CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Optické Pojítko > SperFlux LEDs HPWT....
123456789
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

pajeni LEDek Příspěvek č. 33 

Ahoj,
tak jsem ve sve Ronje vymenoval ty zlate LED za ty cervene a zjistil jsem, ze kdyz se paji anoda ty diody trafopajkou, tak ta dioda blikne pri kazdem zapnuti a vypnuti pajky. Bal jsem se, ze jsem ji odkouril, ale ocividne ne.
Setkal jste se s tim nekdo?

OndraT

Old Post 09.10.2002 v 10:59
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czerteak
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 36

Re: pajeni LEDek Příspěvek č. 34 

Old Post 09.10.2002 v 13:22
czerteak je offline   Click Here to See the Profile for czerteak   Find more posts by czerteak   Click here to Send czerteak a Private Message   Click Here to Email czerteak   Visit czerteak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Wink Re: pajeni LEDek Příspěvek č. 35 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 09.10.2002 v 13:46
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

bliknuti ledky Příspěvek č. 36 

hmm ja ano, mozna jsi to mel nejak spojeny s kostrou (mysleno s necim co je spojeno se zemnicim kolikem) ci drzel rukou za zem toho tistaku, takze pres tebe tam protekl nejaky vyrovnavaci proud pri zapnuti pajky. Clock si tady dela srandicky, ale znicit tu ledku by to nemelo, pokud ovsem nepresahnes v zavernem smeru tech asi 10V. 70mA ci vice tam pajkou tezko udelas. Mne dokonce ta ledka mirne zhnula kdyz jsem to drzel prstama (naindukovane napeti z 50Hz tomu stacilo). Kdyztak si ji premosti alobalem nebo dratkem ktery pak odletujes ci presmiknes.

Old Post 10.10.2002 v 01:04
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

Re: bliknuti ledky Příspěvek č. 37 

Clockovo vtipy beru a zamozrejme jsem neocekaval, ze blikani LED pri pajeni je nejaka tragedie. Ale spise me proste prekvapilo, ze je ta LED tak citliva. Na to nejsem zvyklej. Teda alespon ne od Tesla diod. :-)
Cili jsem cekal nejake vysvetlovani te citlivosti. Fakt o nic nejde. Proste jsem to sem uvedl jen jako zajimavost, ktera me prekvapila.
OndraT

Old Post 10.10.2002 v 08:42
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

proud Příspěvek č. 38 

no kdyz udelas proud treba 0.5mA diky naindukovanemu napeti, tak uz to na te ledce bude videt. Na plny proud sajni jak diva. Navic lumileds pry pouzivaji patentovanou technologii vyroby polovodicove struktury ktera je pruhledna takze i svetlo odrazene dozadu se vyuzije. Vetsi ucinnost.

Old Post 11.10.2002 v 01:48
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondra_cdj
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 37

nema nekdo HPWT-BD0 Příspěvek č. 39 

$subjekt na prodej ????

dikes Ondra

Old Post 23.10.2002 v 10:16
ondra_cdj je offline   Click Here to See the Profile for ondra_cdj   Find more posts by ondra_cdj   Click here to Send ondra_cdj a Private Message   Click Here to Email ondra_cdj   Visit ondra_cdj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

LEDky dosly Příspěvek č. 40 

Ahoj,

prave mi supersvitive LEDky a fotodiody pro stavbu Clockovy Ronji dosly. Dalsi objednavky uz proto nemuzu prijimat.

Jelikoz obchodni vlohy ve mne opravdu nedrimaji, rad prenecham pripadnou dalsi distribuci techto komponent nekomu jinemu .

Dekuji vsem zajemcum, kteri mi pomohli vratit se s vlozenou investici temer na nulu a preji hodne uspechu pri bastleni!

Standa

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 23.10.2002 v 10:45
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: LEDky dosly Příspěvek č. 41 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 23.10.2002 v 14:14
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondra_cdj
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 37

LEDky Příspěvek č. 42 

ahoj podarilo se mi sehnat dodavatele na led HPWT BD00 ale musim jich objednat jen cele baleni a to nespotrebuju.... Nemate nekdo zajem ??? poslete mi PM.
Cena by vychazela do 30kc i s DPH.

cau Ondra

Old Post 24.10.2002 v 12:51
ondra_cdj je offline   Click Here to See the Profile for ondra_cdj   Find more posts by ondra_cdj   Click here to Send ondra_cdj a Private Message   Click Here to Email ondra_cdj   Visit ondra_cdj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: LEDky Příspěvek č. 43 

Old Post 25.10.2002 v 02:59
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

Re: LEDky Příspěvek č. 44 

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 25.10.2002 v 08:09
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondra_cdj
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 45 

jo STB ja ty vlohy nemam, ale kdyz ty ledky potrebuju tak mi nic jineho nezbyva, kdyz mi nikdo nechce prodat par kousku.. Je ale zajimavy ze tys je mel za 16,90 me je nabidli za 19,20 bez DPH a odber 120ks....

Old Post 25.10.2002 v 08:36
ondra_cdj je offline   Click Here to See the Profile for ondra_cdj   Find more posts by ondra_cdj   Click here to Send ondra_cdj a Private Message   Click Here to Email ondra_cdj   Visit ondra_cdj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: Re: LEDky Příspěvek č. 46 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 25.10.2002 v 11:03
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

Příspěvek č. 47 

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 26.10.2002 v 01:01
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

filtry Příspěvek č. 48 

skoda ze jsi nebyl na setkani, mel jsem tam spektralni charakteristiku z spektraku nejakyho cervenyho plexi, nadherne utlumeny do 640nm, pak do 660nm to preslo na utlum 10% . Ale kdyz pres to posvitim DB00 tak se to trochu utlumi, takze ten filtr by chtel trosku vys posazenej (na vyssi frekvence). Ale laser 680nm by tam sednul jak facka na ****** !

Old Post 26.10.2002 v 01:07
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:54.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz