CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 3 > Žižkov
« 12131415161718192021222324
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: chtel bych se pripojit....Krkonosska Příspěvek č. 273 

__________________

Old Post 22.01.2005 v 06:07
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rob25
Newbie

Registrován: 01.02.2005
Příspěvků: 4

Ondříčkova, Laubova Příspěvek č. 274 

Old Post 01.02.2005 v 10:09
Rob25 je offline   Click Here to See the Profile for Rob25   Find more posts by Rob25   Click here to Send Rob25 a Private Message   Click Here to Email Rob25     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Re: Ondříčkova, Laubova Příspěvek č. 275 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Naposledy upravil Red 01.02.2005 v 15:36

Old Post 01.02.2005 v 15:23
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Re: Ondříčkova, Laubova Příspěvek č. 276 

__________________

Old Post 01.02.2005 v 17:02
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Re: Re: Re: Ondříčkova, Laubova Příspěvek č. 277 

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 01.02.2005 v 19:58
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rob25
Newbie

Registrován: 01.02.2005
Příspěvků: 4

Re: Re: Ondříčkova, Laubova Příspěvek č. 278 

Old Post 02.02.2005 v 07:41
Rob25 je offline   Click Here to See the Profile for Rob25   Find more posts by Rob25   Click here to Send Rob25 a Private Message   Click Here to Email Rob25     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lightw
Newbie

Registrován: 10.04.2003
Příspěvků: 5

čajkovského Příspěvek č. 279 

Ahojte,
ted se nastehuju do čajkovského 1, na strechu bych mel mit pristup. vubec tomu nerozumim, ale chci se (necekane) pripojit k nekomu na net, nebo mozna naopak - u me de kabelovka UPC, ale sem socka a chci platit co nejmin. (nak extra rychly to nepotrebuju...)
dik

Old Post 09.02.2005 v 12:20
lightw je offline   Click Here to See the Profile for lightw   Find more posts by lightw   Click here to Send lightw a Private Message   Click Here to Email lightw     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: čajkovského Příspěvek č. 280 

__________________

Old Post 09.02.2005 v 13:34
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lightw
Newbie

Registrován: 10.04.2003
Příspěvků: 5

čajkovského Příspěvek č. 281 

jsem naproti (sikmo) AP brechovice, rohovej barak (vedle žižk. veze.)
p.s. sorry, ale na net se dostanu sporadicky - odpovidam s prodlevou...

Old Post 10.02.2005 v 08:42
lightw je offline   Click Here to See the Profile for lightw   Find more posts by lightw   Click here to Send lightw a Private Message   Click Here to Email lightw     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lightw
Newbie

Registrován: 10.04.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 282 

sorry, brekovice.

Old Post 10.02.2005 v 08:44
lightw je offline   Click Here to See the Profile for lightw   Find more posts by lightw   Click here to Send lightw a Private Message   Click Here to Email lightw     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuska
Newbie

Registrován: 09.02.2005
Příspěvků: 1

chtela bych se pripojit Příspěvek č. 283 

Ahoj,
bydlim v Pod lipami 74, vidim z okna na bod v Habrove ul. Rada bych se pripojila. Co mam delat? Poradi mi prosim nekdo?
Dekuju predem.

p. Kuska

Old Post 10.02.2005 v 16:08
Kuska je offline   Click Here to See the Profile for Kuska   Find more posts by Kuska   Click here to Send Kuska a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: chtela bych se pripojit Příspěvek č. 284 

__________________

Old Post 11.02.2005 v 00:44
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
duben
Newbie

Registrován: 02.03.2005
Příspěvků: 1

Připojení v Ulici Přibyslavská čp. 10 Příspěvek č. 285 

Ahoj lidi, potřeboval bych říct jestli je možné připojení v ulici Přibyslavská 10. Bydlím až úplně nahoře, takže buď můžu dát anténu do okna nebo by se to asi dalo dát na střechu. Nemám s tím ale žádné zkušenosti, netuším jakou anténu bych tam musel mít a jestli to tam připojit vůbec jde.

Předem dík za rady a pomoc.

Standa

Old Post 02.03.2005 v 13:53
duben je offline   Click Here to See the Profile for duben   Find more posts by duben   Click here to Send duben a Private Message   Click Here to Email duben   Visit duben's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jbb
Newbie

Registrován: 30.11.2002
Příspěvků: 1

AP freedom Příspěvek č. 286 

Ahoj,
ví někdo, kdo má na starosti AP freedom (krom toho, že má nick dstyle a nemůžu na něj zjistit žádný kontakt)?

Nebo taky, kdo se vyzná v žižkovském cloudu?

Případně, kdo může dělat updaty do mapy?

Jsem nově připojen přes freedom a chtěl bych aspoň vědět s kým mám tu čest a komu poděkovat ;-)

Jinak mám wifi krabičku, která umí AP Bridge WDS. Není mi jasný, co to všechno umožňuje, ale jsem ochoten si s tím chvíli hrát.

Díky

Old Post 17.03.2005 v 21:35
jbb je offline   Click Here to See the Profile for jbb   Find more posts by jbb   Click here to Send jbb a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaara_zizkov
Newbie

Registrován: 20.03.2005
Příspěvků: 1

Vlkova 23 Příspěvek č. 287 

Ahoj, nejste jiz nekdo ve Vlkove 23?

Jaara

Old Post 20.03.2005 v 22:57
jaara_zizkov je offline   Click Here to See the Profile for jaara_zizkov   Find more posts by jaara_zizkov   Click here to Send jaara_zizkov a Private Message   Click Here to Email jaara_zizkov   Visit jaara_zizkov's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Boban&Eva
Newbie

Registrován: 25.03.2005
Příspěvků: 1

Husitská 32 Příspěvek č. 288 

Rád bych se někde připojil. Může mi někdo poradit. Dobře vidím směrem na Žižkov po Husitské ulici nebo směrem na Masarykovo nádraží.

Old Post 25.03.2005 v 21:14
Boban&Eva je offline   Click Here to See the Profile for Boban&Eva   Find more posts by Boban&Eva   Click here to Send Boban&Eva a Private Message   Click Here to Email Boban&Eva     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 12131415161718192021222324  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz