CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Trička CZFree.Net
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Zcela formální připomínka Příspěvek č. 33 

Old Post 10.07.2003 v 18:52
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tauryii
Junior Member

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 146

Příspěvek č. 34 

18 triček není špatný základ... Já si jich udělám alespoň 8 (na každý den jedno plus rezervní )

Takže,
a) jak se to bude tisknout
b) kdo to bude tisknout
c) kdo to bude nažehlovat (jsou tu nějaká děvčata)
d) kolik to bude mít barev
e) ušetřilo by se kdyby bylo jen několik motivů?

To? otázky které světu vládnou...


Trička nebudou problém, když šikmoočkovi řeknš, že koupíš najednou 30 triček tak ti dá dalších 5 zadarmo a navíc ještě můžes smlouvat

__________________

Memento moris...

Old Post 10.07.2003 v 20:54
tauryii je offline   Click Here to See the Profile for tauryii   Find more posts by tauryii   Click here to Send tauryii a Private Message   Click Here to Email tauryii     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NickX_CZ
Newbie

Registrován: 12.04.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 35 

Pro dnesek tlumocim zpravy od MikZe....

MikZ by jich chtel.... JEDNO

__________________

Ondra M. (ICQ# 37732740)

Old Post 23.07.2003 v 18:23
NickX_CZ je offline   Click Here to See the Profile for NickX_CZ   Find more posts by NickX_CZ   Click here to Send NickX_CZ a Private Message   Click Here to Email NickX_CZ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikZy
Newbie

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 3

Question Tak nebo tak, a co letáky? Příspěvek č. 36 

Ja sem MikZ, pisu takhle protoze pod mym nickem mi to nejak nechce psat prizpevky do fofa... ale k věci, já bych si vzal jedno od každé varianty... a? už by to bylo už hotové nebo DoDo (Dodělej Doma)...
A co takhle udělat pár tisíc letáku a vyrazit s těma tričkma do ulic a rozdávat letáky, mě by to nevadilo
a vzal bych kámoše a udělaly by sme rojnici a nikdo by neunikl osvícení
Lidi si tricka neobednavaj proto ze by je nechtely ale proto ze o nich nevedej!!! vzdyt z CzFree se dá poslat mail vsem registrovanejm, nebo ne?
TAk zatím lidi

Old Post 23.07.2003 v 19:14
MikZy je offline   Click Here to See the Profile for MikZy   Find more posts by MikZy   Click here to Send MikZy a Private Message   Click Here to Email MikZy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
diablo666
Junior Member

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 106

Příspěvek č. 37 

Skvělý ... já bych dal za tričko CZFree i 200 Kč. Proč? Protože CZFree je prostě dobrej nápad.
Ale nevíte kdo by mi udělal nalepovací fólii s logem CZFree na auto?

Old Post 23.07.2003 v 21:20
diablo666 je offline   Click Here to See the Profile for diablo666   Find more posts by diablo666   Click here to Send diablo666 a Private Message   Click Here to Email diablo666   Visit diablo666's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 38 

Tak kolik objednávek se u sešlo teda ?

Stále jsem ochoten, zaplatit 100 Kč.
Za velmi kvaliní tričko 100 % bavlna zaplatím i 200 Kč.

Kdo to udělá lidičky ? Sešlo se tu nejméně 10 poptávek.

Co se týče zasílání e-mailů pro členy CZFree.Net tak zde, teda se musím proti tomuto ohradit, to je nevyžádaná pošta nemající s administrováním membrů nic společného, tato komunita by si neměla dovolit chovat se tak, jak se chovají komerční firmy na Internetu.

Naposledy upravil Stay d 24.07.2003 v 00:25

Old Post 24.07.2003 v 00:22
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Smile Tak a? už se to hne... Příspěvek č. 39 

Nejdřív mi ten nápad s inzercí mailem zaujal ale musím souhlasit se Stay d, že to je vlastně spam.Ale určitě by šlo dát odkaz s ikonkou trička na hlavní stánku a všimnou si(a možná i z recese objednají) i ti náhodní "kolemjdoucí" co si náš web otevřeli náhodou.
Taky hlasuju pro cenu kolem 100,-Kč.
Jinak sem chtěl jenom nabídnout, že denně chodím do práce /bohužel:( /
a to kolem obchodu Xerox na začátku Štefánikové ul. na Praze 5 a tam potisky na trička /nevím zda i na donešené/ dělají formou toho nažehlení-maj na to mašinku.Pokud by byl zájem můžu zkusit domlut bližší.Hlavně se už pojďtě shodnout na motivu.Když budou trička v listopadu tak to na ulici moc vidět nebude
No, to sem se zase vypliv
tak bye

__________________

Never say never!

Old Post 24.07.2003 v 06:38
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 40 

Ahoj,

skvely, ze jste se rozhodli vyrobit nejaky tricka. Ja o tom uvazuju uz delsi dobu, ale zatim jsem byl linej to realizovat . Pokud by se nejaky tricka tiskly, tak bych si rad objednal 2 (pokud bude cena do 200Kc a nebude to tricko za 50Kc, ktery se mi roztrha po prvnim vyprani ).

Design prenecham na Vas, ale navrhoval bych, aby na predni strane tricka byl pouze maly napis vpravo nahore (vpravo pri pohledu na tricko polozene na stole) a na zadni strane prip. nejaky vetsi. Vzhledem k tomu, ze jsem z Prahy, tak bych uvital, aby tricko bylo neregionalni - preci jenom asi neni uplne idealni propagovat napr. CZFree Ostrava v Praze .

Honza

Old Post 24.07.2003 v 12:08
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninja
Senior Member

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 537

Příspěvek č. 41 

ja bych taky tricko bral



co se vzhledu tyce tak bych hlasoval pro 1-2 barevnou verzi. Usetri se na vyrobe matrix (pri sitotisku) a IMHO to bohate staci. Kombinace bila-cerna nebo bila-modra. S umistenim souhlasim s HonzaK.

Old Post 24.07.2003 v 12:27
ninja je offline   Click Here to See the Profile for ninja   Find more posts by ninja   Click here to Send ninja a Private Message   Click Here to Email ninja   Visit ninja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TimeMaster
Newbie

Registrován: 05.04.2003
Příspěvků: 92

vlajka Příspěvek č. 42 

ja jsem taky premejslel nad tim ze na stozar kde mam antenu bych jeste povesil vlajku se svym nickem a logem czfree.net a text neco jak: Czfree.net node TimeMaster

Kdo mi udela vlajku?

Old Post 24.07.2003 v 13:09
TimeMaster je offline   Click Here to See the Profile for TimeMaster   Find more posts by TimeMaster   Click here to Send TimeMaster a Private Message   Click Here to Email TimeMaster     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
8an
Praha12.Net admin

Registrován: 02.09.2002
Příspěvků: 564

Příspěvek č. 43 

Taky se přidávám, jedno tričko bych bral. Radši nějaké kvalitnější okolo 200 Kč, než abych ho musel došívat a po prvním praní by se mi nápis sloupnul. Do grafického návrhu vám mluvit nebudu, na grafiku nemám ani trochu talentu. V rozmístění nápisů souhlasím s Honzou K (malý vpravo nahoře vepředu a velký na zádech, jak je u triček obvyklé).

__________________

Jabber: 8an@praha12.net

Old Post 24.07.2003 v 13:14
8an je offline   Click Here to See the Profile for 8an   Find more posts by 8an   Click here to Send 8an a Private Message   Click Here to Email 8an   Visit 8an's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Příspěvek č. 44 

Já bych taky jedno bral. 200Kč je solidní cena, pokud něco vydrží. Co na něm bude je mi vcelku jedno. Hlavně a? je to vidět

__________________

We all shall be connected to backbone net someday. Shall we be satisfied then?
ICQ:332178427

Old Post 24.07.2003 v 13:30
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 45 

Ahoj, vzhledem k tomu, ze sem nikdo nic uz dlouho nenapsal, tak bych se rad zeptal, jestli se nekdo ujal organizace toho vytvoreni tricek s logem CZFree? Pokud ne, tak by asi bylo nejlepsi, kdyby tomu, kdo se toho ujme kazdej poslal kolik tech tricek bude chtit (emailem, PMkem), aby se zjistil priblizny zajem. Pak bych navrhoval aby se danemu cloveku predem poslali penize (treba prevodem na ucet - to bude asi nejrychlejsi) a za nejaky cas si je pak vsichni osobne prevzali na dohodnutem miste, prip. by se to poslalo postou.

je mi jasny, ze ted mi asi kazdej rekne, abych to teda zorganizoval , ale nemam na to moc casu... :(

Honza

Old Post 06.08.2003 v 15:40
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikZy
Newbie

Registrován: 23.07.2003
Příspěvků: 3

Tak co? Příspěvek č. 46 

TAk co? pokud by byly
do 100Kc beru jich 5
do 200Kc beru jich 3
do 300Kc beru jich 2
do xxxKc beru jenom 1

JA bych se prihlonil k navrhu vepredu malej napis a vzadu logo, neco jako tricka LEVEL jestli je znate vepredu level a v zadu I život je o hraní a zelený spermijky:-)

Musíme nějak propagovat CZFree! Propaguje se všechno tak se musí i CzFree! AS tim tričkem na hlavní stránce je to super nápad!!!

Old Post 10.08.2003 v 17:10
MikZy je offline   Click Here to See the Profile for MikZy   Find more posts by MikZy   Click here to Send MikZy a Private Message   Click Here to Email MikZy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ahoj
Junior Member

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 238

User is Mapper

zhotov Příspěvek č. 47 

Old Post 10.08.2003 v 22:21
ahoj je offline   Click Here to See the Profile for ahoj   Find more posts by ahoj   Click here to Send ahoj a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 48 

ač nevyjadřuji svůj názor tričkem, tohle by se mi zamlouvalo. do 200 bavlna beru.

ještě by to chtělo něco jako člen czfree, nebo member of czfree.net

Old Post 10.08.2003 v 22:59
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:25.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz