CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Plzeň > Pilsfree
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Hell
Newbie

Registrován: 20.06.2003
Příspěvků: 20

Thumbs up pilsfree Příspěvek č. 1 

takze jsem zalozil novy thread, pro nasi sit.
Hell

Old Post 20.06.2003 v 17:35
Hell je offline   Click Here to See the Profile for Hell   Find more posts by Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Click Here to Email Hell   Visit Hell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hell
Newbie

Registrován: 20.06.2003
Příspěvků: 20

Exclamation Příspěvek č. 2 

Naposledy upravil Hell 30.06.2003 v 22:53

Old Post 20.06.2003 v 17:36
Hell je offline   Click Here to See the Profile for Hell   Find more posts by Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Click Here to Email Hell   Visit Hell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skuhravy
Newbie

Registrován: 10.06.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 3 

Zdravim!
Zní to hezky, co tady píšete a pokud to opravdu rozjedete, tak to bude fajn. Chtěl jsem se kouknout na vaše stránky, ale pořád ještě nefungujou. Bylo by fajn, kdybyste tam už něco hodili, alespoň nějaký základní informace o vás, kde máte ty APčka apod. Chtělo by to tady v Plzni pořádně rozject, ale největší problém je asi v tom, že o tom většina lidí vůbec nemá ani páru..
Držim vám palce...

Old Post 26.06.2003 v 13:26
skuhravy je offline   Click Here to See the Profile for skuhravy   Find more posts by skuhravy   Click here to Send skuhravy a Private Message   Click Here to Email skuhravy   Visit skuhravy's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hell
Newbie

Registrován: 20.06.2003
Příspěvků: 20

Unhappy pilsfree.net Příspěvek č. 4 

nemá cenu se hádat smazal jsem tento text. Hell

Naposledy upravil Hell 30.06.2003 v 22:28

Old Post 27.06.2003 v 12:38
Hell je offline   Click Here to See the Profile for Hell   Find more posts by Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Click Here to Email Hell   Visit Hell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hell
Newbie

Registrován: 20.06.2003
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 5 

V případě, že nám bude doména Pilsfree.net neprodleně vrácena (jak je napsáno na konci stránky - že je propůjčená), tak z toho nebudeme vyvozovat žádné důsledky.
Pilsfree

Naposledy upravil Hell 30.06.2003 v 22:25

Old Post 27.06.2003 v 12:40
Hell je offline   Click Here to See the Profile for Hell   Find more posts by Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Click Here to Email Hell   Visit Hell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6 

NIC

Naposledy upravil p.salek 27.09.2003 v 13:21

Old Post 27.06.2003 v 14:53
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Příspěvek č. 7 

Old Post 27.06.2003 v 21:01
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublos
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 120

Re: pilsfree.net Příspěvek č. 8 

Lubos

Naposledy upravil bublos 01.07.2003 v 11:47

Old Post 27.06.2003 v 22:35
bublos je offline   Click Here to See the Profile for bublos   Find more posts by bublos   Click here to Send bublos a Private Message   Click Here to Email bublos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hell
Newbie

Registrován: 20.06.2003
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 9 

V nedeli nejdyl pojede web, taky sem hodim seznam AP, co uz jednou nebo je koupen HW a tahaji se kabely.

Naposledy upravil Hell 30.06.2003 v 22:12

Old Post 27.06.2003 v 23:35
Hell je offline   Click Here to See the Profile for Hell   Find more posts by Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Click Here to Email Hell   Visit Hell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paja_slovany
Newbie

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 10 

tak valka skoncila:-)....

Naposledy upravil paja_slovany 30.06.2003 v 23:16

Old Post 28.06.2003 v 00:23
paja_slovany je offline   Click Here to See the Profile for paja_slovany   Find more posts by paja_slovany   Click here to Send paja_slovany a Private Message   Click Here to Email paja_slovany     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skuhravy
Newbie

Registrován: 10.06.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 11 

Tak už fakt nevim, co si o tomhle mam myslet. Jsem člověk, kterej do toho moc nevidí, protože jsem vně událostí. Rád bych se připojil do nějaký bezdrátový sítě v Plzni, ale jak a hlavně kam? Hazíte tady jeden na druhýho špínu, řikáte jak jeden je tyran, druhým to zase nefunguje.. co kdybyste se pro změnu snažili nějak domluvit?
Jak už jsem řekl, chtěl bych se připojit do nějaký wifi sítě, lépe řečeno, mám vážný zájem se někam připojit a znam pár kámošů, který by to nejspíš brali taky, ale z toho, co tu čtu tady nevládne moc pěkná atmosféra. Jak si má člověk udělat nějakej úsudek, když se tu jenom pošpiňujete. Kdybyste radši řekli něco konstruktivního, aby se lidi z Plzně mohli rozhodnout na koho se maj obrátit.
Už jsem jeden takovej pokus udělal, obrátil jsem se na Luboše, ale ten mi napsal, že nemá čas, abych mu řekl konkrétnějš, co mě zajímá. Tak jsem se to pokusil upřesnit, ale jako naprostej začátečník jsem ani pořádně nevěděl, na co se ptát, a to byl možná důvod, proč mi pak neodpověděl. Nebo možná mail nedošel. Nebudu dělat ukvapený závěry, takže žádam tohle cestou, abyste se někdo ze surfnetu vyjádřil.
Bral bych informace o tom, co musim splňovat, abych se moch k vám připojit, co musim mít za vybavení, kolik mě to bude stát, na koho se mam obrátit a nakonec jestli by se se mnou pak ten člověk nesešel a neporadil mi co a jak dál.
Samozřejmě bych byl rád, kdyby se mi ozvali i lidi z "pilsfree" nebo "HELLnetu" jak vtipně poznamenal Luboš a napsali mi podobný informace.

Díky moc

Old Post 28.06.2003 v 07:05
skuhravy je offline   Click Here to See the Profile for skuhravy   Find more posts by skuhravy   Click here to Send skuhravy a Private Message   Click Here to Email skuhravy   Visit skuhravy's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netpavel
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 18

Připojte se přes Joo a máte hned méně starostí! Příspěvek č. 12 

Old Post 28.06.2003 v 15:10
netpavel je offline   Click Here to See the Profile for netpavel   Find more posts by netpavel   Click here to Send netpavel a Private Message   Click Here to Email netpavel     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skuhravy
Newbie

Registrován: 10.06.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 13 

Tak ze surfnetu už se mi ozvali. Takže, to že nekomunikují, bude asi pomluva a pokud jde o připojení, tak po vzájemné domluvě nevidíme ani na jedné straně problém. Nepřišli mi vůbec nepříjemní.
Je škoda, že tady v Plzni panuje taková atmosféra, páč kdyby se všichni nějak domluvili, tak to určitě prospěje všem....

Old Post 28.06.2003 v 18:37
skuhravy je offline   Click Here to See the Profile for skuhravy   Find more posts by skuhravy   Click here to Send skuhravy a Private Message   Click Here to Email skuhravy   Visit skuhravy's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bart.n
Newbie

Registrován: 09.06.2003
Příspěvků: 25

AP Pilsfree-BArt Příspěvek č. 14 

..............

Naposledy upravil bart.n 11.07.2004 v 07:51

Old Post 28.06.2003 v 22:54
bart.n je offline   Click Here to See the Profile for bart.n   Find more posts by bart.n   Click here to Send bart.n a Private Message   Click Here to Email bart.n     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hell
Newbie

Registrován: 20.06.2003
Příspěvků: 20

Thumbs up web Pilsfree Příspěvek č. 15 

Old Post 29.06.2003 v 22:26
Hell je offline   Click Here to See the Profile for Hell   Find more posts by Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Click Here to Email Hell   Visit Hell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matrix
Newbie

Registrován: 29.03.2003
Příspěvků: 5

Kruhova polarizace Příspěvek č. 16 

Jelikoz web czfree.net nebyl urcenej aby na sebe prudlily 2 site, ale aby si lidi navzajem pomahali, tak bych se potreboval zeptat, zda uz nekdo zkousel u smerove anteny pouzit kruhovou polarizaci, popr. jake s tim ma zkusenosti atd ...

Diky

Old Post 30.06.2003 v 11:17
matrix je offline   Click Here to See the Profile for matrix   Find more posts by matrix   Click here to Send matrix a Private Message   Click Here to Email matrix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:00.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz