CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Novodvorská, Hodkovičky
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
h
Junior Member

Registrován: 07.06.2002
Příspěvků: 104

Question Sice kousek dál, ale možná sem někdo vidi ... Příspěvek č. 1 

No mužeš přihodit do své databáze ještě následující souřadnice:
S-JTSK: 1053200,0 751000,0
S42: 5539720,1 3451893,6
WGS-84: 49° 59' 11,93" 14° 19' 38,90"

Jestli je u ČHMÚ taková věž na vodu, tak na tu vidím (i nějaký baráky okolo)

Old Post 10.06.2002 v 20:15
h je offline   Click Here to See the Profile for h   Find more posts by h   Click here to Send h a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h
Junior Member

Registrován: 07.06.2002
Příspěvků: 104

Příspěvek č. 2 

Tak jsem se díval dneska ze střechy a na ČHMÚ je v pohodě vidět, i nějaký baráčky před ním a paneláková hradba zaním. Je to asi 8.9 km coz by snad mohlo s pořádnou anténou jít...

Old Post 11.06.2002 v 18:56
h je offline   Click Here to See the Profile for h   Find more posts by h   Click here to Send h a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hajekr
Newbie

Registrován: 08.07.2002
Příspěvků: 5

Souřadnice Příspěvek č. 3 

Dobře se také zjiš?uji z programu Geobáze od společnosti Geodezia.

Old Post 08.07.2002 v 14:09
hajekr je offline   Click Here to See the Profile for hajekr   Find more posts by hajekr   Click here to Send hajekr a Private Message   Click Here to Email hajekr   Visit hajekr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ps.business
Newbie

Registrován: 08.07.2002
Příspěvků: 5

Lightbulb Praha-4 (Novodvorská) Příspěvek č. 4 

Bydlím v posledním patře 13p. na sídlišti Novodvorská z balkonu vidím větší část Prahy včetně Hradu a za hradem Říp a když je hezky, tak i Milešovku. Na dohled mám Barandov, Braník, Podolí, V Chuchli, Zelený pruh, Pankrác, Lhotku,atd. No, chtěl bych vědět zda se tady mohu připojit a případně rozvést internet i po okolí. S HW nemám problém, potřebuji však poradit s instalací té antény.

__________________

Když něco sháníte zeptejte se nejdřív mě.

Old Post 08.07.2002 v 22:18
ps.business je offline   Click Here to See the Profile for ps.business   Find more posts by ps.business   Click here to Send ps.business a Private Message   Click Here to Email ps.business   Visit ps.business's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phru8648
SIP guru

Registrován: 21.05.2002
Příspěvků: 16

Re: Praha-4 (Novodvorská) Příspěvek č. 5 

Opravdu skvělé umístění, nevidíš náhodou severní konec ulice Lysinská?

Old Post 09.07.2002 v 15:06
phru8648 je offline   Click Here to See the Profile for phru8648   Find more posts by phru8648   Click here to Send phru8648 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ps.business
Newbie

Registrován: 08.07.2002
Příspěvků: 5

Lightbulb Vidím na Vás Příspěvek č. 6 

Jsem na vrcholu Vavřenova 1171 pokud máte zájem za ho?ku je setkání pro Prahu-4 jih kde se to bude řešit. Vypadá to že se tam zdržím a pokud máte zájem zavolejte na 0728207458 a jestli to dnes na setkání nestíháte domluvíme si schůzku u mě. Jsem v pozici že mohu připojit mnoho lidí, tak se mi ozvěte a? neplatíte zbytečné love za interferbet.

__________________

Když něco sháníte zeptejte se nejdřív mě.

Old Post 09.07.2002 v 18:35
ps.business je offline   Click Here to See the Profile for ps.business   Find more posts by ps.business   Click here to Send ps.business a Private Message   Click Here to Email ps.business   Visit ps.business's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WMute
Newbie

Registrován: 08.07.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 7 

No výtečně! Koukám, že lidí z Hodkoviček je tu docela dost )
Já bydlim v ulici Klánova 323 (3 malý paneláčky u lesa), tj. myslim přes les do ulice K Zátiší. Mám ujdoucí výhled směrem na Vltavu, ale zatim nemám peníze na železo. V sítích se nějak vyznám, ale s radiem nic moc. Jestli můžete doporučit nějaký čtení, abych vůbec věděl jak to mám zapojit, budu rád.
Kolik už je vlastně přibližně připojenejch lidí?

Old Post 10.07.2002 v 10:31
WMute je offline   Click Here to See the Profile for WMute   Find more posts by WMute   Click here to Send WMute a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xsite
Newbie

Registrován: 28.02.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 8 

Mam takovy pocit, ze to neni zase tak daleko od krizovatky Novodvorks x Vavrenove kde bydlim... nevite nekdo jestli mam moznsot se tam pripojit?

Rad rozsirim sit a umistim na strechu neco vetsiho...

Mam UPC a docela me stve pomer rychlost a cena...

Diky
Honza Xsite.cz

Old Post 28.02.2003 v 12:05
xsite je offline   Click Here to See the Profile for xsite   Find more posts by xsite   Click here to Send xsite a Private Message   Click Here to Email xsite   Visit xsite's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUDA
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 37

Wifi Příspěvek č. 9 

nazdárek

chtělo by to sjednotit všechny lidi z Braníka a okolí
co by chtěli připojit se do internetu pomocí Wifi.

Navrhuju forum AP Braník

již s tím souhlasí více lidí

DUDA

Old Post 20.04.2003 v 21:18
DUDA je offline   Click Here to See the Profile for DUDA   Find more posts by DUDA   Click here to Send DUDA a Private Message   Click Here to Email DUDA   Visit DUDA's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shef
Newbie

Registrován: 24.12.2002
Příspěvků: 6

AP na 13patr. panelak Novodvorska, vidi cely Branik atd. Příspěvek č. 10 

Old Post 05.06.2003 v 17:19
Shef je offline   Click Here to See the Profile for Shef   Find more posts by Shef   Click here to Send Shef a Private Message   Click Here to Email Shef     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xDream
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 11 

cau,
konecne nekdo blizko s dobrym vybavenim.

Kde chces delat to AP? Na tom panelaku v Novodvorske nebo v ulici Za mlynem?

Pripojil bych se. V monitoru jsem nod: xdrm.Novodvorska.

Old Post 06.06.2003 v 09:30
xDream je offline   Click Here to See the Profile for xDream   Find more posts by xDream   Click here to Send xDream a Private Message   Click Here to Email xDream   Visit xDream's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xDream
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 12 

pripojeni na Heaven vypada spatne, podle fotek smer k nam stini budova ceskesporitelny.

V treadu heavenu, take psali, ze uz maj plnej PC karet. To by znamenalo postavit celou nouvou trasu PtP a pichnout se knim pres router.

Old Post 06.06.2003 v 09:52
xDream je offline   Click Here to See the Profile for xDream   Find more posts by xDream   Click here to Send xDream a Private Message   Click Here to Email xDream   Visit xDream's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

Příspěvek č. 13 

Jak se jmenuje tvuj bod v mape?

Ondra

Old Post 06.06.2003 v 10:00
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodan
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 90

viditelnost Příspěvek č. 14 

Zajima mne tvoje viditelnost do Modran a jestli je to zprovozneni AP u tebe realizovatelne: jses nekde pod strechou ? pripadne jak je to s elektrikou a umistenim AP, pripadne se svolenim pro instalaci.
Vim ptam se na hodne veci, do nekterych me byt nic nemusi, ale hledame retranslaci spoje mezi ZPNetem a Modranama.

PS: a jak vidis na ZPNet na Bontonu ?

Old Post 06.06.2003 v 17:43
kodan je offline   Click Here to See the Profile for kodan   Find more posts by kodan   Click here to Send kodan a Private Message   Click Here to Email kodan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shef
Newbie

Registrován: 24.12.2002
Příspěvků: 6

AP na panelaku Příspěvek č. 15 

No, nod na mape jeste nemam,
panelak je to ten nejvyssi na horizontu mezi tim dolikem ve kterym jsem ja a Novodvorskou, ale jelikoz je nejvejs, vidi vsude,
pristi tyden udelam fotky, AP bude nahore, na strese asi tedea se vsesmerovkou, s tou elektrinou teda nevim, to musim zjistit.

Ze ZPnetem je spojeni uplne exklusivni, je to snad i ve stejny vejsce. Slo by to i Ronjou, ale netusim, jestli by to na ZPnetu schroupli, mimoto mam Linksise 802.11a a slo by to teda udelat i jako paterak, ale nevim jaky maj na zpnetu vibaveni, co tam tak koukam, tak tam maj malilinkou vsesmerku a to jeste s malym uhlem.

VITE NEKDO CO JE TO ZA NODY na Armabetonu, teda konkretne Armabeton2 a Armabeton1, ty vidim snad i bez anteny.

Zbezne jsem se koukal jake nody vidim, jen severni a vychodni strana:
czfree.bone2; armabeton2; armabeton1; czfree.ZPnet; Arnika4; 304334; czfreenet.heaven; SIT68; SIT69; SIT55; dibar1-s1

Prosimvas lidi, co je SIT68,69 atd. a co jsou ty Arniky??? to jsou nejaky komercni?

Jo a vsude se mi sere nejakej klient nova, nevite kdo to je a kde je.

takhle to asi nema cenu, chce to se sejit, navrhuji hospodu ABC u fotbalovejch hrist v ulici Za Mlynem.

a poslete mi prosim sva cisla.

diky
Petr@Shef

Old Post 06.06.2003 v 18:05
Shef je offline   Click Here to See the Profile for Shef   Find more posts by Shef   Click here to Send Shef a Private Message   Click Here to Email Shef     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shef
Newbie

Registrován: 24.12.2002
Příspěvků: 6

Modrany Příspěvek č. 16 

No, Modrany jsou sice videt a realizovatelne to je,
ale mam trochu obavy co tam na strese vyroste, to by totiz samozrejme chtelo poradnou smerovku. Ja mam syce mnoho potrebneho technickeho vybaveni, ale zkusenosti ne a neumim si to nejak predstavit, hlavni o co mi de je pokryti te cele strane pod ZP.netem, jelikoz ten samozrejme nevysila dolu a pokryti neni zadny. Ale jde o to ze kdyz uz chci udelat zrdcadlo k sobe, tak je uz lepsi tam dat poradnou vsesmerovku, zesilovac a pokryt vsechno.

Old Post 06.06.2003 v 18:12
Shef je offline   Click Here to See the Profile for Shef   Find more posts by Shef   Click here to Send Shef a Private Message   Click Here to Email Shef     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz