CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 3 > Jarov, Koněvova
1234567891011 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
critter
Host

Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné

Příspěvek č. 65 

hehe, no to je prima, kontaktoval jsem uzivatele LADA, snad to vyresim nejak lokalne, zatim zadna odpoved, asi lezi na net,u, nebo mu zrezavela ta plechovka

Old Post 19.11.2002 v 12:41
            Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pedros
Newbie

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 66 

Critter: Plechovka nezrezavela, ac dest ji dava zabrat :-) V 11. patre to jsem ja nad tebou. Nicmene jsem ted tak nejak mimo, zkontaktuji te nejdrive v pol. prosince, kdy se vracim trvale domu, ted tak ruzne pendluju... mezitim se obracej na ladu. Sitim zdar.

__________________

Resistance is futile!

Old Post 20.11.2002 v 14:58
Pedros je offline   Click Here to See the Profile for Pedros   Find more posts by Pedros   Click here to Send Pedros a Private Message   Click Here to Email Pedros     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pomas
Newbie

Registrován: 19.12.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 67 

cau lidi, prave sem se zaregistroval a pridal bod do Monitoru (je to ulice Na Vrcholu - sidliste Chmelnice - na druhy strane Konevky nez je sidliste Jarov; bod se jmenuje NaVrcholu)... chci se zeptat jaky mam moznosti se pripojit a co vsechno to obnasi, thx.

Old Post 19.12.2002 v 17:52
pomas je offline   Click Here to See the Profile for pomas   Find more posts by pomas   Click here to Send pomas a Private Message   Click Here to Email pomas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LazyBoy
Newbie

Registrován: 08.08.2002
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 68 



Hele tak jak jsem na to koukal, tak já na fyzika přes baráky v habrovce nikdy neuvidim a mysilm že tak velkou antenu bych na střechuz asi ani nedostal.
Chci se zeptat Aliena a Arthura jak to vypadá s jejich nodama? Jestli na mě vidíte alespoň jeden tak by se to dalo nějak promyslet díkes.

Lazy

__________________

LazyBoy
-----------------------------------------------------
Linux Rulezzz, ShutDown Gates
-----------------------------------------------------

Old Post 02.01.2003 v 13:09
LazyBoy je offline   Click Here to See the Profile for LazyBoy   Find more posts by LazyBoy   Click here to Send LazyBoy a Private Message   Click Here to Email LazyBoy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 69 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Naposledy upravil lada 03.01.2003 v 04:52

Old Post 03.01.2003 v 04:41
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LazyBoy
Newbie

Registrován: 08.08.2002
Příspěvků: 10

Lada - 52A Příspěvek č. 70 

Hele nevim presne kde je 52A. Ale jestli je v sobotu nejkakej sraz tak bych sel s Vama to nejak promyslet a pomoc. Tak ale nevim jak se domluvime? Jedine mi zavolat nebo poslat sms na 603909578. Urcite.

Dikes Lazy

__________________

LazyBoy
-----------------------------------------------------
Linux Rulezzz, ShutDown Gates
-----------------------------------------------------

Old Post 03.01.2003 v 09:55
LazyBoy je offline   Click Here to See the Profile for LazyBoy   Find more posts by LazyBoy   Click here to Send LazyBoy a Private Message   Click Here to Email LazyBoy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Lada - 52A Příspěvek č. 71 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 04.01.2003 v 01:48
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tetrix
Host

Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné

P3, Jarov, Pod Lipami Příspěvek č. 72 

Old Post 04.01.2003 v 10:13
            Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaha2x
Junior Member

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 246

Re: P3, Jarov, Pod Lipami Příspěvek č. 73 


Naposledy upravil jaha2x 04.01.2003 v 20:40

Old Post 04.01.2003 v 20:26
jaha2x je offline   Click Here to See the Profile for jaha2x   Find more posts by jaha2x   Click here to Send jaha2x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaha2x
Junior Member

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 246

Re: P3, Jarov, Pod Lipami Příspěvek č. 74 

Old Post 04.01.2003 v 20:31
jaha2x je offline   Click Here to See the Profile for jaha2x   Find more posts by jaha2x   Click here to Send jaha2x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Re: P3, Jarov, Pod Lipami Příspěvek č. 75 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 05.01.2003 v 01:03
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tetrix
Host

Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné

Re: Re: Re: P3, Jarov, Pod Lipami Příspěvek č. 76 

Old Post 09.01.2003 v 14:43
            Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jean vall jean
Newbie

Registrován: 15.10.2002
Příspěvků: 20

Konecne pripojen Příspěvek č. 77 

stacilo posupnout sotlem a spojilo se to na tu interni antenku. Chtelo by to vylepsit alespon plechovkou. Uz jsem snedl parky a chystam se na vyrobu. Ted asi navstivit rassel a koupit N konektory. Zajimalo by mne co se zmenilo zkousel jsem to nekolikrat pred (treba) mesicem a nic. Zmenil se kanal? Pred ti m jsem chtal akorat TLk2000. No nic. Lepsi nevedet hlavne ze to chodi ikdyz to furt vypadava. Ale az bude plechovka.. zatom mam
link quality 13% a signal 33%

__________________

jean vall jean

Old Post 09.01.2003 v 14:49
jean vall jean je offline   Click Here to See the Profile for jean vall jean   Find more posts by jean vall jean   Click here to Send jean vall jean a Private Message   Click Here to Email jean vall jean     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tetrix
Host

Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné

Re: Konecne pripojen Příspěvek č. 78 

Old Post 09.01.2003 v 14:57
            Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Host

Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné

Příspěvek č. 79 

hm hmm, presne, myslim ze nema smysl budovat dalsi superstrukturu v oblasti pod lipami 52a, kdyz spojeni k centru spis nejede nez jede a nemyslim ze by to spravila ronja u nas na strese

Old Post 09.01.2003 v 15:13
            Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tetrix
Host

Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné

Příspěvek č. 80 

Naposledy upravil 09.01.2003 v 15:22

Old Post 09.01.2003 v 15:18
            Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567891011 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz