CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Podolí, Dvorce
123456789 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Thumbs up GOOD NEWS Příspěvek č. 33 

Takže v lokalitě DVORCE v Podolí je od včerejšího večera funkční AP s ESSID "CZFree.Net"

VELKÝ dík patří Ctiradovi ze Slivence (zapůjčil veškerý HW + instalace a konfigurace linuxu) a LadmanJ-ovi z Barrandova.

Takže kdo má potřebný HW může začít měřit pokrytí ve svém okolí.

Pro připojení na net mě kontaktujte prostřednictvím PM
a ja po finančním vyrovnání za HW + poplatky pro DEU (1k aktivace plus inet podle rychlsti) poskytnu ostatní informace ohledně nastavení TCP/IP

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Naposledy upravil hnatj 26.11.2002 v 23:35

Old Post 29.10.2002 v 09:50
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marvin-BP4
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 38

Re: Good News Příspěvek č. 34 

Bezva To se divim, ze te vichrice o vikendu neodnesla.
I kdyz pouzivat to moje zelezo jako zavazi si zrovna nemusel

K.

Old Post 29.10.2002 v 20:52
Marvin-BP4 je offline   Click Here to See the Profile for Marvin-BP4   Find more posts by Marvin-BP4   Click here to Send Marvin-BP4 a Private Message     Visit Marvin-BP4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sascha
Newbie

Registrován: 14.09.2002
Příspěvků: 25

Thumbs up Měření signálu Příspěvek č. 35 

Zdravim

Tak jsem si na víkend pujčil notebook s funkčníma baterkama a vyrazil do terénu měřit signál.
Výsledky si myslím byli velmi uspokojivé, jelikož
jsem k příjmu signálu používal PCMCIA ORINOCO
s pokojovou anténou.
Takžé jen pro info výsledky takovéto:
Signál je s timto HW bez problému "až" k hospodě U Šipa. Takže se směrovkou si mysllim to bude min. desetkrát větší dosah.
Až přestane pršet tak to ještě skusim ze střechy.
Po ustavičném pátráni jsem zjistil, že skutečne vidim přímo AP Dvorce

__________________

Sascha

Old Post 02.11.2002 v 15:08
Sascha je offline   Click Here to See the Profile for Sascha   Find more posts by Sascha   Click here to Send Sascha a Private Message   Click Here to Email Sascha   Visit Sascha's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ysd951
Newbie

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 75

Test na i4-moni Příspěvek č. 36 

Old Post 03.11.2002 v 13:56
ysd951 je offline   Click Here to See the Profile for ysd951   Find more posts by ysd951   Click here to Send ysd951 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

finance Příspěvek č. 37 

Ahoj,
je tady nějak mrtvo, To jste ještě nikdo nesehnal železo?

konečně jsem udělal rozpočet na zřízení AP a vyšlo mi cca. 8000 (2x pigtail za 1000, karta 626 za 2600, bleskojistka za 850, konektory kabel a antena za 3500)

momentálně je Vás 6, takže jsem to trochu zaokrouhlil, protože bude ještě potřeba koupit minimálně jednu bleskojistku za cca 850. Jinými slovy to vychází na 1500 na jednoho. Předpokládám, že tuto částku vybereme i od nově příchozích, aby bylo na postupnou modernizaci.
Do budoucna je také potřeba pořádná bedny, protože to momentálně leží mimo.

jestli Vás tedy mohu poprosit, kdo ještě nepřispěl, kontaktujte mě a učiňte tak. (no znáte to, blíží se vánoce a je třeba nakoupit dárky)

Děkuji Saschovi, který již tak učinil.

jestli máte dotazy, tak pište, pište, pište.......

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 08.11.2002 v 21:02
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honza - Pekarka
Newbie

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 7

Novacek - sidlim Pod Pekarkou 31 Příspěvek č. 38 

Zdarec ve spolek. Bydlim v cinzaku Pod Pekarkou, coz je hned pod Kavcima horama, pobliz hospody Na Pekarce. Protoze jsme tripatrovy dum nad vilkama, mel jsem pocit, ze koukame nad okoli a mohl bych byt v dohledu nodu Podoli-Dvorce. Jako na potvoru jsem na uvedenych fotkach nas barak nenasel, jeste si jednu musim poradne prohlidnout. Kazdopadne vybehnu na strechu a udelam taky panoramaticky fotky, snad se podari zvitezit

Old Post 10.11.2002 v 18:39
Honza - Pekarka je offline   Click Here to See the Profile for Honza - Pekarka   Find more posts by Honza - Pekarka   Click here to Send Honza - Pekarka a Private Message   Click Here to Email Honza - Pekarka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honza - Pekarka
Newbie

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 7

pro J. Hnata Příspěvek č. 39 

V tom nadseni jsem zapomnel dodat to hlavni. Pokud mi bude behat pripojeni pres Vas node, chtel bych se prihlasit, s 1500,- vstupneho souhlasim nadsene. Ted jeste musim vyzkouset, jestli se muzu pripojit od nas. Coz znamena ze musim rozchodit notebook a pokusit se nekde vypujcit wi-fi kartu.

Old Post 10.11.2002 v 18:44
Honza - Pekarka je offline   Click Here to See the Profile for Honza - Pekarka   Find more posts by Honza - Pekarka   Click here to Send Honza - Pekarka a Private Message   Click Here to Email Honza - Pekarka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

To Honza-Pakarka Příspěvek č. 40 

Ahoj Honzo,
bohuzel jsi za kopcem. Zkus i4-moni.

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 11.11.2002 v 21:51
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

prodloužení trasy signálu... Příspěvek č. 41 

__________________

Old Post 11.11.2002 v 22:40
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Měření Příspěvek č. 42 

Jestli máte někdo zájem o proměření, tak mám přes tento víkend možnost to provést se zapůjčenou pcmci kartou, 6,5dB antenou a notebookem.
V případě zájmu mě kontaktujte pres PM, email nebo icq.

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 15.11.2002 v 13:10
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaKa
Newbie

Registrován: 14.10.2002
Příspěvků: 7

Question Tak jak? Příspěvek č. 43 

Ahoj vespolek,

prosim te, hnatj, pred casem si mi odepsal, ze pripojeni v nasem dome budeme resit separatne.... jak tak koukam po foru, vypada to, ze tobe jiz pripojeni pres Czfree funguje.... V cem je tedy problem? Nerad s tim porad otravuju, ale moje ucty za spropadene ISDN jiz zda se dele nevydrzim... Diky za odpoved

Old Post 18.11.2002 v 23:51
FaKa je offline   Click Here to See the Profile for FaKa   Find more posts by FaKa   Click here to Send FaKa a Private Message   Click Here to Email FaKa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dap
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 5

DVORCE naproti kurtum Příspěvek č. 44 

Naposledy upravil dap 22.03.2004 v 22:16

Old Post 26.11.2002 v 23:09
dap je offline   Click Here to See the Profile for dap   Find more posts by dap   Click here to Send dap a Private Message   Click Here to Email dap     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 45 

myslím, že nemáš žádný problém. Přečti si celé toto forum, nakup hw a můžeš jet.
Máš okna ke kurtům nebo na kavčáky?
Já mám anténu nad cukrárnou.

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 26.11.2002 v 23:23
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dap
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 46 

Naposledy upravil dap 22.03.2004 v 22:15

Old Post 26.11.2002 v 23:35
dap je offline   Click Here to See the Profile for dap   Find more posts by dap   Click here to Send dap a Private Message   Click Here to Email dap     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Lightbulb INFO Příspěvek č. 47 

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Naposledy upravil hnatj 11.12.2002 v 09:32

Old Post 28.11.2002 v 17:22
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pokluda
Member
zastupce cloudu 10.25


Registrován: 03.07.2002
Příspěvků: 131

Dosah Příspěvek č. 48 

Old Post 16.12.2002 v 09:28
pokluda je offline   Click Here to See the Profile for pokluda   Find more posts by pokluda   Click here to Send pokluda a Private Message   Click Here to Email pokluda   Visit pokluda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz