CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Amatéři
« 5678910111213
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

to XLibor Příspěvek č. 161 

Disk jsem nesmazal bezmyšlenkovitě. Dostal jsem do ruky disk, že to je disk, ktery se může smazat. Neprišel jsem k žadnemu routru, ktery bych bez toho aniž bych se do něj dostal přeformátoval, bez ohledu co na něm je. Ten disk se dával úplně do jiného compu a původní router už v té době byl rozebraný. Já nikdy v tom vašem "serveru", což oficiálně nemělo být nic jiného než proxy do inetu, nebyl. Neměl jsem tam přístupová práva a pokud vím, nikdo se nikdy nezmínil, že tam něco takového běží. Proč jste to neměli na servru, který k tomu byl určený ? Tam jsem samozřejmě celý disk včetně všeho na něm obsaženém zachoval. Prdlajz o tom víš a budeš poučovat. Já jsem amatér a nestydím se za to. Znamená to pouze to, že za to neberu peníze, ne to, že to dělám špatně, ok ?

Old Post 08.09.2004 v 11:40
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rmatecka
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 13

Na tom disku ... Příspěvek č. 162 

... už je něco nainstalované ? Pokud ne, dalo by se to obnovit.

__________________

Richard

Old Post 08.09.2004 v 11:44
rmatecka je offline   Click Here to See the Profile for rmatecka   Find more posts by rmatecka   Click here to Send rmatecka a Private Message   Click Here to Email rmatecka   Visit rmatecka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Junior Member

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 181

to rmatecka Příspěvek č. 163 

Ten disk je teď halvní systémový disk na routru u fila. Netrap se tím, my se tady s XLiborem jenom tak štenkrujem, je to stará záležitost a dneska už o nic defakto nejde

Old Post 08.09.2004 v 12:00
Slim je offline   Click Here to See the Profile for Slim   Find more posts by Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Click Here to Email Slim     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rmatecka
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 13

... a že tak pořád otravuju: Příspěvek č. 164 

Neporadil by mi někdo náhodou, jak zjistit, co je v síti, když jsem se na ni připojil ?

Jde o to, že jsem se připojil na APčko, ktré nemělo nastavený WEP, mám dobrý signál, ale co z toho ? Anténu ani administrátora se mi nedaří lokalizovat...

Hlavně bch potřeboval nějak navázat komunikaci s adminem.

__________________

Richard

Old Post 08.09.2004 v 12:02
rmatecka je offline   Click Here to See the Profile for rmatecka   Find more posts by rmatecka   Click here to Send rmatecka a Private Message   Click Here to Email rmatecka   Visit rmatecka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xlibor
Member

Registrován: 17.02.2003
Příspěvků: 324

Příspěvek č. 165 

__________________

LINUX - belongs to my world
--
Kdyz ji milujes, neni co resit.

Old Post 08.09.2004 v 13:12
xlibor je offline   Click Here to See the Profile for xlibor   Find more posts by xlibor   Click here to Send xlibor a Private Message   Click Here to Email xlibor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

vpn Příspěvek č. 166 

Asi se neda nasdilet pripojeni pres skolni VPN na dve PC, ze? Vice PC nepotrebuju. Napada me winproxy.... nebo tak neco?

Old Post 11.09.2004 v 00:12
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dead.body
Newbie

Registrován: 29.03.2003
Příspěvků: 49

Příspěvek č. 167 

Old Post 11.09.2004 v 00:59
dead.body je offline   Click Here to See the Profile for dead.body   Find more posts by dead.body   Click here to Send dead.body a Private Message   Click Here to Email dead.body     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stealth
Newbie

Registrován: 11.03.2004
Příspěvků: 86

Re: vpn Příspěvek č. 168 

Old Post 11.09.2004 v 01:11
Stealth je offline   Click Here to See the Profile for Stealth   Find more posts by Stealth   Click here to Send Stealth a Private Message   Click Here to Email Stealth   Visit Stealth's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

no nic Příspěvek č. 169 

Old Post 14.09.2004 v 07:49
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

divne Příspěvek č. 170 

Zdravim vsechny, chci se zeptat tech co pouzivaji VPNku, zda si posledni dobou nevsimli nejakych problemu. Jde o to, ze po pripojeni k VPN nejde internet a musim se na ni minimalne 3x pripojit znova a pak to jde. Taky se to celkem casto odpojuje od skoly.

Old Post 08.10.2004 v 07:49
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

Ap s regulaci Příspěvek č. 171 

Jake byste ted doporucili AP, ktere umi regulaci výkonu v rezimu klient? Chtel bych aby to taky umelo vice PC za sebou bez NATu (kazde PC sva IP adresa z CZFree). Asus uz jaksi s tou novou wifi casti neni to co byval...

Old Post 22.10.2004 v 08:13
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 172 

linksys WRT54G

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 22.10.2004 v 14:57
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilek
Junior Member

Registrován: 09.09.2003
Příspěvků: 145

FW? Příspěvek č. 173 

A ten Linksys to umi bez nejakych specialnich nastavovani pres telnet? Asi se do nej musi nahrat neorig.FW, ze? S nastavovanim pres telnet mam zkusenost jenom s Asusem.

Old Post 22.10.2004 v 15:08
kamilek je offline   Click Here to See the Profile for kamilek   Find more posts by kamilek   Click here to Send kamilek a Private Message   Click Here to Email kamilek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gugo
Member

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 174 

ma to stejyn FW jakö ASus (OpenWRT)
nebo existuji klikaci alternativy

__________________

°°°°°°° Free neznamená zadarmo °°°°°°°

Old Post 22.10.2004 v 18:22
gugo je offline   Click Here to See the Profile for gugo   Find more posts by gugo   Click here to Send gugo a Private Message     Visit gugo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MartinSenov
Newbie

Registrován: 27.01.2004
Příspěvků: 21

Re: Ap s regulaci Příspěvek č. 175 

__________________

Old Post 24.10.2004 v 18:31
MartinSenov je offline   Click Here to See the Profile for MartinSenov   Find more posts by MartinSenov   Click here to Send MartinSenov a Private Message   Click Here to Email MartinSenov   Visit MartinSenov's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 176 

Za tuhle cenu je linksys s linuxovym firmwarem.

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 25.10.2004 v 22:37
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 5678910111213  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz