CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > pripojeni
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
fulltime
Newbie

Registrován: 16.09.2003
Příspěvků: 3

Question pripojeni Příspěvek č. 1 

Hledam pomoc s pripojenim ve SLUKNOVSKE 320/4 1. patro
uvitam jakekoliv informace a tipy zejmena na zrizeni pripojeni DODAVATELSKYM ZPUSOBEM Dekuji A.S.A.P.

Old Post 16.09.2003 v 13:38
fulltime je offline   Click Here to See the Profile for fulltime   Find more posts by fulltime   Click here to Send fulltime a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: pripojeni Příspěvek č. 2 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 16.09.2003 v 13:52
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: Re: pripojeni Příspěvek č. 3 

__________________

Naposledy upravil Doc 16.09.2003 v 14:03

Old Post 16.09.2003 v 13:59
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fulltime
Newbie

Registrován: 16.09.2003
Příspěvků: 3

doplneni Příspěvek č. 4 

mno potrebuji se pripojit ve sluknovske 320/4 1. patro nejsem zadny typ kutila a tviurce, jsem technikou nedotceny uzivatel internetu a ted jsem si dodavatelsky poridil (koupil) pripojeni na slansko.net a chci to same prave na dalsi adrese na proseku. Jinymi slovy : zjistit moznost, objednat, zaplatit a uzivat.... mysli, ze jsem svoje potreby popsal... diky za dalsi odpoved.... btw. poslal jsem se request na ICQ... M.

Old Post 16.09.2003 v 14:01
fulltime je offline   Click Here to See the Profile for fulltime   Find more posts by fulltime   Click here to Send fulltime a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: doplneni Příspěvek č. 5 

__________________

Old Post 16.09.2003 v 14:05
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fulltime
Newbie

Registrován: 16.09.2003
Příspěvků: 3

mapka nefacha Příspěvek č. 6 

kliknutim na mapku se nikam nedostanu.... mam pockat? V zasade se mi jedna o to jestli to nekdo dela dodavatelsky... cokoliv si udelat rukama neni moje parketa... dik za peci

Old Post 16.09.2003 v 14:26
fulltime je offline   Click Here to See the Profile for fulltime   Find more posts by fulltime   Click here to Send fulltime a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doc
Senior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 2331

Re: mapka nefacha Příspěvek č. 7 

__________________

Naposledy upravil Doc 16.09.2003 v 16:22

Old Post 16.09.2003 v 16:18
Doc je offline   Click Here to See the Profile for Doc   Find more posts by Doc   Click here to Send Doc a Private Message     Visit Doc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 8 

Já už nevim. Ono je super že se takovýto druh lidí chce připojovat, ale nenapadá mě jediná věc, kterou by síti prospěl. Ponechám to? ovšem na jeho případném propojovateli.

Co je tak těžkého na tom dělat rukama (aby sem se vyjádřil stejně)? Nejlepší bude někomu zaplatit, a? to udělá, já si koupím internet zalevno, budu na všechny strany nadávat že to nejede a přitom neprospěju lidem v CZF jedinou věcí.

Tohle je přeci jasný případ pro komerčního providera! Ideální zájemce.

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 16.09.2003 v 23:59
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oto
Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 332

Příspěvek č. 9 

__________________

oto, oto@valek.net

Old Post 17.09.2003 v 00:05
oto je offline   Click Here to See the Profile for oto   Find more posts by oto   Click here to Send oto a Private Message   Click Here to Email oto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz