CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Horní Měcholupy (Praha 15)
12345678 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
AZLK
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 28

chtelo by to sjednotit! Příspěvek č. 17 

Ahojte....

Ahoj Tarchi, ahoj jjwu, ahoj kolisko!

mam drobnou pripominku... myslim, ze by to chtelo sjednotit se a "publikovat" jenom na jednom threadu.... existuje totiz uz nekolik threadu zabyvajicich se oblasti Hornich Mecholup a Petrovic... navrhuju presmerovat se na thread "Praha15 Horní Měcholupy" co vy na to?

Filip Jares - AZLK (node NaKrecku)

Old Post 14.10.2002 v 21:17
AZLK je offline   Click Here to See the Profile for AZLK   Find more posts by AZLK   Click here to Send AZLK a Private Message   Click Here to Email AZLK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AZLK
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 28

Re: Rezlerova Příspěvek č. 18 

Old Post 14.10.2002 v 21:30
AZLK je offline   Click Here to See the Profile for AZLK   Find more posts by AZLK   Click here to Send AZLK a Private Message   Click Here to Email AZLK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolisko
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 19 

Zdravim vsechny ze sidliste,

navrhuji rozumne reseni. Pokud jste starsi 18 let (a i kdyz jste mladsi) co se sejit v nejake hospudce (mame jich tu docela dost) a pokecat o tom pri dobrem pifku nebo vinecku? :-) Myslim, ze toho vyresime mnohem vice, rychleji a jeste se osobne pozname...

Ja bydlim v ul. Nad Prehradou, pred tim jsem bydlel v ul. Parmska. Znam tu clovicka, ktery ma po celych Mecholupech bezdratovou sit (a ne jen v Mecholupech) a anteny na tech nejlepsich mistech. Urcite by bylo dost o cem povidat. Osobne delam u fy Broadnet (intenet provider) Internet Services Admina a mam velky zajem tu zprovoznit sit czfree.net.

Videl bych to na tento patek, tj. 15.10.2002 a asi nejblize vsem nam bude hospoda Modrak (pro neznalce byvaly modry obchodak mezi panelakama Parmska, Na krecku, Veronske namesti). Nebranim se jinym navrhum. Cekam na vase ohlasy.

PS: nevim, jestli na tomto foru prijde i mne odpoved na tento prispevek "emailem", kdyz nejsem autorem puvodniho prispevku, ale pouze odpovidam. Pokud jste znalci tohoto fora a prispevek emailem zasilan neni, poslete mi prosim vasi reakci i na nize uvedeny email na muj 'plan'.

dikec a tesim se na vas vsechny a take na fungujici czfree.net v Mecholupech a Petrovicich, ktery urcite pofrci v dohledne dobe! :-)

kolisko
kolisko@penguin.cz

Old Post 14.10.2002 v 23:29
kolisko je offline   Click Here to See the Profile for kolisko   Find more posts by kolisko   Click here to Send kolisko a Private Message   Click Here to Email kolisko   Visit kolisko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolisko
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 20 

oprava - nikoliv 15. 10. 2002 ale v patek 18. 10. 2002 :-)

kolisko

Old Post 14.10.2002 v 23:31
kolisko je offline   Click Here to See the Profile for kolisko   Find more posts by kolisko   Click here to Send kolisko a Private Message   Click Here to Email kolisko   Visit kolisko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AZLK
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 28

sraz Příspěvek č. 21 

Ahoj,

Ahoj kolisko, mas pravdu (musime se nejak sejit). Co se tyce navrhovaneho Modraku... nikdy jsem tam nebyl (bydlim naproti), pusobi to na me jako neduverhyhodnej pajzl. To je ale ted jedno, nekde se sejit musime... Me osobne patek 18.10. vyhovuje... na jaky se domluvime cas? Navrhuju predbezne 19.00 ???

Docela dulezite ;-) je aby nam tam nekdo prisel. Nemyslim si totiz, ze kazdy to tady cte denne... Ze zaregistrovanych lidi tady v Hornich Mecholupech - Petrovicich znam jjwu (ten myslim momentalne dost dobre sleduje zdejsi fora ;-)) a Tarche ... tem to vyridim. Potom jsou tu jeste mozna nejaci nezaregistrovani...

Co ten zbytek? Muzeme se domluvit takhle: ja bych se pokusil kontaktovat tyto uzivatele:

Bong (node B) a P (node P) -- ulice Parmska
uzivatele dl-Pa (na nejakem threadu myslim psal, ze bydli na Veronskem namesti a ma dobrou viditelnost na Haje..., nema na mape zadny node)
uzivatele One (nody Rezlerova a Kozinec 1)

ty by's mohl zkusit kontaktovat uzivatele fik (node fik) a klicoveho kmece (node kmec-Bolonska), ktery ma vyborny vyhled ;-) a to snad i na node Tomcat v Hostivari...

Muzeme se takhle domluvit? Na Patek 18.10 v 19.00 hodin?

Doufam, ze se to podari!! Zatim

Filip Jares - AZLK - node NaKrecku

Old Post 15.10.2002 v 20:36
AZLK je offline   Click Here to See the Profile for AZLK   Find more posts by AZLK   Click here to Send AZLK a Private Message   Click Here to Email AZLK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolisko
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 22 

souhlasim s 19:00.

kolisko

Old Post 15.10.2002 v 21:15
kolisko je offline   Click Here to See the Profile for kolisko   Find more posts by kolisko   Click here to Send kolisko a Private Message   Click Here to Email kolisko   Visit kolisko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjwu
Newbie

Registrován: 16.10.2002
Příspěvků: 59

budu tam. Příspěvek č. 23 

taky souhlas. budu tam v 19.00...

kolisko, nemas to trochu daleko ???

.:jjwu:.

Old Post 16.10.2002 v 18:17
jjwu je offline   Click Here to See the Profile for jjwu   Find more posts by jjwu   Click here to Send jjwu a Private Message   Click Here to Email jjwu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AZLK
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 28

upresneni Příspěvek č. 24 

Ahoj, jenom pro presnost (dik za upozorneni, Tomasi):

Vyse jmenovany "Modrak" se dneska jmenuje "Klub Parma"...

Filip - AZLK

Old Post 16.10.2002 v 18:47
AZLK je offline   Click Here to See the Profile for AZLK   Find more posts by AZLK   Click here to Send AZLK a Private Message   Click Here to Email AZLK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kmec
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 38

Stretnutie a dalsie info Příspěvek č. 25 

Caf,
bohuzial tento piatok mi to nevyhovuje:-( takze urcite nepridem.
S Tomcatom som komunikoval minuly tyzden a vravel mi ze cez vikend by chcel dat na strechu router a ze by mal byt pripojeny.

Co sa tyka mojho umiestnenia, na Tomcata vyhlad mam aj sme uz nieco dohadovali, problem mozeno bude s tym ze na Bolonskej byvam v prenajatom byte, takze som osobne chcel riesit pripojenie antenou na okne.
Nepytal som sa zatial na druzstve ze ako by to bolo s tym, keby som chcel dat na strechu anteny. Schodza druzstva bude v pondelok tak to mozem skusit.

V predchadzajucom prispevku sa pise ze som klucovy :-), co asi nebude pravda ale ak by mohlo byt to stretnutie v sobotu, tak to by som uz mohol prist.
V kazdom pripade skuste niekto do fora napisat ako ste to dohodli.

Old Post 17.10.2002 v 09:30
kmec je offline   Click Here to See the Profile for kmec   Find more posts by kmec   Click here to Send kmec a Private Message   Click Here to Email kmec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolisko
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 26 

Mne je to vcelku sumak. Vyhovuje mi to i v sobotu, takze zalezi na vetsine.

Co vy ostatni?
kolisko

Old Post 17.10.2002 v 14:20
kolisko je offline   Click Here to See the Profile for kolisko   Find more posts by kolisko   Click here to Send kolisko a Private Message   Click Here to Email kolisko   Visit kolisko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjwu
Newbie

Registrován: 16.10.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 27 

co treba udelat srazy dva ? Me to v sobotu asi problem nedela, ale radsi bych ten patek (ten by byl jistej)...a taky je mozna trochu pozde na zmenu terminu, kdyz to ma byt zitra...

.:jjwu:.

Old Post 17.10.2002 v 18:23
jjwu je offline   Click Here to See the Profile for jjwu   Find more posts by jjwu   Click here to Send jjwu a Private Message   Click Here to Email jjwu     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AZLK
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 28

sraz Příspěvek č. 28 

souhlasim s jjwu. V sobotu muzu taky, ale beru to tak, ze plati patek...

Filip

Old Post 17.10.2002 v 19:34
AZLK je offline   Click Here to See the Profile for AZLK   Find more posts by AZLK   Click here to Send AZLK a Private Message   Click Here to Email AZLK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolisko
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 29 

OK, tak nebudeme delat zmeny, nechame to na patek..

kolisko

Old Post 17.10.2002 v 21:52
kolisko je offline   Click Here to See the Profile for kolisko   Find more posts by kolisko   Click here to Send kolisko a Private Message   Click Here to Email kolisko   Visit kolisko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kmec
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 38

Vysledok stretnutia Příspěvek č. 30 

Cafte,
tak co sa dohodlo na tom stretnuti? Moze to sem niekto zhrnut?

Old Post 20.10.2002 v 08:57
kmec je offline   Click Here to See the Profile for kmec   Find more posts by kmec   Click here to Send kmec a Private Message   Click Here to Email kmec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xanosz
Newbie

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 21

Unhappy do prdele :-( Příspěvek č. 31 

Nazdar lidi, pěkně se mi nevyplatilo, že jsem teď dlouho na freenetu nebyl. Protože jinak bych do tý hospy přitáh ještě s dalšíma 3ma lidma. Nemůžete mi alespoň stručně napsat na čem jste se tam dohodli??? Nebo tak předběžně, jestli ještě někdy vůbec, a pokud, tak asi kdy a kde budete pořádat další sraz??? Trď bych si to už ujít nenechal.

Mimochodem Kolísko, toho člověka co tu v Měcholupech má infrastrukturu, to jsi myslel asi G.Seemana s jeho firmou NScom, ne??? Napájí netem základky Nad přehradou a bejvalou Plechanku.

Jinak fakt, prosím dejte mi vědět jak chcete aby se to v Měcholupech vyvýjelo dál, já sám bydlím v Milánské a ještě jeden můj kámoš taky, další na Veronským Nám. a ještě jeden v Livornský, kam zjistil, že sítě UPC nevedou a chce net. Rozšíření by to bylo dle mě good.

Tak zatim a předem díky za odpověď.

Old Post 20.10.2002 v 12:59
Xanosz je offline   Click Here to See the Profile for Xanosz   Find more posts by Xanosz   Click here to Send Xanosz a Private Message   Click Here to Email Xanosz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZPC
Newbie

Registrován: 16.10.2002
Příspěvků: 5

Háje - RD u přehrady Příspěvek č. 32 

Zdravim,
dávám o sobě vědět pro případ, že by se zde našel někdo kdo by mě mohl připojit.
Háje, ulice V Hájích (RD u přehrady)
Viditelnost - paneláky v kopci až po věžák s hodinami, na druhou stranu zase veškeré domy v Petrovicích a asi i část Hostivaře (paneláky)

Mám o připojení vážný zájem a rád bych ho vyřešil co nejdříve (finance na to jsou). Případní zájemci (je tady až moc threadu na téma Háje) dejte vědět kdyžtak do pošty. Možná že by se našly i nějaký peníze pro případné vytvoření páteřního či přístupového (i když na to ta lokalita neni až tak nejlepší) bodu.

Nechci plkat, chci se připojit a případně tak i pomoct dalším.

Pěknej den,
ZPC

(omlouvám se že sem tohle dal do víc threadů kolem Hájů, ale přišlo mi zbytečný si všude vymejšlet něco jinýho)

Old Post 22.10.2002 v 21:02
ZPC je offline   Click Here to See the Profile for ZPC   Find more posts by ZPC   Click here to Send ZPC a Private Message   Click Here to Email ZPC     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz