CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 3 > Slezska, Flora snowflake? v3s?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
quantas
Newbie

Registrován: 09.03.2013
Příspěvků: 1

Slezska, Flora snowflake? v3s? Příspěvek č. 1 

Ahoj, stěhujeme se do Slezské ul. jako nejbližší ap se zdá v3s nebo snowflake, zkoušel jsem je naladit s notebookem na ulici ale bez úspěchu, pokud je tam někdo připojenej, mohl by se mi prosím ozvat? Klidně i jako pm? Než budu řešit přístup na střechu a než tam polezu, tak bych si to radši ověřil předem, než tam polezu abych to nedělal zbytečně. Zajímaly by mě podmínky, cena, rychlost do czf a internetu. Kdysi jsem byl připojen do czf ale nebylo to v Praze, tady mi to bylo doporuceny, ze to tu funguje, tak jsem to chctel zkusit.

Old Post 10.03.2013 v 09:33
quantas je offline   Click Here to See the Profile for quantas   Find more posts by quantas   Click here to Send quantas a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
appendix
Newbie

Registrován: 10.02.2017
Příspěvků: 1

Kolínksá Příspěvek č. 2 

Zdravím, stěhuju se doulice Kolínská 8. Jak to dopadlo s připojením? Nějaké rady?

Old Post 05.10.2017 v 20:27
appendix je offline   Click Here to See the Profile for appendix   Find more posts by appendix   Click here to Send appendix a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hookstefan
Newbie

Registrován: 22.07.2020
Příspěvků: 4

Assignment experts UK Příspěvek č. 3 

Old Post 22.07.2020 v 10:37
hookstefan je offline   Click Here to See the Profile for hookstefan   Find more posts by hookstefan   Click here to Send hookstefan a Private Message     Visit hookstefan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hookstefan
Newbie

Registrován: 22.07.2020
Příspěvků: 4

groves christian college assignment help Příspěvek č. 4 

Old Post 13.08.2020 v 06:54
hookstefan je offline   Click Here to See the Profile for hookstefan   Find more posts by hookstefan   Click here to Send hookstefan a Private Message     Visit hookstefan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:50.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz