CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 6 > Suchdol
« 7891011121314151617
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ABRAM
Newbie

Registrován: 25.08.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 193 

Hlavní myšlenku projektu nemůžu zveřejnit,ale neni pro mne problém vybudovat kvalitní infrastruktukturu.S 1GB páteří.
Proto sem to nabýdl.Pokud by to nekoho zajímalo: 607283756

__________________

* Jednou nás to všechny sežere ) *

Old Post 03.09.2003 v 14:57
ABRAM je offline   Click Here to See the Profile for ABRAM   Find more posts by ABRAM   Click here to Send ABRAM a Private Message   Click Here to Email ABRAM     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABRAM
Newbie

Registrován: 25.08.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 194 

V ničem neni nic osobního......
S CZF to nemá opravdu nic společného.Možnost připojení je pouze vedlejší produkt toho co realizuji.Nechci likvidovat nebo já nevim co delat s filozofii, nebo strukturou CZF.

__________________

* Jednou nás to všechny sežere ) *

Old Post 03.09.2003 v 15:15
ABRAM je offline   Click Here to See the Profile for ABRAM   Find more posts by ABRAM   Click here to Send ABRAM a Private Message   Click Here to Email ABRAM     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minos
Newbie

Registrován: 22.04.2002
Příspěvků: 95

Příspěvek č. 195 

Jo to je pravda, s myslenkou CZFree.Net to opravdu nema nic spolecnyho, protoze delame veci otevrene a nedelame zadne supertajne projekty o kterych bychom nemohli verejne mluvit. Cekal jsem ze se dozvim neco konkretnejsiho. Tak az budou nejake informace k verejne diskuzi, tak si o tom rad neco prectu. Pokud chces svoji sit pripojit k nasi a dodrzis CZFree-RFC tomu myslim nic zasadniho nebrani. Zatim ale stale mlha prede mnou mlha za mnou.

Old Post 04.09.2003 v 09:41
minos je offline   Click Here to See the Profile for minos   Find more posts by minos   Click here to Send minos a Private Message   Click Here to Email minos   Visit minos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 196 

Old Post 12.09.2003 v 15:13
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plysak
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 152

Příspěvek č. 197 

Prosim pekne Yaginy zadnou zakaznou polarizaci nepouzivaji V tomto bludu jsem zil take, ale neni tomu tak...

Plysak

__________________

Old Post 07.10.2003 v 06:22
plysak je offline   Click Here to See the Profile for plysak   Find more posts by plysak   Click here to Send plysak a Private Message   Click Here to Email plysak   Visit plysak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 198 

jj souhlas, maj na sobe ze zadu nakresleny H a V s sipkama, testoval jsem to, skutecne maji normalni horizontalni, nebo vertikalni polarizaci, nikoli kruhovou.

Old Post 07.10.2003 v 17:33
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xstefi
Newbie

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2

pripojeni a Internet Příspěvek č. 199 

Naposledy upravil xstefi 05.11.2003 v 22:34

Old Post 05.11.2003 v 22:12
xstefi je offline   Click Here to See the Profile for xstefi   Find more posts by xstefi   Click here to Send xstefi a Private Message   Click Here to Email xstefi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 200 

Old Post 06.11.2003 v 01:04
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turbe
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 42

pripojeni Příspěvek č. 201 

Ahoj cekam uz skoro rok netrpelive na pripojeni, fotky nodu jsem udelal a porad mi je rikano, ze jsou vytizene spoje, uz se neco zmenilo? rad bych se pripojil
tom

Old Post 16.11.2003 v 21:18
turbe je offline   Click Here to See the Profile for turbe   Find more posts by turbe   Click here to Send turbe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 202 

Old Post 16.11.2003 v 23:25
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
talpa
Newbie

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 203 

Mno v pohode Lunaku,uz jsme spolu kdysi davno mluvili a pokud dodnes nekdo nema wifi kartu to je pak neco tezky resit,je na nej ode me nadherne videt a pak je to v primy lajne za Honzou,takze i pokud budu pocitat malej roztyl naplechovce tak se zcela urcite vejde do signalu:-))
Zmer mu to tam prosim te,nebo si mam koupit kartu do notebooku?:-)Klidne jo, alespon budu moci helpnout s merenim:-))

Old Post 16.11.2003 v 23:40
talpa je offline   Click Here to See the Profile for talpa   Find more posts by talpa   Click here to Send talpa a Private Message   Click Here to Email talpa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 204 

tak v tom pripade nevim co resi... turbe jestli mas primou viditelnost, tak si kup kartu a pripoj se, mas-li opravdu zajem. nedavno jsme upgradli spoj lunix - minos, takze kapacita site zatim staci.

Old Post 16.11.2003 v 23:58
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
talpa
Newbie

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 205 

Jo jo i je asi jeste jednou tolik daleko co Cadan,mno a ja i pri svych malych zkusenostech vim ze tam musi mit signal jak krava,kdyby ne tak mi proste zaplati 980:-) za lepsi kabel,ale kdyz musime regulovat cadana tak myslim ze by nemel byt problem... takze ja vyhlasuji soutez o posledniho jednoho,dva pripojeneho na Horizont,takze se hlaste kapacita klesaa:-)))

Old Post 17.11.2003 v 00:06
talpa je offline   Click Here to See the Profile for talpa   Find more posts by talpa   Click here to Send talpa a Private Message   Click Here to Email talpa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turbe
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 42

ok tak to jo Příspěvek č. 206 

Ja jsem jen chtel vedet jak to je spoj lunix minos, protoze mi lunix nedavno rikal jak je to spatny se spojem L- M a ze je miziva sance, ze ke mne neco dolitne. Jestli je upgradovano, tak se chci pripojit. Jen mala otazka: jakou kartu mi doporucite?
a slo by mi zmerit signal, jestli potrebuju lepsi antenu, nebo mi staci plechovka?
diky moc

Old Post 18.11.2003 v 18:41
turbe je offline   Click Here to See the Profile for turbe   Find more posts by turbe   Click here to Send turbe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 207 

Z-com XI626, plechovka staci - je to par metru od AP

Old Post 19.11.2003 v 11:43
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turbe
Newbie

Registrován: 10.02.2003
Příspěvků: 42

jeste ke karte Příspěvek č. 208 

ok
Mam dojem, ze jsi je drive nejak vyhodne kupoval, muzes mi ji nejak vyhodne sehnat ( jako velko odberatel) nebo poradis mi kde se da dobre sehnat?
a jeste jedna vec, videl bys mne radeji na wienne, nebo na horizontu? nevim jak budu wiennu chytat.

Old Post 19.11.2003 v 21:58
turbe je offline   Click Here to See the Profile for turbe   Find more posts by turbe   Click here to Send turbe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 7891011121314151617  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz