CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Újezd nad Lesy
« 10111213141516171819202122 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jaha2x
Junior Member

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 246

Příspěvek č. 241 

Old Post 26.04.2003 v 00:26
jaha2x je offline   Click Here to See the Profile for jaha2x   Find more posts by jaha2x   Click here to Send jaha2x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
remet
Junior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 283

Příspěvek č. 242 

__________________

-------
REMET - The Original

samostatný vyjebávač výskytu blbců

Old Post 27.04.2003 v 21:56
remet je offline   Click Here to See the Profile for remet   Find more posts by remet   Click here to Send remet a Private Message   Click Here to Email remet   Visit remet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daquirm
Newbie

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 1

pripojeni bechovice-na vanhove Příspěvek č. 243 

zdravim..sem relativne dost laik..mam zajem o pripojeni kteto siti-lokalita:praha9 bechovice-ulice na vanhove..co musim proto udelat?..co se tyce viditelnosti kam fsude musim dobre videt+sjakymi naklady mam pocitat neberuli v potaz cenu wi-fi zarizeni?..diky za odpoved

__________________

war 4 peace is like fucking for virginity -=pEAcE=-

Old Post 29.04.2003 v 11:27
daquirm je offline   Click Here to See the Profile for daquirm   Find more posts by daquirm   Click here to Send daquirm a Private Message   Click Here to Email daquirm     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.P.A.
Newbie

Registrován: 12.04.2003
Příspěvků: 1

pripojen Příspěvek č. 244 

Tak jsem se dnes pripojil k Lordu Bodycountovi.
ale mam problem, je to pres zed. a na mali pendrek. do zdi vrtat nemuzu! k bodu to mam dvacet metru. muze mi nekdo poradit jak zlepsit signal..... dik

S.P.A.

Old Post 08.05.2003 v 20:52
S.P.A. je offline   Click Here to See the Profile for S.P.A.   Find more posts by S.P.A.   Click here to Send S.P.A. a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mathew_H
Newbie

Registrován: 07.02.2003
Příspěvků: 2

Question Pres Wi-Fi na internet Příspěvek č. 245 

Zdravim všechny,
chtěl bych se zeptat, zdali je možné se připojit k újezd net? Potřeboval bych přístup na internet rychlejší než modem. Bydlim v ulici Hořejšího, to je na kraji újezda kousek od staré školy na kopci.
Předem DÍKY

Old Post 04.06.2003 v 19:33
Mathew_H je offline   Click Here to See the Profile for Mathew_H   Find more posts by Mathew_H   Click here to Send Mathew_H a Private Message   Click Here to Email Mathew_H     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 246 

nastavi si ESSID UJEZD.net , namir antenu na starou skolu v Sibrine a uvidis

__________________

Old Post 04.06.2003 v 20:21
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mathew_H
Newbie

Registrován: 07.02.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 247 

Bohužel ještě nemám hardware, chtěl jsem se jen zeptat na možnosti připojení. (Rychlost,za kolik,když tak i přípojné body)

Old Post 08.06.2003 v 15:40
Mathew_H je offline   Click Here to See the Profile for Mathew_H   Find more posts by Mathew_H   Click here to Send Mathew_H a Private Message   Click Here to Email Mathew_H     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaryn
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 24

Konec CZFree v Újezdě nad Lesy? Příspěvek č. 248 

Old Post 15.07.2003 v 21:56
jaryn je offline   Click Here to See the Profile for jaryn   Find more posts by jaryn   Click here to Send jaryn a Private Message   Click Here to Email jaryn   Visit jaryn's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spike
Newbie

Registrován: 11.11.2002
Příspěvků: 12

Ujezd.net vs. CZFree.net Příspěvek č. 249 

To o čem mluvíš, je právě to, co mi na CZFree vadí - nemůžeš se vlastně na nic spolehnout. Vem si, že jsi investoval nemalé peníze do zřízení svého AP - směrovka na Bodycounta, všesměrová distribuce a teď je to všechno v prd..., protože ti vysadil 1 člověk. S tím přístupem jenom pro registrované to není až tak úplně pravda. Dle informací pana Pilného by měla být vyhrazena určitá volná kapacita zdarma - osobně jsem s ním o tom mluvil. Nějakých 5 kbps - vím je to směšný, ale zatím je určena pro testovací účely, aby sis mohl otestovat jestli se dohulákáš na jejich AP. Ale chtěl bych navrhnout panu Pilnýmu, takovou férovou variantu (mě se netýká, protože budu od příštího týdne jeho zákazníkem). Pan Pilný použil pro propagaci své sítě Újezd.net fórum CZFree - bez něj bych alespoň já osobně se vůbec o ujezdnetu nedozvěděl a měl by tedy pro CZFree udělat nějaký revanž. Tzn. umožnit na svých AP přístup do CZFree ZADARMO. Myslím si, že to je ta nejférovější varianta, kterou může udělat.

Old Post 16.07.2003 v 06:48
Spike je offline   Click Here to See the Profile for Spike   Find more posts by Spike   Click here to Send Spike a Private Message   Click Here to Email Spike   Visit Spike's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

komerce Příspěvek č. 250 

Jak si tak to forum asi po pul roce procitam, tak zjistuju ze moje prognoza, ze CZFree casem zacne upadat quli komercnimu boji, se pravdepodobne naplnuje.

__________________

S úsměvem jde všechno lépe. ;o)

Old Post 16.07.2003 v 08:52
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
remet
Junior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 283

Příspěvek č. 251 

Samosebou ABAKu nepatri cele nebe nad nami, takze si preci kdokoli muze postavit v Ujezde a Bechovicich AP a propojit se do CZFREE... A ze to zatim nikdo neudelal, nevim. Ja se do CZFREE pripojovat nebudu, mam k tomu duvody. Pripojim se do internetu. Pres koho? Pres toho kdo mi to umozni jako prvni. A pokud pak prijde nekdo s lepsi nabidkou, sorry, pripojim se pres toho lepsiho. To je proste zivot.

CZFREE je krasa nesmirna, ale spolehat se na to, ze nejakymu studentikovi nerupne v kouli, to fakt ne!

__________________

-------
REMET - The Original

samostatný vyjebávač výskytu blbců

Old Post 16.07.2003 v 17:59
remet je offline   Click Here to See the Profile for remet   Find more posts by remet   Click here to Send remet a Private Message   Click Here to Email remet   Visit remet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaryn
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 252 

Rád bych jenom upřesnil, že jsem připojen přes újezd.net a nehodlám na tom zatím nic měnit ani po znovu připojení mého AP k CZFree. Jistě, vše má svoji dynamiku a kdo ví co bude zítra?
Pro zasvětcené: byl jsem připojen na bodycountovu směrovku směrem na újezd (ta byla přepnuto do módu managed), kromě toho tam má ještě všesměrovku domácí výroby (v modu AP), kterou sice chytá jeden člověk (možná víc) v Běchovicích, ale já z ní mám tak slabej signál, že se prostě nenakonektím ani 24db sejtem.

Old Post 16.07.2003 v 22:23
jaryn je offline   Click Here to See the Profile for jaryn   Find more posts by jaryn   Click here to Send jaryn a Private Message   Click Here to Email jaryn   Visit jaryn's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
remet
Junior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 283

Příspěvek č. 253 

No takze jsem jiz tyden pres Ujezd.net pripojen tez a neni s tim zadny problem a od zari pokud to bude chodit porad takhle pekne zvysim rychlost na 256

__________________

-------
REMET - The Original

samostatný vyjebávač výskytu blbců

Old Post 04.08.2003 v 10:21
remet je offline   Click Here to See the Profile for remet   Find more posts by remet   Click here to Send remet a Private Message   Click Here to Email remet   Visit remet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaryn
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 24

Zabité CZFree v Újezdě nad Lesy? Příspěvek č. 254 

__________________

Old Post 29.09.2003 v 20:25
jaryn je offline   Click Here to See the Profile for jaryn   Find more posts by jaryn   Click here to Send jaryn a Private Message   Click Here to Email jaryn   Visit jaryn's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spike
Newbie

Registrován: 11.11.2002
Příspěvků: 12

Re: Zabité CZFree v Újezdě nad Lesy? Příspěvek č. 255 

Old Post 01.10.2003 v 15:11
Spike je offline   Click Here to See the Profile for Spike   Find more posts by Spike   Click here to Send Spike a Private Message   Click Here to Email Spike   Visit Spike's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Re: Zabité CZFree v Újezdě nad Lesy? Příspěvek č. 256 

__________________

Naposledy upravil Fyzik 01.10.2003 v 19:42

Old Post 01.10.2003 v 19:35
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:37.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 10111213141516171819202122 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz