CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > FreeGate - konstruktivní kritika
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

FreeGate - konstruktivní kritika Příspěvek č. 1 

Old Post 21.04.2003 v 20:45
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palatinus
Junior Member

Registrován: 10.03.2003
Příspěvků: 109

Příspěvek č. 2 

Já jsem jedině pro :-). Hlásím se o omicron.czfree.net. Tvorba oficiálních stránek brány je právě ve fázi vývoje...

Old Post 21.04.2003 v 21:17
palatinus je offline   Click Here to See the Profile for palatinus   Find more posts by palatinus   Click here to Send palatinus a Private Message   Click Here to Email palatinus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: FreeGate - konstruktivní kritika Příspěvek č. 3 

Old Post 21.04.2003 v 22:46
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Re: FreeGate - konstruktivní kritika Příspěvek č. 4 

Old Post 21.04.2003 v 23:43
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Old Post 22.04.2003 00:17
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 5 
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6 

__________________

Naposledy upravil xchaos 22.04.2003 v 12:59

Old Post 22.04.2003 v 12:37
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pokluda
Member
zastupce cloudu 10.25


Registrován: 03.07.2002
Příspěvků: 131

Pujdu taky do zumpy? :-) Příspěvek č. 7 

> dodo.
Trochu to pletes. CZF neni LAN, je to WAN a podoba se spis Internetu v tom, ze to neni sit koncovych stanic, ale sit siti.
To jak vnimas Internet je taky trochu stranou. Internet je prave ta sit siti a to ostatni co jmenujes jsou jeji funkce, sluzby.

Ale zpatky k tematu. Deu (mozna "a spol.") se nezmeni sam od sebe. A zmenit by se mel! Zakladni problem je v tom, ze se ciny rozchazeni se slovy vic, nez je pro radu clenu (nechtel jsem nepsat vetsinu, protoze to nevim) unosne. Takze vidim jen 2 cesty. Budto tato komunita donuti Zdenka, aby se zmenil, nebo projde krizi a rozpadne se. Tim nemyslim, ze by zcela zanikla. Ale to co bude po rozpadu pokracovat, uz nebude CZFree.Net, ale neco jineho, mozna vic samostatnych celku. A to bez ohledu na nazvy "CZFree.Net", nebo jakekoli jine.

To je muj nazor a muj pohled do kristalove koule. A kdyby se snad nekdo rozciloval nad tim, ze se slova a ciny nerozchazeji, nemusi chodit daleko. Jen o nekolik prispevku vyse napsal oook kritiku a Deu na ni odpovida presne slovy, ktera jsou kritizovana. Kdybych nevedel co vsechno Deu dokazal, tak bych tomu snad ani neveril.

Preji CZF aby co nejlepe prezila prohlubujici se krizi a Deuovi preji rust vlastni osobnosti.

__________________

Správce AP zvahov, AS64525 a domény pjih.czf
Óm guru díp namahá.

Old Post 22.04.2003 v 22:08
pokluda je offline   Click Here to See the Profile for pokluda   Find more posts by pokluda   Click here to Send pokluda a Private Message   Click Here to Email pokluda   Visit pokluda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
co-founder

Registrován: 09.09.2001
Příspěvků: 136

Téma rozděleno Příspěvek č. 8 

__________________

Old Post 25.04.2003 v 11:09
carlos je offline   Click Here to See the Profile for carlos   Find more posts by carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Click Here to Email carlos   Visit carlos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i4ShopNet
Member

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 434

FreeGate nemá chybu. Příspěvek č. 9 

Včera večer jsem si objednal konektovitu (ČR i cizina), zaplatil jsem E-Bankou. Dneska ráno v 5:20 už to jelo. Nyní mám rychlost
do ČR i ven vynikající.

Jsem naprosto spokojen. Díky a držím palce.

__________________

i4 support personnel

Old Post 25.04.2003 v 14:52
i4ShopNet je offline   Click Here to See the Profile for i4ShopNet   Find more posts by i4ShopNet   Click here to Send i4ShopNet a Private Message   Click Here to Email i4ShopNet   Visit i4ShopNet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaclav.stepan
Junior Member

Registrován: 23.11.2002
Příspěvků: 113

Drobne chybky Příspěvek č. 10 

V patek jsem si na Freegate zaregistroval EDUCATION 64 kbps konektivitu. Patek, sobota, nedele (no dobre, vikend), pondeli... To uz je nejak dlouho, ne?

Kdyz mi tedy v pondeli vecer stale neprisel ani radek (a ta aktivace je prece promptni, ze), natoz odpoved na sobotni e-mailovy dotaz, toz jsem zkusil hotline.

Zkusenost 1: Telefon zazvonil trikrat a skutecne ho nekdo (ne ze bych nechtel rict kdo, ale nepredstavoval se) zvedl.

Zkusenost 2: Ochotne mi vysvetlil, ze pro aktivaci je treba studium dolozit (coz jsem cekal, ale nikde jsem to nevidel jako pozadovane) potvrzenim o studiu, z ktereho je videt, do kdy se studuje (tj. ne treba ISIC) dorucenym osobne ci elektronicky.

Zkusenost 3: Uwaga - pridane zadosti o sluzby nelze elektronickou cestou menit. Smula :-(

Takze kdybyste se divili, proc mate sluzbu stale neaktivni ;-)

Old Post 28.04.2003 v 17:46
vaclav.stepan je offline   Click Here to See the Profile for vaclav.stepan   Find more posts by vaclav.stepan   Click here to Send vaclav.stepan a Private Message   Click Here to Email vaclav.stepan   Visit vaclav.stepan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cheops
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 11 

Presne to same, objednal jsem si ED 64, pak jeste napsal mail a zadna odpoved :((

__________________

Medhius

Old Post 28.04.2003 v 23:23
Cheops je offline   Click Here to See the Profile for Cheops   Find more posts by Cheops   Click here to Send Cheops a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

Příspěvek č. 12 

Mám zkušenost s obojím, takže můžu krásně porovnávat.
Objednal jsem Internet HOME 64, v pátek. V pondělí dopoledne přišel mail že jako jo a od té doby to velmi uspokojivě chodí.

Týden před tím jsem objednával Free služby pro AP - dodnes žádná reakce i přes mailový zdovřilý dotaz co s tím jako bude.

Zároveň bych ale chtěl říct že mi přijde normální. Dávám-li někomu něco zadarmo ( a de facto asi se ztrátou) budu se tomu věnovat jen tehdy mám-li zrovna čas a náladu. Přijde mi podivné jak se tu někteří podivují, že něco co mají od někoho darem nefunguje tak jak by si představovali ...

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Old Post 29.04.2003 v 11:49
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaclav.stepan
Junior Member

Registrován: 23.11.2002
Příspěvků: 113

Dodatek Příspěvek č. 13 

Takze uz mi FREE EDUCATION 64 chodi --- zrejme je treba ucinit nasledujici:
1) zaregistrovat si sluzbu na portalu (to cloveku dojde :-))
2) stavit se na Andelu s indexem nebo s potvrzenim o studiu (resp. jeho kopii) a to zda se nekdy v pruniku pozdniho odpoledne a otviracich hodin

Ve 12 jsem donesl studijni potvrzeni, Deu tam sice nebyl, ale ochotna slecna ho prijala. Ve ctyri jsem telefonicky upresnil ID sluzby a ve ctyri patnact bylo vse funkcni.

Cimz -- Deu dekuji :-)

Stemar> Prijde mi, ze je slusny udelat to, co reknes, nezavisle na tom, jestli to je ci neni za prachy. A ze se to tyka jak lidi, tak firem.

Old Post 29.04.2003 v 15:59
vaclav.stepan je offline   Click Here to See the Profile for vaclav.stepan   Find more posts by vaclav.stepan   Click here to Send vaclav.stepan a Private Message   Click Here to Email vaclav.stepan   Visit vaclav.stepan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Připomínka Příspěvek č. 14 

Několikrát se stalo, že Freegate nejel a vysvětlení přišlo až po té, nebo tu byl případ, že se přesouval celý web a opět bez informací včas dopředu nebo aspoň dopředu.

Chtěl bych Deu jen vytknout tuto věc, aby o změnách, které dopadají na více lidí si včas informoval...sám se pak Zděňku vyvaruješ zbytečných flame a FUD na téma Freegate a Deu atd., což tu několikrát zaznělo.

Přál bych si tedy Deu, aby si to vedl v patrnosti a o všech změnách, které mají vliv na mnoho lidí včasně informoval a dodržoval tuto informační povinnost, která vyplývá z toho, co nabízíš.

To? můj příspěvek ohledně konstruktivní kritiky Freegate.

Přeji co možná nejmíň poruch a změn Freegate Deuovi.

Naposledy upravil Stay d 21.05.2003 v 12:02

Old Post 16.05.2003 v 22:46
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michael
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 79

Re: Připomínka Příspěvek č. 15 

Old Post 21.05.2003 v 07:02
michael je offline   Click Here to See the Profile for michael   Find more posts by michael   Click here to Send michael a Private Message   Click Here to Email michael   Visit michael's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Re: Připomínka Příspěvek č. 16 

Old Post 21.05.2003 v 11:14
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz