CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Optické Pojítko > Projekt - Ronja 100mbit
« 567891011121314151617 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 161 

Nemáš náhodou ten kabel udělanej blbě ?

Kdysi jsem si nechal udělat kabel v jený firmně a oni mi tam nakrimpovali blbě bílý vodiče.

Normálně je pár z nějaký barvy a bílýho.
No a když použiješ barvu z jednoho páru a bílej z druhýho páru tak mi to jelo jen na 10Mb. Na 100 svítil link a nic se nepřeneslo.

Old Post 26.09.2002 v 14:19
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

blbej kabel Příspěvek č. 162 

jo to bude tim. U kamose jsem videl taky blbe nakrimpovanej kabel.

Patri
CONN1 -> CONN2
1->3
2->6
3->1
6->2

1a2 spolu korouceny, 3a6 taky

cisluju to zleva kdys si to das do ruky kabelem dolu zlatejma nozema k sobe.
1 8
|||||||| noze
|
|
|
v dolu








Old Post 26.09.2002 v 22:36
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Re: blbej kabel Příspěvek č. 163 

Old Post 27.09.2002 v 08:27
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amput
Newbie

Registrován: 15.09.2002
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 164 

No jo ale este u zapojeni konektoru mate variantu A a variantu B ....mam to doma nekde vytisknuty, muzu se podivat estli chcete.

Old Post 27.09.2002 v 21:00
Amput je offline   Click Here to See the Profile for Amput   Find more posts by Amput   Click here to Send Amput a Private Message   Click Here to Email Amput   Visit Amput's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 165 

A se od B lisi prohozenim oranzoveho a zeleneho paru. Jinak je to stejny ...

Old Post 27.09.2002 v 21:04
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amput
Newbie

Registrován: 15.09.2002
Příspěvků: 27

Smile Příspěvek č. 166 

Old Post 27.09.2002 v 21:18
Amput je offline   Click Here to See the Profile for Amput   Find more posts by Amput   Click here to Send Amput a Private Message   Click Here to Email Amput   Visit Amput's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Pokus s TIA od MAXIMa Příspěvek č. 167 

Tak jsem nevydrzel a zapojit MAX3963 TIA (zesileni 22kohmu) s diodou BPW43 (neplest s BPW34). Funguje dobre, zadne kmitani, ale zkousel jsem to zatim jen na 9 MHz s buzenim HPWT-DB00 ledkou z ronji. Za to jsem dal MAX3964 coz je diferencialni zesilovac/limiter kompatibilni s FDDI/fast ethernet modulaci, ale zesileni na konci nic moc, mozna to bude tou nizkou frekvenci, mam tam asi jiny kondiky nez maji byt. Jsem zvedavej cim to je ze to malo zesiluje, nemam ani voltmetr a muj osciloskop je shit do 10MHz. Ale aspon neco to dela je to pozitivni. Pristi tyden to zmerim a napisu vic.

Old Post 27.09.2002 v 23:26
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 168 

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 27.09.2002 v 23:50
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

koukam Příspěvek č. 169 

- nechces tam pro zmenseni kapacity te PIN diody udelat vzdusnou montaz na te jedne strane toho 3963? Ja to tak mam - ten zbytek chce ale solidni konstrukci, posli urcite jak se ti to podari otestovat.

Old Post 27.09.2002 v 23:58
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 170 

Vypadá to slibně.

Old Post 28.09.2002 v 00:00
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 171 

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 28.09.2002 v 00:24
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

pajeni Příspěvek č. 172 

a nejdriv si ty placky pocinuj za pouziti maleho mnozstvi neprepaleneho cinu a kalafuny, pak tu kalafunu alkoholem odleptej a na to dej ty smd 25 milu a ohrivej pady ono se to slije - jinak to nejde, ja jsem se sral neskutecne s bochnikama cinu kterej nesel dolu.

Old Post 28.09.2002 v 00:30
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 173 

Já sice nejsem tak zdatnej teoretik, jako někteří zde přítomní, ale v tom pájení i těhle pouzder už mám nějakou tu zkušenost.
Ale díky
Jakub

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 28.09.2002 v 00:49
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

pajeni Příspěvek č. 174 

tak napis nejaky howto ja jsem v pajeni 25 milovych brouku novacek ;-) tenkym dratkem z licny jsem jim zauzlovaval vyvody a pak to zakapaval cinem - jinak mi to nedrzelo.

Old Post 28.09.2002 v 00:52
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

VCSEL 650nm Příspěvek č. 175 

nevite nekdo jesstli se da koipit VCSEL 650nm? Kvuli vyzarovani - ma ovalnou stopu, zatimco normalni laser vyzaruje bocne a to ma ovalnou stopu. Ze bych toho vic vykonu poslal skrz cocku.

Old Post 28.09.2002 v 01:24
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

preklep Příspěvek č. 176 

sorry VCSEL ma kruhovou stopu samozrejme

Old Post 28.09.2002 v 01:27
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:31.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 567891011121314151617 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz