CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > jakou desku pro CPU: VIA C3 Samuel-2 800 MHz?
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
pupik
Junior Member

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 209

jakou desku pro CPU: VIA C3 Samuel-2 800 MHz? Příspěvek č. 1 

Old Post 11.08.2003 v 17:38
pupik je offline   Click Here to See the Profile for pupik   Find more posts by pupik   Click here to Send pupik a Private Message   Click Here to Email pupik   Visit pupik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 2 

je kompatibilni s FCPGA2,to je tualatin a doufam ze i obyc FCPGA (coppermine), mozna bude fungovat i v PPGA, ale radeji bych to nezkousel. Idelani chipset je i815 nebo nejaka VIA co zvlada 133MHz FSB. Pokud nebude PCI kartam vadit vyssi takt, tak i intel BX/ZX

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 11.08.2003 v 19:29
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pupik
Junior Member

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 209

seznam podporovanych dessek Příspěvek č. 3 

Old Post 11.08.2003 v 23:01
pupik je offline   Click Here to See the Profile for pupik   Find more posts by pupik   Click here to Send pupik a Private Message   Click Here to Email pupik   Visit pupik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 4 

To pupek:Ty jsi dal za ten CPU litr? Kdyby ses kouknul na net, tak tam prodavaj celej minisystem(ITX) s CPU kolem dvou litru... btw:podobnej procesor jsem videl v bazaci za pet stovek...

Old Post 11.08.2003 v 23:30
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pupik
Junior Member

Registrován: 17.05.2003
Příspěvků: 209

1 PCI slot je malo Příspěvek č. 5 

Vim, ze VIA dela s timhle CPU microATX, ALE je na nich jen 1 PCI slot - coz je pro muj router k nicemu
bazar - nejsem z Prahy => nic jinyho mi nezbejva...

Old Post 12.08.2003 v 07:20
pupik je offline   Click Here to See the Profile for pupik   Find more posts by pupik   Click here to Send pupik a Private Message   Click Here to Email pupik   Visit pupik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 6 

njn,a to bude jen na routovani?Treba na Game server to neni btw:ja jsem treba tedka sehnal Durona 650 s Chladicem za tri kila....a to je na Tac Ops jak stvoreny

Old Post 12.08.2003 v 08:48
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 7 

k tomu slotu:a ty mas ty karty nakoupeny(predpokladam ze to budou Zcom 626)?Jinak existuje redukce z PCI na 2xPCMCIA do ktery das dve "picmicky" a je to,ne?A nehlede nato tak ITX(170x170mm,mATX je neco jinyho)vypada fakt skvele

Old Post 12.08.2003 v 08:56
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 8 

Old Post 12.08.2003 v 09:22
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 9 

Za 4kkc?kde?Tak to jsou zlodeji!Videl jsem to v bazaru v komisi(500MHz verze bez akt. chladice)za 2200,-Kc!!!Co se tyce spotreby tak KWh stoji 3,60Kc(nemluve o tom ze podle tarifu to muze byt i 0,80Kc)a kolik to sezere?CPU max 50W+disk 15W+zbytek max 50w,takze jsme na cca 100W a to prijde pri online provozu na 240KC(pri sazbe 3,6Kc/KWh)/mesic.To nemas dve stovky na provoz?! K tomu serveru:Na P166 to musi bejt docela sranda To se ani nedivim,ze to do centra ode mne nejde(neni to nahodou 10.10.9x.xx?) :( Vzdyt dnes se da sehnat P300za patnact stovek...a rozhodne se to vyplati at je to zatizeny nebo ne

Old Post 12.08.2003 v 09:48
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 10 

Old Post 12.08.2003 v 11:26
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vojtas
Junior Member

Registrován: 02.10.2002
Příspěvků: 169

Příspěvek č. 11 

Ten via procak shanim, nevite o nejakym bararu kde by se dal koupit levnejc?

__________________

One button power!

Old Post 12.08.2003 v 12:26
Vojtas je offline   Click Here to See the Profile for Vojtas   Find more posts by Vojtas   Click here to Send Vojtas a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 12 

Mno ja koupil P2 333 512KB cache v boxovany edici za 200 a kdyz ma clovek v serveru 2, tak to docela potesi

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 12.08.2003 v 14:26
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

Příspěvek č. 13 

Já pro VIA C3 používám desku Microstar MS-6368 PLE (koupíš ji taky na cybexu), pro router ideální. 3 PCI sloty, 1 ISA, integrovaná grafika i sí?ovka.

Old Post 13.08.2003 v 07:20
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 14 

K ty desce:Nic jsem nerikal o novy-jenom bazar!!!!Kdo by si to taky kupoval za takovy penize?!K ty spotrebe:Nikdo mi nevymluvi,ze uspora je jen na CPU(Duron 50W oproti cca 20W-odhad) veci jako disky,karty a ostatni veci zerou stejne!Takze jest-li to stoji za tech 30W,tak prosim(s C3 nemam skusenosti..ale mala spotreba se na necem musi projevit...)!Ja si klidne tech par stovek priplatim(mam na to)! Nikomu nevnucuju at si koupi lepsi PC ale ja bych urcite nestavel na P166(cirou nahodou mam originalku Half-life a je tam min.CPU P133....a to nemluvim o verzi generation ktera ma P233!)na kterym hrajete CSko(to je taky vsechno co tam chodi-na P300 by urcite sel jeste alspon Tac Ops! ).Co se tyce IP 10.1x.xx.xx tak ty jdou mimo mne(nejen proto,ze mam omez na 16kbps ale i kvuli ruseni)!A moje neznalost adres je jen moje vec.

Old Post 13.08.2003 v 14:32
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 15 

Old Post 13.08.2003 v 15:01
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cred
Junior Member

Registrován: 10.07.2002
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 16 

A ty C3 mas(ze se ho tak zastavas resp. vis o nem tolik)?!Nevim jak ostatni ale ja mam nastaven tarif 0,8Kc coz mi vyjde porat levnejc nez 3,6Kc pri 1/3 spotrebe...No nevim(Cs server jsem nezakladal-ale hra tam musi byt,nebo ne? ) ale na Tac Ops urcite.

Old Post 13.08.2003 v 15:18
Cred je offline   Click Here to See the Profile for Cred   Find more posts by Cred   Click here to Send Cred a Private Message   Click Here to Email Cred     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:50.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz