CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Polanka nad Odrou
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
DALT
Newbie

Registrován: 04.06.2003
Příspěvků: 4

Exclamation Polanka nad Odrou Příspěvek č. 1 

Ahoj,
chtěl bych se připojit z Polanky. Bydlím na osadě Zámecká (na kopci na okraji zástavby) a mám výborný výhled na Výškovice.

Se mnou by se pravděpodobně chtěl připojit i soused. Můj barák je poměrně vysoký a střecha cca 2m nad ostatními.

Předpokládám, že vzdálenost do Výškovic (asi 3km) je v pořádku.
Je tam někdo, kdo by mi pomohl???

Díky

Old Post 04.06.2003 v 20:39
DALT je offline   Click Here to See the Profile for DALT   Find more posts by DALT   Click here to Send DALT a Private Message   Click Here to Email DALT   Visit DALT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 2 

A pichnul uz ses do mapy na czfree.vsb.cz ?

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 05.06.2003 v 08:47
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_iceman
Junior Member

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 171

POlanka Příspěvek č. 3 

No ve VYSKOVICICH budu budovat co nejdrive AP , takze by nemusel byt problem se pripojit na mne

Naposledy upravil cz_iceman 05.06.2003 v 09:30

Old Post 05.06.2003 v 09:25
cz_iceman je offline   Click Here to See the Profile for cz_iceman   Find more posts by cz_iceman   Click here to Send cz_iceman a Private Message   Click Here to Email cz_iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DALT
Newbie

Registrován: 04.06.2003
Příspěvků: 4

jsem na mape Příspěvek č. 4 

Jo, jsem tam.
Koukni se

Diky

Petr

Old Post 05.06.2003 v 09:59
DALT je offline   Click Here to See the Profile for DALT   Find more posts by DALT   Click here to Send DALT a Private Message   Click Here to Email DALT   Visit DALT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albert.Einstein
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 160

Re: jsem na mape Příspěvek č. 5 

__________________

AE e=m*c^2

Old Post 05.06.2003 v 13:18
Albert.Einstein je offline   Click Here to See the Profile for Albert.Einstein   Find more posts by Albert.Einstein   Click here to Send Albert.Einstein a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 6 

Odkaz na fotky ma v popisu NODE - staci kliknout ;-D

..a tipnul bych, ze to je foceno Olympusem ;-D

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 05.06.2003 v 14:21
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albert.Einstein
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 160

Příspěvek č. 7 

OK tak uz jsem to dal i na portal.. :-)

__________________

AE e=m*c^2

Old Post 05.06.2003 v 19:33
Albert.Einstein je offline   Click Here to See the Profile for Albert.Einstein   Find more posts by Albert.Einstein   Click here to Send Albert.Einstein a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mgolem
Junior Member

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 219

Dalsi moznost Příspěvek č. 8 

koukni se na foto (nejspis 110-1091 nebo 2) z bodu mgolem03 v Zabrehu, Petruskova18, uz tam mam stozar a prijem je v testovacim a ladicim provozu (anteny). 1 user uz brousi. Polanka je videt (alespon kostel?). Doufam, ze brzy zezelena.

Naposledy upravil mgolem 08.06.2003 v 22:13

Old Post 08.06.2003 v 21:50
mgolem je offline   Click Here to See the Profile for mgolem   Find more posts by mgolem   Click here to Send mgolem a Private Message   Click Here to Email mgolem     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz_iceman
Junior Member

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 171

Je treba si udelat jasno Příspěvek č. 9 

Takze je treba si udelat jasno jestli mam u sebe delat doma AP , jelikoz jsem kousek od bodu mbolem03 tak bych rad vedel co a jak.
Jinak bych chtel viset primo na pateri , tzn spoj z petruskove by asi ficel na mne a pak na AE

Old Post 09.06.2003 v 18:32
cz_iceman je offline   Click Here to See the Profile for cz_iceman   Find more posts by cz_iceman   Click here to Send cz_iceman a Private Message   Click Here to Email cz_iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

to cz_iceman Příspěvek č. 10 

Proc delat na tak dulezity bod jako je AE zbytecny hop navic ? Mas pro to viset primo na pateri pred AE nejaky duvod ?

Old Post 10.06.2003 v 09:14
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 11 

Mate nekde nejaky strucny nakres toho, co chcete nazyvat pateri?

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 10.06.2003 v 09:37
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Příspěvek č. 12 

Rekl bych, že bohužel ne. Jelikož nelze stavět nějak koordinovaně po etapách, nelze plánovat ani páteř. Lze pouze říct, které body budou klíčové, ale situace se může ještě velmi měnit. Třeba bod AE je pro Hrabůvku a okolí klíčový, ale dokud nebude, nelze nijak dále páteř plánovat (třeba já mám už od konce dubna AP plně zprovozněno, včetně nasměrovaných antén a od té doby čekám pouze na AE). Jakmile bude AE v provozu, je ode mne velmi pravděpodobný směr na Vratimov. Klíčovými body pro Hrabůvku a celou jižní Ostravu jsou i body MGolem, které už i fungují. Kdokoliv schopný a vhodně umístěný se může stát páteří a tak nemá prozatím smysl cokoliv plánovat, když nevíš časový horizont, kdy budou jednotlivé body zprovozněny.

Old Post 10.06.2003 v 09:47
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 13 

Ja to vidim stejne - v tomhle se neda poradne planovat a proto me zajimalo, co teda myslite tim, kdyz tady porad nekdo rika, ze chce nebo nechce byt na pateri ;-D

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 10.06.2003 v 11:24
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albert.Einstein
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 160

Příspěvek č. 14 

__________________

AE e=m*c^2

Old Post 10.06.2003 v 12:53
Albert.Einstein je offline   Click Here to See the Profile for Albert.Einstein   Find more posts by Albert.Einstein   Click here to Send Albert.Einstein a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 15 

;-DDD muzu zacit? ;-DD

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 10.06.2003 v 12:59
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

"viset na páteři" Příspěvek č. 16 

Nechci slovíčkažit, ale je rozdíl "viset" a "být" na páteři:
viset znamená, že jsi připojen (třeba jako klient nebo jako AP) k routeru, který je součástí páteře (ale opět, co je to páteř). Být na páteři znemená být její součástí.

Pokud někdo nevisí na páteři, potom je např. jako klient připojen na AP, které není součástí páteře - ale třeba na ni visí :-))

Jinak, pokusím se dát dohromady jakýs-takýs nákres páteře (něco už tady mám přiravené) a můžete se k tomu vyjádřit.

Spoje v Zábřehu... jsou (docela) jasné. Nemám však přesné informace o trase zábřeh-poruba - mgolem už má spoj do poruby, ale nevím, jestli je schopen se z toho bodu připojit na VŠB nebo na některý z blízkých bodů, se kterými se v nejbližší budoucnosti počítá

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 10.06.2003 v 14:33
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:05.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz