CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > o vykendu budu stavet anteny ze vseho
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
seton
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 22

Cool o vykendu budu stavet anteny ze vseho Příspěvek č. 1 

Ahoj
Lidičky po té co jsem uveřejnil test QuatroQuad anteny a videl jsem vaše ohlasy a byl jsem odkazy v nich silně inspirován, zkusím tedy tvorbu antén následujících typů:
Plechovka od párků průměr 85 mm, pak co to udělá s trychtýřem,baby yagi 13 cm velkou, obal od juice 1,5 l místo krabicového mléka a snad i yaginu 15cti dílnou.

Jediné co mi chybí jsou konektory, takže budu experimentovat, zkusím BNC ze stare site coax 50 ohn, uz sem si jím nastavil pigtail o cca 1,2 metru a při bouři rychle odpojuji stroj

Kdyby jste někdo měl možnost a dodat mi konektory, byl bych vděčen.
Výsledkem těchto pokusů má být zprovoznění nodu PetCC na Beránku směr MAP02.
Testy samozřejmě zveřejním, jen ta originál antena na porovnání chybí, ale guli jednu má, doufám, že mi ji zapujčí.

Ahoj Seton

Old Post 24.06.2003 v 22:08
seton je offline   Click Here to See the Profile for seton   Find more posts by seton   Click here to Send seton a Private Message   Click Here to Email seton   Visit seton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seton
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 22

vsechno spatne Příspěvek č. 2 

Ahoj lidičky, anten jsme vytobily dost, 1*všesměr,2*plech,1*Yagi
Jen na všesměr nemám konektor, jinak na ¨MAP 02 sem se nedostal, někdo září dost nešikovně a celé naše okolí je zahlceno a ani si neškrtnem.
Ty plechovky samozřejmě budu kombinovat s Yaginou a sítem satelitním, takže jsme zatím nic kloudnýho z toho nedostaly

Old Post 30.06.2003 v 11:57
seton je offline   Click Here to See the Profile for seton   Find more posts by seton   Click here to Send seton a Private Message   Click Here to Email seton   Visit seton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 3 

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 30.06.2003 v 15:44
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seton
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 22

potrebuju AP vyditelny z dalek Příspěvek č. 4 

Ahoj Oldfrogu,
koukal sem se na mapu a ty seš na kopci, je na tebe vydět z daleka?
ja jenom, že nemám kde zkoušet antény co sem udělal počínaje všesměrovkou, konče Yaginou s plechovkou, chce to dlouhy lan pole tak 2-4 km s přímou viditelností, na map02 je to lichý, je v dolíku
Seton

Old Post 01.07.2003 v 13:44
seton je offline   Click Here to See the Profile for seton   Find more posts by seton   Click here to Send seton a Private Message   Click Here to Email seton   Visit seton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 5 

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 01.07.2003 v 14:42
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seton
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 22

Cool neni to zarušením Příspěvek č. 6 

bude to spíš tím, že mezi baráky se nedá měřit, já sem na zemi zemouci a letat neumím
jo a toho tve znameho muzeme proměřit

Old Post 01.07.2003 v 15:16
seton je offline   Click Here to See the Profile for seton   Find more posts by seton   Click here to Send seton a Private Message   Click Here to Email seton   Visit seton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 7 

Ja jsem byl toho presvedceni, ze bluehillz vysila i zapadnim smerem.

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 01.07.2003 v 15:19
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seton
Newbie

Registrován: 28.05.2003
Příspěvků: 22

ok zkusim to Příspěvek č. 8 

ok zkusim to

Old Post 01.07.2003 v 16:09
seton je offline   Click Here to See the Profile for seton   Find more posts by seton   Click here to Send seton a Private Message   Click Here to Email seton   Visit seton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:00.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz