CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Olomouc > Olomouc
« 33343536373839
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
wearit
Member

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 305

Re: hm mno :( Příspěvek č. 609 

Old Post 16.12.2003 v 16:13
wearit je offline   Click Here to See the Profile for wearit   Find more posts by wearit   Click here to Send wearit a Private Message   Click Here to Email wearit   Visit wearit's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickeyM
Newbie

Registrován: 23.10.2003
Příspěvků: 31

love & peace Příspěvek č. 610 

ok nechal jsem se nejak unest svou nemoci a tudiz svym nicnedelanim a te schyzy s toho co bude

takze ok zacnem s cistym stitem dnes zkusim rozjet tu konferenci

Old Post 16.12.2003 v 18:05
MickeyM je offline   Click Here to See the Profile for MickeyM   Find more posts by MickeyM   Click here to Send MickeyM a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 611 

no nebyl jsem tady asi den a tolik prispevku najednou....parada.
jinak ja si rejpnu trochu opozdene, ale mickey souhlasim naprosto s wearitem.jinak ja neshanim jen material ale taky celkove jednam za celou stredni moravu a shanim lepsi ceny za hw,jenze tato prace jaksi moc videt neni a bere se dost automaticky.a dokaze me vytocit kdyz litam litam neco nekomu pujcim aby to mel co nejdriv a me to doma sakra jeste ani nechodi a kdyz potrebuju pomoc JA tak vsichni najednou delaj blbce atd...viz story s mym linuxem.jedinej kdo je mi ochotnej pomoct je ted jardak, ktery toho ma nejvic na starosti.
jinak kapliku s tebou samozrejme budu pocitat a pokud bys mel povoleni jit na strechu tak tam muzem hodit to tve apcko aspon jako provizorni spoj na PM, s tim ze ti pujcim sve 24dbi sito, ktere ma ted milarb a zacatkem noveho roku mi ho vrati-bude si kupovat profi sito.
Takze tak se veci maji pratele, no a pokud je tenhle prispevek zmatenej a jsou v nem hrubky tak sorry, tak dlouhej text jsem do tohohle fora jeste nepsal.

Old Post 16.12.2003 v 19:11
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaplik
Newbie

Registrován: 20.06.2003
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 612 

Old Post 17.12.2003 v 06:57
kaplik je offline   Click Here to See the Profile for kaplik   Find more posts by kaplik   Click here to Send kaplik a Private Message   Click Here to Email kaplik   Visit kaplik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

Dnes nepříjdu Příspěvek č. 613 

Ráno od 10:00 TSBOHEMIA, potom skládání nového PC a od 12:30 ve Slavoníně přeinstalování jednoho dalšího PC.

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Old Post 17.12.2003 v 07:31
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraCT
Junior Member

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 276

material na sektorovku Příspěvek č. 614 

Nezustal nekomu doma prosim prosim tak 1metr toho "ucka" na sektorovku. Predek se slotama mam uz hotovej, to jsem udelal ze zbytku co zustal po stavbe sadrokartonove prepazky. Na zadni cast
uz mi ale bohuzel nezustalo. Neprosel ksem sice vsechny stavebniny v Olomouci, ale pokud meli, tak 60x40 a to je male :(
Pokud nekdo vite, kde to na 100% maji, tak mi dejte prosim vedet.

Dik Mirek

Old Post 17.12.2003 v 21:47
MiraCT je offline   Click Here to See the Profile for MiraCT   Find more posts by MiraCT   Click here to Send MiraCT a Private Message   Click Here to Email MiraCT   Visit MiraCT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak.gryg
Newbie

Registrován: 30.07.2003
Příspěvků: 1

Ucko na antenu Příspěvek č. 615 

Jo ja vim kde maji pokud teda shanis 100x40 (nebo proste to na co se tu vali navody) tak to maji ve SPIKAS alespon myslim ze se to tak jmenuje je to na lazcich je to v obektu nejakeho byvaleho podniku a je tam vice firem.

Old Post 18.12.2003 v 15:52
mrak.gryg je offline   Click Here to See the Profile for mrak.gryg   Find more posts by mrak.gryg   Click here to Send mrak.gryg a Private Message   Click Here to Email mrak.gryg   Visit mrak.gryg's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 616 

Old Post 27.12.2003 v 11:21
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickeyM
Newbie

Registrován: 23.10.2003
Příspěvků: 31

web Příspěvek č. 617 

mno ok nabizel jsem vytvoreniredakcniho systemu pro czfree v ol ale pokud to bude delat douby pak ok nabizim pomoc jak radou tak praci

Old Post 27.12.2003 v 11:37
MickeyM je offline   Click Here to See the Profile for MickeyM   Find more posts by MickeyM   Click here to Send MickeyM a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 618 

Vsem preji mnoho uspechu v novem roce.

Take se dneskem presouvame do noveho Threadu!!! - Olomouc 2004.

Old Post 31.12.2003 v 23:12
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shamil
Newbie

Registrován: 16.01.2004
Příspěvků: 6

Exclamation Ještě jsem tu já Příspěvek č. 619 

můžete se připojit ke mě. Ale ne všichni najednou a chci mít z té sítě taky něco Nová Ulice Hraniční
Akorát musím někde sehnat síto z kabelofkové antény. Jinak mi to tu již nějakou dobu jede

Old Post 18.01.2004 v 19:08
Shamil je offline   Click Here to See the Profile for Shamil   Find more posts by Shamil   Click here to Send Shamil a Private Message   Click Here to Email Shamil   Visit Shamil's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wearit
Member

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 305

Arrow Re: Ještě jsem tu já Příspěvek č. 620 

Old Post 18.01.2004 v 23:15
wearit je offline   Click Here to See the Profile for wearit   Find more posts by wearit   Click here to Send wearit a Private Message   Click Here to Email wearit   Visit wearit's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 621 

uzaviram tento thread protoze je absolutne neprehledny!

Naposledy upravil douby 08.12.2004 v 18:19

Old Post 29.01.2004 v 09:18
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:57.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 33343536373839  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz