CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Kabel v Plsniii!!!!
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kubby
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 44

Kabel v Plsniii!!!! Příspěvek č. 1 

__________________

************************
Grrr Czech Telecom..........(_/_)

Old Post 07.09.2003 v 19:03
kubby je offline   Click Here to See the Profile for kubby   Find more posts by kubby   Click here to Send kubby a Private Message   Click Here to Email kubby     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KEDY_51802
Newbie

Registrován: 07.07.2003
Příspěvků: 31

Arrow Hi´ Příspěvek č. 2 

Doprdele kdyby tu alespoň ta kabelovka byla :(

jo jo... mezi rodinejma barakama se kabelovka netahne...

(brzy asi zacnu zvazovat prestehováni do bytovky ))

__________________

Old Post 07.09.2003 v 19:21
KEDY_51802 je offline   Click Here to See the Profile for KEDY_51802   Find more posts by KEDY_51802   Click here to Send KEDY_51802 a Private Message     Visit KEDY_51802's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Newbie

Registrován: 30.05.2002
Příspěvků: 87

Re: Kabel v Plsniii!!!! Příspěvek č. 3 

__________________

Old Post 07.09.2003 v 22:33
spachal je offline   Click Here to See the Profile for spachal   Find more posts by spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Click Here to Email spachal   Visit spachal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubby
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 44

Re: Příspěvek č. 4 

Je to informace od zaměstnaců a techniků Intercabelu, jinak je to také z toho důvodu, že probíhá fůze těch dvou společností a tim pádem dojde k poskytování stejnej služeb, jinak během září se začíná v Brně a Ostravě. Tak jim držme palce a? se to povede a ten kdo doma nemá kabel, tak je mi ho fakt líto, protože to bude pohoda...

__________________

************************
Grrr Czech Telecom..........(_/_)

Old Post 08.09.2003 v 17:26
kubby je offline   Click Here to See the Profile for kubby   Find more posts by kubby   Click here to Send kubby a Private Message   Click Here to Email kubby     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netpavel
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 18

Střízlivost na místě Příspěvek č. 5 

Takový optimista bych nebyl.

1) ten internet už slibovali před dvěma až 3 lety;

2) je předražený, překračuje psychologickou hranici tisíc korun - kdyby nebyl, nebylo by v Praze (kde je dvakrát větší kupní síla obyvatelstva) zapotřebí CZFREE.netu;

3) inteligentní člověk si našetří, aby mohl sledovat programy z DVB-S, protože ty paušály, co byste tupě kabelovce platili vám na to bezpečně našetří a pak už to máte zdarma. Ideální řešení i pro bystré společenství vlastníků jednotek.

4) u Netu je to stejný jako u čerpacích stanic. Všichni čekají, co udělá Benzina, tedy nyní všichni čekají, co udělá Telecom. Proto se lepší, než jen méně předražené, nabídky nikdy nedočkáme, dokud se nedonutí dominantní operátor k jiné cenové politice.

Takto naivně natěšený jako dnes někdo jsem byl už před dvěma lety. Nyní mám možnost vědět, co v Plzni máme vlastně za multifunkční TKR. Věste, že bude-li Net, tak jen v některých lokalitách.

Zdraví

Netpavel

Old Post 14.09.2003 v 21:19
netpavel je offline   Click Here to See the Profile for netpavel   Find more posts by netpavel   Click here to Send netpavel a Private Message   Click Here to Email netpavel     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinkadlec
Newbie

Registrován: 08.05.2003
Příspěvků: 2

Re: Kabel v Plsniii!!!! Příspěvek č. 6 

Nebude asi to všude kde je kabel. Kdzž to v Plyni před 3 rokz testovali, tak třeba na Košutce to nechodilo, že jsou tam staré slabé zesilovače...

Old Post 15.09.2003 v 14:41
martinkadlec je offline   Click Here to See the Profile for martinkadlec   Find more posts by martinkadlec   Click here to Send martinkadlec a Private Message   Click Here to Email martinkadlec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubby
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 44

Spekulace... Příspěvek č. 7 

Já jsem pouze informoval o tom, co se ve firmě děje a o tom co je domluveno a schváleno!!! Jestli se to někomu nelíbí, tak a? cpe prachy do WiFi kde stejně zachvilku nebude místo a bude se mlátit všechno o sebe, právě tak jako v Praze!!! To že před třema rokama na košutce nebo co to je, grrr... net nefungoval neznamená, že tam nefunguje dnes!Pokuď mě mé technické znalosti a statistiky sítě a prvního uzavřeného opticko digitálního vlákna v republice neklamou, tak net funguje v Plzni na cca 95% a to 1000x lépe než třeba v Brně či Praze!!! A jestli se někomu zdá 1200,- dost za 600/150 kilo, tak sorry, ale i za takové věci jako je net se musí platit a když jste socky, tak si pořiďte modem!!! A jestli je nebo byl někdo naivně natěšený tak to byli všichni kdo si mysleli, že po Plzni bude běhat super sí? po vzoru CZFREE, ale zatim tu máme pár stroskotanců, kteří se mezi sebou akorát urážejí a nejsou schopni se normálně domluvit. Já jsem byl taky naivní, protože jsem se domníval, že sehnat aspoň deset lidí ve Škvrňanech nebude problém, ale je a dost velkej a když se nás sejde pět či šest, tak je to fakt hodně a ještě navíc kde vzít střechy, když na ně nemůžem a finance taky nemá každej. Takže je na každym jak se rozhodne, já jdu do kabelu, protože o tom něco vim a jsem přímo u zdroje...

__________________

************************
Grrr Czech Telecom..........(_/_)

Old Post 15.09.2003 v 17:40
kubby je offline   Click Here to See the Profile for kubby   Find more posts by kubby   Click here to Send kubby a Private Message   Click Here to Email kubby     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netpavel
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 18

No, to se ještě uvidí Příspěvek č. 8 

Až na to, že tyto zaručené a schválené informace jsem měl taky. A teď, když mam přístup k informacím, co opravdu máme pod povrchem protaženo, tak se až usmívám, jak možná předčasně jásáte.

Každej stavební úřad v Plzni to ví!

Mě taky štve, že minulí zastupitelé si dostatečně nevymínili, jak moc chtějí, aby byl v jejich městě multifunkční kabelový rozvod. A my teď čumíme jen na Supermaxy.

Nechme se překvapit, jestli půjde o předraženinu dostupnou jen v některých lokalitách. :-)))))) A jestli už od ledna. :-)))

Já bych byl taky rád, však jsem je immer vere bombardoval dotazy, zda tu Net bude.

Old Post 15.09.2003 v 20:33
netpavel je offline   Click Here to See the Profile for netpavel   Find more posts by netpavel   Click here to Send netpavel a Private Message   Click Here to Email netpavel     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:40.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz