CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > SignaMax(OEM D-Link900ap+) AP/Client,Repeater2xRSMA-2800Kc,Alfa gwap300-2990Kc
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

SignaMax(OEM D-Link900ap+) AP/Client,Repeater2xRSMA-2800Kc,Alfa gwap300-2990Kc Příspěvek č. 1 

Tyto zarizeni jsou 100% kompatibilni s D-Link 900ap+.Lisi se pouze Signamax,ktery ma navic 1x RSMA konektor(celkem tedy 2x) na ext.antenu,coz se hodi u modu REPEATER.

SignaMax AP/Client,Repeater2xRSMA-2800Kc(koncova cena pro czf)

Alfa gwap300-2990Kc (3660Kc s dph)

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 04.09.2003 v 00:48
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: SignaMax(OEM D-Link900ap+) AP/Client,Repeater2xRSMA-2800Kc,Alfa gwap300-2990Kc Příspěvek č. 2 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 04.09.2003 v 12:20
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 3 

presne tak,streva to ma stejne jako jako dlink 900ap+

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 04.09.2003 v 16:16
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prosek
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 19

YES Příspěvek č. 4 

Je to fakt good AP mám ho. Dal jsem do něj firmware D-link 2.57 a šlape jako hodinky !!!!!

__________________

Prosek™
ICQ : 32464545

Old Post 04.09.2003 v 16:46
Prosek je offline   Click Here to See the Profile for Prosek   Find more posts by Prosek   Click here to Send Prosek a Private Message   Click Here to Email Prosek   Visit Prosek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xor
Member

Registrován: 25.06.2002
Příspěvků: 474

HW AP Příspěvek č. 5 

Je to opravdu kvalitni AP, ale bohuzel se nam nepodarilo spojit preflashovanej Signamax na 2.5 (ani 2.57 a 2.6) v AP modu s nepreflashovanym i preflashovanym (2.3, 2.5, 2.57, 2.6) Signamaxem v modu AP klient. Klient najde (vetsinou, ale ne vzdy) sit, zobrazi ESSID, ale nikdy se k ni nepripoji. Anteny a kabely jsou zarucene v poradku. MAC filter vypnutej, konektor anteny taky spravne. Mate nekdo stejnou zkusenost? Horsi je, ze to pry funguje (alespon s nepreflashovanejma signamaxema). S tim zarizenim v klientskym modu se za par minut pripojili k HW AP od Interpochu...

Jinak ve firmwaru 2.57 se mne zobrazujou jenom kanaly 1 a 13. verze 2.5 je ok, s 2.6 zlobilo asociovani klientu.

__________________

Old Post 04.09.2003 v 17:33
xor je offline   Click Here to See the Profile for xor   Find more posts by xor   Click here to Send xor a Private Message   Click Here to Email xor     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prosek
Newbie

Registrován: 17.08.2003
Příspěvků: 19

Smile Příspěvek č. 6 

Měl jsem taky jenom kanal 1 a 13 ,ale dal jsem flash znova a jede OK mám ale Alfa gwap300 a nejdřív jsem to dal flashnout přez D-Link AirPlus Manager a potom i přez web rozhraní a pak to jelo tak jak má...

__________________

Prosek™
ICQ : 32464545

Old Post 04.09.2003 v 18:15
Prosek je offline   Click Here to See the Profile for Prosek   Find more posts by Prosek   Click here to Send Prosek a Private Message   Click Here to Email Prosek   Visit Prosek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:27.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz