CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha venkov & blízké okolí Prahy > Odolená Voda a okolí
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Stavel Příspěvek č. 33 

bych rovnou na comp s 626 i když je druhý fakt že Reset na HWAP provede i méně zkušená osůbka. Takže pro začátek bych pořídil tři Asuse 500b kdy jeden je jako vaše strana u připojení nekde třeba node fik dobrotivý druhý na vaší straně to celé v takzvaném mostě-bridg aby tam nikdo nelezl no a to třetí jako AP pokud by pak bylo časem potřeba přejít na neco jiného půjdou rozprodat jako klienti. Nebo d-link 900 revizeB nebo c doporučuji B. Tam to je ještě o koupi switche. asus se ted jeví jako velmi zajímavé zařízení.Zdravim Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 05.04.2004 v 06:58

Old Post 05.04.2004 v 06:15
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fang
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 85

Příspěvek č. 34 

Uměj ty HW AP i Qos (na přidělení pasma k do internetu)?

Old Post 05.04.2004 v 06:36
Fang je offline   Click Here to See the Profile for Fang   Find more posts by Fang   Click here to Send Fang a Private Message   Click Here to Email Fang   Visit Fang's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

HWAP Příspěvek č. 35 

__________________

Old Post 05.04.2004 v 07:07
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fang
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 85

Příspěvek č. 36 

Hodně mě zaujmulo to ap od ASUS asi zvolíme to. Návíc mám nějaké slevenky tak že u bude o něco levnější.

Old Post 07.04.2004 v 18:15
Fang je offline   Click Here to See the Profile for Fang   Find more posts by Fang   Click here to Send Fang a Private Message   Click Here to Email Fang   Visit Fang's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 37 

Slevenky mne zaujaly . Kolik máš možnou slevu?? pokud by byla opravdu zajímavá svezl bych se s tebou.
Jinak připojení do Prahy plánuješ nebo ješte zatím ne? Zdravím Karel

__________________

Old Post 07.04.2004 v 23:42
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fang
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 85

Příspěvek č. 38 

Myslim že to je snad 15% (jen hadam, přesně to nevim), ten spoj do Prahy bych vybudoval asi pozdějc.

Old Post 08.04.2004 v 18:20
Fang je offline   Click Here to See the Profile for Fang   Find more posts by Fang   Click here to Send Fang a Private Message   Click Here to Email Fang   Visit Fang's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Tak Příspěvek č. 39 

super ozvu se na mobila. s tou slevou muímpočkat ještě jeden človek mne je nabídl taky se slevou. Tak uvidím jaká bude dám vedet. zdravím Karel

__________________

Old Post 08.04.2004 v 19:03
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
postmortem
Newbie

Registrován: 10.04.2004
Příspěvků: 1

Nova vystavba Příspěvek č. 40 

zdravim vsechny Odolaky,
dopadne li vsechno dobre, mel bych se do Odolene Vody nastehovat nekdy koncem cervence a to v ramci nove vystavby v dolni casti mesta (v blizkosti ulice Pod tvrzi), od tohoto okamziku jsem mj. ochoten se podelit o sve skromne technologicke znalosti a pomici s vystavbou pripadnych APcek.
-wk-

Old Post 10.04.2004 v 16:44
postmortem je offline   Click Here to See the Profile for postmortem   Find more posts by postmortem   Click here to Send postmortem a Private Message   Click Here to Email postmortem     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Ta sleva Příspěvek č. 41 

mne tedy zajímá ty moje slevy jsou na CISCO např Aironet apodobne.
Za kolik by jsi umel Asuse 500b normálne je za 3159.- zdravím Karel

__________________

Old Post 10.04.2004 v 18:31
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fang
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 85

Příspěvek č. 42 

Možná že nakonec s LEEDem koupíme D-link DWL900, nebo ten asus ale zatim není nic rozhodnuto.

Old Post 11.04.2004 v 16:07
Fang je offline   Click Here to See the Profile for Fang   Find more posts by Fang   Click here to Send Fang a Private Message   Click Here to Email Fang   Visit Fang's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Tak Příspěvek č. 43 

s tím dlinkem nevím prý v C revizi jsou s ním problémy. Ten asus má už úsporu v tom že je to 4port switch zároven najednou. Ale rozhodnutí je na vás a taky finance atd. Karel

__________________

Old Post 11.04.2004 v 17:56
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fang
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 85

Příspěvek č. 44 

Neporadil by mi někdo ty přepočty vykonu ??
Dozvěděl jsem se že 1dbi = 0.032 w je to pravda ??

Old Post 12.04.2004 v 16:00
Fang je offline   Click Here to See the Profile for Fang   Find more posts by Fang   Click here to Send Fang a Private Message   Click Here to Email Fang   Visit Fang's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
A152
Senior Member

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 599

Příspěvek č. 45 

Old Post 17.04.2004 v 10:38
A152 je offline   Click Here to See the Profile for A152   Find more posts by A152   Click here to Send A152 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

ohledně Příspěvek č. 46 

přepočtů se klidně obra? na Vladu střížkov kontakt na neho je 737346541 zdravím Karel

__________________

Old Post 19.04.2004 v 07:48
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adelaid
Newbie

Registrován: 15.08.2003
Příspěvků: 6

Wink Bude Internet na Vodolce? Příspěvek č. 47 

Prominte, ale docela se musim smat, jak tu resite takove veci jako jestli pouzit HW nebo SW pro AP, ale pro uspesne pripojeni Vodolky k Internetu zatim chybi to hlavni - vhodne misto pro zrizeni AP! Koncem minuleho roku jsem se v tomto trochu angazoval a dosel jsem k tomuto: V podstate idealni misto je nektery z vezaku. Problem je, ze domy jsou druzstevni, najemnici uz internet spokojene vyuzivaji nekolik let, protoze jejich strechu vyuziva kdekdo a pripojeni dostali protisluzbou. Mluvil jsem s predsedou druzstva po telefonu a moc se netvaril na to, ze by meli poskytnout strechu bezuplatne.
V majetku mesta je jeste jeden vhodny objekt, starosta by byl v zasade pro bezplatne poskytnuti, z toho domu je videt jak horni tak dolni cast mesta, proste prima. Bohuzel ne pro me, protoze ja jsem za lesem v Dolinku. OTAZKA: zna se nekdo s nekym, kdo bydli ve vezakach? Kolik skutecnych zajemcu o Internet na Vodolce existuje?

Old Post 05.05.2004 v 14:34
Adelaid je offline   Click Here to See the Profile for Adelaid   Find more posts by Adelaid   Click here to Send Adelaid a Private Message   Click Here to Email Adelaid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adelaid
Newbie

Registrován: 15.08.2003
Příspěvků: 6

A mimochodem Příspěvek č. 48 

Old Post 05.05.2004 v 14:44
Adelaid je offline   Click Here to See the Profile for Adelaid   Find more posts by Adelaid   Click here to Send Adelaid a Private Message   Click Here to Email Adelaid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:30.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz