CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Unixové Systémy > Jaky Linux pro LAMU
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
hanysek
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 61

Talking Jaky Linux pro LAMU Příspěvek č. 1 

Ahoj chtel bych se zeptat jeslti mi muzete doporucit nejaky LINUX s kterym zacit....chtel jsem RDHATA9 ale nekde sem cetl ze je pro amatery nevhodny nebo co mozna se pletu....

REDHAT jediny jsem uz videl v chodu no vlastne jsem jeste instalil DEBIANA

Nebo snad neco jinyho ??

__________________

______________
:.:> HaNySeK <:.:

Old Post 10.06.2003 v 18:23
hanysek je offline   Click Here to See the Profile for hanysek   Find more posts by hanysek   Click here to Send hanysek a Private Message   Click Here to Email hanysek   Visit hanysek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Axal
Newbie

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 24

ja bych doporucil ... Příspěvek č. 2 

Debiana 3
jsem "skoro lama" a jsem s nim docela spokojeny - mnohem vic nes s RH 8 ktereho jsme se zbavil pred mesicem.

Old Post 10.06.2003 v 18:38
Axal je offline   Click Here to See the Profile for Axal   Find more posts by Axal   Click here to Send Axal a Private Message   Click Here to Email Axal   Visit Axal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 3 

H je taky slusny, ale chce to 9ku. Ta 8.0 byla takovym krokem mimo ;-D

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 11.06.2003 v 10:06
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blue4
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 159

k cemu... Příspěvek č. 4 

... to chces?

na router nebo na normalni workstation? na router deba a na stanice redhata, je prijemnejsi...

__________________

Old Post 11.06.2003 v 15:11
blue4 je offline   Click Here to See the Profile for blue4   Find more posts by blue4   Click here to Send blue4 a Private Message   Click Here to Email blue4   Visit blue4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

otazecka Příspěvek č. 5 

Napad ame jeste jedna otazecka s timto tematem...
Jakou literaturu na Linux?

- Vim ze je plno zdroju vsude mozne, zadarmo i za prachy.

- Jestli teda vite o necem , kde by byl Linux popsanej tak aby to pochopil clovek kterej s tim nikdy nedelal. (treba moje sestra)
Bez zbytecnejch kecu, ale s tema potrebnyma a hezky polopate.
- a for beginners
A pokud mozno zadarmo.
- Tak sem s tim linkem.
U.

Old Post 11.06.2003 v 15:19
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dart0
Newbie

Registrován: 06.12.2002
Příspěvků: 10

Literatura Příspěvek č. 6 

Old Post 11.06.2003 v 16:33
dart0 je offline   Click Here to See the Profile for dart0   Find more posts by dart0   Click here to Send dart0 a Private Message   Click Here to Email dart0     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dart0
Newbie

Registrován: 06.12.2002
Příspěvků: 10

LAMA Příspěvek č. 7 

Jinak k té distribuci. Mám Mandrake 9.1 a docela se mi líbí. Na desktop mi připadá nejlepší z toho co jsem zkoušel.

Old Post 11.06.2003 v 16:35
dart0 je offline   Click Here to See the Profile for dart0   Find more posts by dart0   Click here to Send dart0 a Private Message   Click Here to Email dart0     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Re: Literatura Příspěvek č. 8 

Old Post 11.06.2003 v 18:46
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanysek
Newbie

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 61

dsiky Příspěvek č. 9 

diky za odpovedi a piste dale ....

jen tak pro zajimavost: melo by to bejt na ROUTER ale zajimal by me Vas nazor na obe verze tedy STATION I ROUTER .)

jo a diky za LDP tak se mi to hodi...

BTW: co freeBSD ?:?

__________________

______________
:.:> HaNySeK <:.:

Old Post 11.06.2003 v 19:09
hanysek je offline   Click Here to See the Profile for hanysek   Find more posts by hanysek   Click here to Send hanysek a Private Message   Click Here to Email hanysek   Visit hanysek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blue4
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 159

Příspěvek č. 10 

__________________

Old Post 11.06.2003 v 19:20
blue4 je offline   Click Here to See the Profile for blue4   Find more posts by blue4   Click here to Send blue4 a Private Message   Click Here to Email blue4   Visit blue4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blue4
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 159

jeste k LDP Příspěvek č. 11 

__________________

Old Post 11.06.2003 v 19:28
blue4 je offline   Click Here to See the Profile for blue4   Find more posts by blue4   Click here to Send blue4 a Private Message   Click Here to Email blue4   Visit blue4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nerocz
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 12 

Souhlasim ze na router radeji Debiana a waork station RH, i kdyz sem 9ku jeste nevidel. Pokud chces aby to pouzivala treba tvoje sestra, neni problem. Kdyz si s tim trochu pohrajes, tak ji muzes udelat v Gnomu nebo KDE takovej desktop, kde bude mit treba 4 ikony: Internet (browser), E-mail, Office (Staroffice) a treba prohlizec obrazku nebo neco tak. Potom staci nastavit prava tak, ze nebude mit pravo skoro na nic. Maximalne ulozit nejaky soubory na disk, ale treba nebude mit pravo instalovat programy atd. . Bylo by nejlepsi abys nam tu dal presne vedet jak by sis to predstavoval aby jsme ti co nejucineji mohli pomoci. Linuxu zdar!!!

Old Post 11.06.2003 v 19:40
nerocz je offline   Click Here to See the Profile for nerocz   Find more posts by nerocz   Click here to Send nerocz a Private Message   Click Here to Email nerocz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blue4
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 159

linux pro sestru Příspěvek č. 13 

__________________

Old Post 11.06.2003 v 20:54
blue4 je offline   Click Here to See the Profile for blue4   Find more posts by blue4   Click here to Send blue4 a Private Message   Click Here to Email blue4   Visit blue4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Re: linux pro sestru Příspěvek č. 14 

__________________

Old Post 11.06.2003 v 21:07
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blue4
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 159

Příspěvek č. 15 

pokud sestra neni hacker a neni ani moc pocitacove gramotna tak ano

__________________

Old Post 11.06.2003 v 21:09
blue4 je offline   Click Here to See the Profile for blue4   Find more posts by blue4   Click here to Send blue4 a Private Message   Click Here to Email blue4   Visit blue4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nerocz
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 16 

Mit za sestru hackera tak by mi asi sebevedomi kleslo hodne hluboko...Je pravda ze to da praci, ale vysledek je potom sqely. pamatuju si kdyz sme na gymplu meli win95 a vsichni tam delali hroznej bordel, tak sme to proste zmenili tak ze se na tom nedalo delat skoro nic zabavneho, pokud teda nepovazujete Excel a Word za prvotridni zabavu :-). Pokud clovek hleda nejake rychle reseni, tak je pravda ze hrabat se v celym KDE neni zrovna to nejlepsi, ale kdyz si predstavim ze mam udelat neco, na cem by mohla pracovat treba moje mama a pritom tam nic nezku***t tak bych do toho par dni prace dal. BTW. Nevite o nejakym cesky serveru kde jsou posledni distribuce Debianu a RedHatu?

Old Post 11.06.2003 v 21:24
nerocz je offline   Click Here to See the Profile for nerocz   Find more posts by nerocz   Click here to Send nerocz a Private Message   Click Here to Email nerocz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz