CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Podolí, Dvorce
12345678910 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Dosah Příspěvek č. 49 

Old Post 17.12.2002 v 02:19
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PavelS
Newbie

Registrován: 14.05.2002
Příspěvků: 13

Moznost pripojeni Příspěvek č. 50 

Vsechny zdravim,
mam v mape zaregistrovany bod Pavel - Krc, rad bych se pridal.

Z drivejsich variant a projektu, ktere nevysly nebo skoncily, mam k dispozici 2 karty XI-626 s pigtailem v routerech Pentium cca 160MHz s v podstate nakonfigurovanym Linuxem.

Co zatim nemam jsou anteny, chystam se porad vyrabet plechovkovou variantu.

Mohu se nejak pridat? Mam v tech informaci ze spletitych for docela zmatek.

Zdravi
Pavel Steinbauer

Old Post 07.01.2003 v 13:10
PavelS je offline   Click Here to See the Profile for PavelS   Find more posts by PavelS   Click here to Send PavelS a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ota.kratky
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 34

Příspěvek č. 51 

Ahoj,
právě jsem se sem zalogoval.
Napiš prosím adresu, z fotek jsem nepoznal, kde je AP ani jsem se neviděl ( ul. V podhájí). Jestli je můj odhad dobrý jseš na rohu Jeremenkovy u cukrárny.
Pokud ne bude viditelnsot můžu i postavit vlastní AP.
Zdraví Ota

Old Post 09.01.2003 v 22:00
ota.kratky je offline   Click Here to See the Profile for ota.kratky   Find more posts by ota.kratky   Click here to Send ota.kratky a Private Message   Click Here to Email ota.kratky     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dap
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 5

konektivita Podoli Příspěvek č. 52 

Naposledy upravil dap 22.03.2004 v 22:16

Old Post 09.01.2003 v 22:10
dap je offline   Click Here to See the Profile for dap   Find more posts by dap   Click here to Send dap a Private Message   Click Here to Email dap     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Příspěvek č. 53 

to PavelS: Kontaktuj i4, protoze na me bohuzel nevidis

to Ota: Tvuj odhad je naprosto spravny a s nejvetsi pravdepodobnosti ti to pojede i bez prime viditelnosti, protoze jsi hodne blizko. Ale kazdopadne to bude lepsi jeste promerit. A take se pridej do mapy.

to Dap: zas tak jsme se neopili, takze to snad klapne.

to StayD: neurazej se tak a nebud furt tak nasr...... ale to ze tu nejsou vsichni jen pro tebe je fakt. Dale bych ocenil, kdyby jsi toto forum usetril svych vylevu. Stejne na ne neni nikdo zvedavy a plno lidem to krade drahoceny cas. Staci ze ma Vase forum milion stranek a vy stale nejste pripojeni. DEKUJI TI z celeho srdce i za ostatni.

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 10.01.2003 v 11:30
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carel
Newbie

Registrován: 14.12.2002
Příspěvků: 1

Re: Přidání fotek na web Příspěvek č. 54 

Old Post 12.01.2003 v 22:25
Carel je offline   Click Here to See the Profile for Carel   Find more posts by Carel   Click here to Send Carel a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Když někdo musí začít hanit, pak je to těžké ... Příspěvek č. 55 

Old Post 13.01.2003 v 01:55
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cyru_s
Newbie

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 2

Thumbs up DVORCE - CZFree Příspěvek č. 56 

Dnes jsem na této stránce poprvé a zaujala mně možnost připojit se přes Váší anténu. Bydlím na Zeleném pruhu (můj dům je na jedné z fotek). Chci se zeptat, co mám udělat pro to, abych se mohl připojit. Můžete mi poslat nějaké informace? Děkuji

Old Post 17.01.2003 v 23:31
cyru_s je offline   Click Here to See the Profile for cyru_s   Find more posts by cyru_s   Click here to Send cyru_s a Private Message   Click Here to Email cyru_s   Visit cyru_s's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hot_dog
Newbie

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 23

Question Připojení Příspěvek č. 57 

Old Post 18.02.2003 v 23:41
hot_dog je offline   Click Here to See the Profile for hot_dog   Find more posts by hot_dog   Click here to Send hot_dog a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

Změna Příspěvek č. 58 

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Naposledy upravil hnatj 18.02.2003 v 23:54

Old Post 18.02.2003 v 23:50
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amraam_7
Newbie

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1

Lightbulb Připojit....připojit Příspěvek č. 59 

Hoj, rád bych se připojil, bydlim tady <a href="http://www.sweb.cz/pivniliga/a_7.jpg">tady </a> bohužel sem takovej lamer že nevim jak zanýst informaci do Monitoru... moh by mi s tim někdo píchnout?

Old Post 19.02.2003 v 19:29
Amraam_7 je offline   Click Here to See the Profile for Amraam_7   Find more posts by Amraam_7     Click Here to Email Amraam_7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Připojit....připojit Příspěvek č. 60 

Naposledy upravil Stay d 19.02.2003 v 19:44

Old Post 19.02.2003 v 19:37
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrix_DC
Newbie

Registrován: 02.04.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 61 

Zdar lidicky, tak ctu tohle forum a je to presne to co uz hledam 3 roky. Bydlim primo v Podoli u zastavky Dvorce, je to barak primo na proti vchodu do Zlutych lazni. Jiz delsi dobu se potykam s ignoranci UPC a telecomu, adsl se pravdepodobne take nedockam, tak vyuzivam toho, co zde ctu. Pokud by mi nekdo mohl pomoct s problemem pripojeni k internetu vzduchem budu mu moooc vdecen. Dale Vam chci i zdelit, ze cely barak vlastnime takze by treba nebyl problem zajistit i pripojny bod na strese. Diky za brzke odpovedi a jsem s pozdravem Matrix_DC...

Old Post 02.04.2003 v 21:49
Matrix_DC je offline   Click Here to See the Profile for Matrix_DC   Find more posts by Matrix_DC   Click here to Send Matrix_DC a Private Message   Click Here to Email Matrix_DC   Visit Matrix_DC's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ota.kratky
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 34

Pripojeni Dvorce Příspěvek č. 62 

Ahoj vsichni.
Tak uz ted zkousim provoz (od 4.4.) s vypujcenou antenou, jako koncovy bod. Neni to nic extra, s lepsi smerovou antenou to snad bude lepsi.
Kdo nevidite na AP Dvorce napiste, muzu pripadne postavit AP.

Old Post 07.04.2003 v 14:03
ota.kratky je offline   Click Here to See the Profile for ota.kratky   Find more posts by ota.kratky   Click here to Send ota.kratky a Private Message   Click Here to Email ota.kratky     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcel
Newbie

Registrován: 24.12.2002
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 63 

Zdravím.

Podařilo se mě zprovoznit připojení pomocí HW DWL-900AP+,
se směrovou anténou Q10 (10dBi), pokud by byl zajem muzu udělat AP (Jsem kousek od Armabetonu - Zelený pruh).

vzkaz pro j. hnata:
te'd už je aktualní poslat to číslo


marcel

Old Post 10.04.2003 v 21:51
marcel je offline   Click Here to See the Profile for marcel   Find more posts by marcel   Click here to Send marcel a Private Message   Click Here to Email marcel     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnatj
Newbie

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 55

IP adresy Příspěvek č. 64 

Ahoj,
vsem, kteri jsou u mne registrovani, jsem pridelil pevne IP.
Tuto IP adresu vam DHCP server pokazde prideli stejnou vcetne vsech potrebnych informacich o siti.
v pripade problemu me kontaktujte.

__________________

Jirka
správce AP Dvorce --- mailto: czf@hnat.eu

Old Post 20.04.2003 v 09:27
hnatj je offline   Click Here to See the Profile for hnatj   Find more posts by hnatj   Click here to Send hnatj a Private Message   Click Here to Email hnatj   Visit hnatj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz