CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Východní Čechy > Pardubice
« 5678910111213141516
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
chmel
Newbie

Registrován: 21.11.2002
Příspěvků: 14

Tyjo nebyl jsem tu pekne dlouho.. Příspěvek č. 161 

Jak to ze uz imsho nemas WiFi?...
Na tom webu PceFree.net je taky ticho, tak to jsou Pce mrtvy?

Old Post 27.10.2003 v 20:56
chmel je offline   Click Here to See the Profile for chmel   Find more posts by chmel   Click here to Send chmel a Private Message   Click Here to Email chmel   Visit chmel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mISHA
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 102

Příspěvek č. 162 

a k cemu by mi bylo? abych se mohl tesit z pritomnosti tohoto dozajista levneho zarizeni?

mam ted 3 alternativy pripojeni: GPRS pausal od eurotelu, wifi pripojeni skrz firmu v nasem baraku, CDMS-450 od eurotelu

ostatni alternativy jsou neefektivni ( slusne receno )

__________________

pro kalhotky je tenhle svět o brunetách... i když... ;-)

Old Post 28.10.2003 v 09:39
mISHA je offline   Click Here to See the Profile for mISHA   Find more posts by mISHA   Click here to Send mISHA a Private Message   Click Here to Email mISHA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virt
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 27

pripojeni v Pardubicich Příspěvek č. 163 

hola, kde je kdo v Pardubicich. ozvete se!

__________________

JiVi

Old Post 16.01.2004 v 13:39
virt je offline   Click Here to See the Profile for virt   Find more posts by virt   Click here to Send virt a Private Message   Click Here to Email virt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamik
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 62

User is Mapper

GPRS Příspěvek č. 164 

to mISHA: No tak srovnavat GPRS s bezdratem je trochu silny kafe, mam zkusenosti s obojim a pokud pujdes do GPRS tak si to uzij :-)

Kamik

__________________

Old Post 28.01.2004 v 13:34
kamik je offline   Click Here to See the Profile for kamik   Find more posts by kamik   Click here to Send kamik a Private Message   Click Here to Email kamik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mISHA
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 102

Příspěvek č. 165 

2kamik: ses vtipalek. ja nesrovnavam moznosti pruchodu dat. pres GPRS uz nejakej patek jedu. a proc? az mi chytroline zaridis srovnatelne pripojeni ( neomezene casove ) za stejnou cenu ( tim myslim max 800penez celkem se vsim ) tak mi dej vedet...

__________________

pro kalhotky je tenhle svět o brunetách... i když... ;-)

Old Post 29.01.2004 v 00:50
mISHA je offline   Click Here to See the Profile for mISHA   Find more posts by mISHA   Click here to Send mISHA a Private Message   Click Here to Email mISHA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamik
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 62

User is Mapper

GPRS Příspěvek č. 166 

No samozrejme proti gustu zadnej disputat, jenom jsem chtel zareagovat na to, ze nema cenu budovat WiFi sit kdyz je tu skvele GPRS, alespon tak mi to z odpovedi ve foru vyznelo. Delam WiFi v Neratovicich pausalne za 300 mesicne momentalne sdilena 512, GPRS mam z prace kvuli dohledu na servery a srovnavat to fakt nelze, proste GPRS je opravdu mobilni reseni se vsemi vyhodami i nevyhodami mobility.
BTW: po Wifi kdyz na to prijde stahuju 70K/s proti GPRS kde ses rad za 5 a na prvni packet si pockas 200ms

Kamik

__________________

Old Post 29.01.2004 v 08:46
kamik je offline   Click Here to See the Profile for kamik   Find more posts by kamik   Click here to Send kamik a Private Message   Click Here to Email kamik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raptor13
Newbie

Registrován: 29.01.2004
Příspěvků: 43

Havlickova 445 ?? Příspěvek č. 167 

Jsem na Dukle a koukal jsem za na Havlickove 445? (14patrak) je na televiznim stozaru vsesmerka a sejto. Stumbler me chytne sit
psap1. Neni to uz konecne nejaka free sit v PCE ??

Old Post 29.01.2004 v 11:34
raptor13 je offline   Click Here to See the Profile for raptor13   Find more posts by raptor13   Click here to Send raptor13 a Private Message   Click Here to Email raptor13   Visit raptor13's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mISHA
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 102

Příspěvek č. 168 

2kamik: covece ty snad nectes co sem psal, hele zarid mi to v pardubkach a velice rad ti 300 mesicne dam. ze to nejde? tak mlc...

tady bylo par lidi, jenze bohuzel to usnulo na vavrinech a ja nemam cas ani penize na to, abych cekal dalsich x mesicu na nejake "mozne" pripojeni!

2raptor13: to je tezky, ono je tu nekolik siti. firemnich, pak asi 3-4 soukromy, ktery nabizeji pripojeni celeho baraku a tusim jedna firma, ktera nabizi pripojeni soukromnika. no nebudu psat, co si o nich myslim, v kazdem pripade sem wifi prodal a skoncil na gprs.

__________________

pro kalhotky je tenhle svět o brunetách... i když... ;-)

Old Post 29.01.2004 v 11:41
mISHA je offline   Click Here to See the Profile for mISHA   Find more posts by mISHA   Click here to Send mISHA a Private Message   Click Here to Email mISHA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamik
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 62

User is Mapper

Příspěvek č. 169 

2mISHA: OK necet jsem cely forum, jen posledni stranku vicemene mi je to u vas jedno, jen se ptal kamos z Pardubic tak jsem koukal na forum jestli tam uz neco bezi. Diky za tvuj vycerpavajici popis situace. Btw. co kabelovka, je tam mozna?

__________________

Old Post 29.01.2004 v 12:21
kamik je offline   Click Here to See the Profile for kamik   Find more posts by kamik   Click here to Send kamik a Private Message   Click Here to Email kamik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mISHA
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 102

Příspěvek č. 170 

2kamik: promin jestli to vypadalo nabrousene, ale pri zrizovani wifiny a veci okolo toho sem v tom nechal docela dost penez, ktery mi bohuzel nikdo nevrati, tak sem na tyhle veci alergickej.

zvlast kdyz si vzpomenu na par firem, jejichz snaha byla maximalne v tom, ze nekdy milostive zvedli telefon...

co do kabelovky. tuna je, ale bohuzel zatim nenabizi moznost internetu. vlastne me to ani netankuje, protoze u nas v baraku neni.

__________________

pro kalhotky je tenhle svět o brunetách... i když... ;-)

Old Post 29.01.2004 v 13:00
mISHA je offline   Click Here to See the Profile for mISHA   Find more posts by mISHA   Click here to Send mISHA a Private Message   Click Here to Email mISHA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virt
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 171 

__________________

JiVi

Old Post 01.02.2004 v 16:41
virt je offline   Click Here to See the Profile for virt   Find more posts by virt   Click here to Send virt a Private Message   Click Here to Email virt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunterz
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 1

Jezborice a okoli Příspěvek č. 172 

Protoze jsem v udoli a nevidim na telekomackou vez, xi si udelat posledni mili wifinou. Do netu to bude nejspis pres bluetone 512/128, takze shanim lidi v okoli (Barchov, Jezborice, jenikovice, Bezdekov), keri by meli zajem se pripadne pripojit. Uvital bych setkani nadsencu okolo wifi, protoze studium z netu a z knize neni nic proti praxi. Mam moznosti zapujceni AP a karet do PC, ale horsi uz je to z kabelama a antenama.

Naposledy upravil Hunterz 04.02.2004 v 13:12

Old Post 04.02.2004 v 12:53
Hunterz je offline   Click Here to See the Profile for Hunterz   Find more posts by Hunterz   Click here to Send Hunterz a Private Message   Click Here to Email Hunterz   Visit Hunterz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mISHA
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 102

Příspěvek č. 173 

__________________

pro kalhotky je tenhle svět o brunetách... i když... ;-)

Old Post 04.02.2004 v 13:06
mISHA je offline   Click Here to See the Profile for mISHA   Find more posts by mISHA   Click here to Send mISHA a Private Message   Click Here to Email mISHA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ogre
Newbie

Registrován: 18.02.2004
Příspěvků: 1

Pardubice... vidim na ctrnactipatrak u Tesca Příspěvek č. 174 

Caute lidi, bydlim v PCE, ve Stefanikove ulici, vidim krasne na ctrnactku, trosku na dum sluzeb, perfektne na zakladni skolu...
Chtel bych se zeptat, jestli nevite o nejakym provozovateli Wi-Fi pripojeni na net, kterej by byl v dohledu (na ctrnactce tolik anten az to neni pekny)... dikes...
Pokud nekdo vite tak moc dikes za info... uz me nebavi platit Ceskymu Telecomu za neco co se tahne jako hlemejzd

Old Post 19.02.2004 v 07:25
Ogre je offline   Click Here to See the Profile for Ogre   Find more posts by Ogre   Click here to Send Ogre a Private Message   Click Here to Email Ogre     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vevy
Newbie

Registrován: 05.01.2003
Příspěvků: 64

kdo chce sdílet dvoumego? Příspěvek č. 175 

Pánové, pátral jsem po nějakém providerovi pro naši sí? a mám možnost 2Mbitu za 10.000,- měsíčně bez dph. Je to docela palba, navíc do začátku mi stačí úplně 1mega. Tudíž - jestli se najde někdo, kdo by do toho šel se mnou, rád bych to s ním probral. Signál by se vysílal z univerzitního baráku (16pater) na Stavařově. Takže ???

__________________

Poslední věta operátorů Černobylské jaderné elektrárny: Ty vole, nějak se nám to sere

Old Post 09.03.2004 v 15:03
vevy je offline   Click Here to See the Profile for vevy   Find more posts by vevy   Click here to Send vevy a Private Message   Click Here to Email vevy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virt
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 176 

__________________

JiVi

Old Post 10.03.2004 v 07:00
virt je offline   Click Here to See the Profile for virt   Find more posts by virt   Click here to Send virt a Private Message   Click Here to Email virt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:09.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 5678910111213141516  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz