CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > CzFree Router Workshop
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Petr Stehno
Workshopy v Jelení

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 45

Workshopy v Jelení Příspěvek č. 17 

Old Post 13.04.2003 v 12:40
Petr Stehno je offline   Click Here to See the Profile for Petr Stehno   Find more posts by Petr Stehno   Click here to Send Petr Stehno a Private Message   Click Here to Email Petr Stehno   Visit Petr Stehno's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Příspěvek č. 18 

Old Post 13.04.2003 v 13:30
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blue4
Old Post 13.04.2003 17:01
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 19 
oook
Old Post 13.04.2003 19:33
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 20 
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 21 

sakra - byt tohle o 2 tydny driv, tak jsem si usetril nekolik milionu nervovych bunek ... posledni 2-3 tydny jsem zapasil s WISPem a sotva jsem to rozchodil, tak se nabizi moznost, ze by mi s tim nekdo komplet od zacatku az do konce poradil ... ted uz nemam silu znovu preinstalovavat neco, co zda se, ze chodi

btw: diskuze o 200Kc jsou smesne, prekvapuje me, ze to vubec zaplati pronajem salu ... osobne bych byl klidne proto, aby lidi, kteri to umi si na podobnych skolenich vydelali aspon trochu zajimave prachy. Treba profesionalni podpora Linuxu taky muze byt pekne mastna - a vlastni Linux je pritom zadara. Proste prace a cas je drazsi nez nejaka karta do pocitace ...

Old Post 13.04.2003 v 20:48
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ilicz
Old Post 15.04.2003 14:21
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 22 
Foxtrot
Old Post 15.04.2003 15:45
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 23 
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

stručně Příspěvek č. 24 

ad styl diskuse:
Moc vás prosím snažte se udržet diskusi v rovině spolupráce. Pokud máte třeba pocit, že něco jde líp, tak to sem pište až to uděláte a? všichni ví, že to jde udělat líp.

Někdo tu nabídnul že udělá přednášku a popsal o čem bude a kolik to bude stát. Zkuste sem prosím psát jen v případě že budete mít konstruktivní a pozitivní připomínku a nebo dotaz.

Například "Já mám možnost vše zajistit a bude to zdarma" nebo "mohu půjčit pět LCD monitorů"

ad peníze:
No to je dost filosofie ale dejme tomu že uvedu příklad na sobě kterým bych chtěl všechno zrelativizovat
Já např. na Proseku vyrábím lidem antény jen za cenu materiálu. V praxi to znamená že anténa quad bez konektoru vyjde na 30Kč (cena krabičky, plechu a drátu) a s konektorem na 70Kč (45Kč stojí Nfemale konektor) Pokud si o anténu řekne někdo mimo Prosek, tak mu jí neudělám ani za peníze, protože nemám čas.
Ti lidé ode mě tu anténu nemají a tak se domnívám že si jí (pevně doufám) nakonec vyrobí sami. Někteří si jí ale koupí v obchodě.
A ten obchod je komerce.
Nadává tu někdo na obchody že prodávají se ziskem? No vlastně jo , ale nikdo po nich nechce aby dodržovaly něco jako "princip czfree.net" a chovali se jako já k lidem z Proseka.

Mě vůbec nevadí že tu někdo nabízí něco za peníze. A? služby nebo materiál. Jsem rád že je na výběr a všem doporučuju jen trochu pozitivního myšlení.

Pište jako o život o tom co je lepší a levnější a jakmile uvidíte že je něco horší a dražší tak se prosím omezte JEN na konkrétní a popisná konstatování následovaná pozitivním příkladem že to jde líp.

Funguje to. Uvidíte sami.

__________________

Old Post 15.04.2003 v 16:35
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr Stehno
Workshopy v Jelení

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 45

Hola, hola, černá žumpa volá : )))))) Příspěvek č. 25 

Old Post 15.04.2003 v 18:53
Petr Stehno je offline   Click Here to See the Profile for Petr Stehno   Find more posts by Petr Stehno   Click here to Send Petr Stehno a Private Message   Click Here to Email Petr Stehno   Visit Petr Stehno's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chozze
Newbie

Registrován: 29.05.2002
Příspěvků: 25

neni co řešit Příspěvek č. 26 

Nejdřív jsem byl zprávou taky trochu zamten, ale hned v dalších příspěvcích jsem pochopil a teď si řikám, že by mi nevadilo ani kdyby z toho něco měli přednášející. 200,- Kč je fakt směšná cena. Byl jsem v situaci jako ronicek (nebo tak nějak). Naprosto jsem neznal linux ani základní principy ip adres. Na doporučení jsem zvolil taky distribuci wisp. V pohodě bych dal 200,- , kdyby mi to někdo vysvětlil. Strávil jsem tim tejden skoro v kuse. Nakonec jsem zjistil že stačilo udělat pouze malou změnu v modulech, kdyby mi to někdo řek ušetřil jsem týden. Musel jsem hledat v těch nejzapadlejších fórech a postupně pomalu skládat střípky dohromady. To? vše aneb více WORKSHPŮ !!!! moc dobrá věc. Páčko

__________________

Chozze

Old Post 15.04.2003 v 23:59
Chozze je offline   Click Here to See the Profile for Chozze   Find more posts by Chozze   Click here to Send Chozze a Private Message   Click Here to Email Chozze     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ilicz
Old Post 16.04.2003 11:40
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 27 
mixworx
Old Post 16.04.2003 12:18
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 28 
looh
Newbie

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 29 

Ja bych si taky pral, aby ste udelali nejaky pekny video, ktery by slouzilo jako navod. Aby ste priste nemuseli poradat akci znova, coz zabere spoustu casu lidem, kteri muzou pro CZFree delat neco jinyho. Misto toho by jste jenom prodavali/davali CD.

Old Post 16.04.2003 v 21:21
looh je offline   Click Here to See the Profile for looh   Find more posts by looh   Click here to Send looh a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 30 

to voláni po videu mi nedá: podle mě je to blbost, to si můžes přečíst help nebo zkusit Google. Pointa semináře/školení je, že místo abys pracně hledal odpovědi, tak se můžes přímo zeptat někoho, kdo to ví. Pokud bys chtěl instalovat router podle videa, tak se zasekneš během prvních 10 minut - a stejně budeš muset hledat odpovědi na internetu.

Old Post 16.04.2003 v 22:05
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Foxtrot
Junior Member

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 133

Příspěvek č. 31 

Old Post 17.04.2003 v 12:47
Foxtrot je offline   Click Here to See the Profile for Foxtrot   Find more posts by Foxtrot   Click here to Send Foxtrot a Private Message     Visit Foxtrot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 32 

Netvrdim, ze mam 100% pravdu, to jsou pouze moje zkusenosti s videi ze skoleni na ruzne produkty ze kterych jsem se snazil neco naucit - proste video ti na zadnou otazku nezodpovi
Zrejme nejlepsi bude pokud nekdo, kdo video chce, tak vezme kameru a pujde to natocit

ad dokumentace: me zase ceske navody vadi, protoze kdyz chci neco dohledat na googlu, tak proste nevim z jakeho anglickeho terminu to autor prelozil

Old Post 17.04.2003 v 13:10
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:41.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz