to by snad nemel bejt takovej problem.....aspon by se lip chladil....a ten sitovej drat se vzdycky nekam schova.....snazil bych se to rozjet co nejdriv aby to ta firma nemela tak lehky.

Old Post 20.12.2002 v 07:54
Blesk je offline   Click Here to See the Profile for Blesk   Find more posts by Blesk   Click here to Send Blesk a Private Message   Click Here to Email Blesk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 77 

Přeju hodně úspěchů v pozici vysoce postaveného úředníka družstva . Já kdybych se dostal do představenstva, tak by to stejně bylo pořád asi 1:4 v můj neprospěch....

__________________

rušivý Element (v pásmu 2.4GHz)

Old Post 20.12.2002 v 11:24
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 78 

v pondělí 23.12. spouštíme všesměrovou anténu na bodu Heaven. Honza ji tam dnes přidělal.

Old Post 22.12.2002 v 21:06
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blesk
Newbie

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 9

Přání Příspěvek č. 79 

Preji vsem ucastnikum naseho fora Michle a i ostatnim krasne proziti Vanocnich svatku, pohodu a klidek. Moc diky klukum z nodu haeven....dali nam zprovoznenim nodu krasny darecek pod stromecek. Mejte se faj a az mate vsichni hodne darku.....treba smerovou antenu a tak. Zdravi Blesk

Old Post 23.12.2002 v 08:04
Blesk je offline   Click Here to See the Profile for Blesk   Find more posts by Blesk   Click here to Send Blesk a Private Message   Click Here to Email Blesk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 80 

__________________

rušivý Element (v pásmu 2.4GHz)

Old Post 23.12.2002 v 11:11
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:09.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz