CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Vršovice
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
saidlm
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 110

Question Příspěvek č. 1 

Old Post 16.07.2002 v 21:20
saidlm je offline   Click Here to See the Profile for saidlm   Find more posts by saidlm   Click here to Send saidlm a Private Message   Click Here to Email saidlm   Visit saidlm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijel
Junior Member

Registrován: 07.07.2002
Příspěvků: 213

Příspěvek č. 2 

Koukam ze jsme na tom skoro stejne ;-)

Jsem na krizovatce Moskevska/Zitomirska, taky v prvnim patre ;-)

Pripojit by melo jit, ja vidim velmi pravdepodobne na P4 na nekolik pravdepodobnych AP, takze ty by si mel videt taky.

Ad delka kabelu: na strechu by to jit mohlo (zalezi na sile signalu, aby neco dolezlo do karty), do 1. p skoro urcite ne.

Jinak muzes prozradit (pripadne pres pm) pres co se chces pripojit k internetu?

Old Post 18.07.2002 v 10:21
Nijel je pryč   Click Here to See the Profile for Nijel   Find more posts by Nijel   Click here to Send Nijel a Private Message     Visit Nijel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saidlm
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 110

Příspěvek č. 3 

Cely projekt mne dost zaujal a rad bych se podilel na jeho rozsireni.
Proto mam dalsi dotaz na nekoho, kdo se v technologii Orinoco/Avaya, ci kdo vi jak se to jeste kdy jmenovalo, vyzna.

Jak jsem jiz psal, jsem v 1. patre a na strechu daleko. Dale pro mne neni uplne jednoduche umisti na pudu PC. Ma nekdo zkusenost s Access Pointem (uvedenym ve foru HW)?
Je mozne k nemu pripojit externi antenu/anteny?
Pokud by tohle bylo mozne a k propojeni s moji siti by pak stacilo UTP
jsem schopen a ochotem zprovoznit v kratke dobe AP v me lokalite
(bylo-li by kam se propojit na pater).

Mam vyhled cca 180 stupnu od Malesic az na Barrandov se stredem smerem
na motokov.

Martin

Old Post 18.07.2002 v 10:55
saidlm je offline   Click Here to See the Profile for saidlm   Find more posts by saidlm   Click here to Send saidlm a Private Message   Click Here to Email saidlm   Visit saidlm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubaštík
Newbie

Registrován: 18.07.2002
Příspěvků: 25

Smile Příspěvek č. 4 

Ahoj. Bydlim v Holandske ulici (temer rohovy barak s Zitomirskou) a jak jsem koukal na mapu i podle toho co pisete jste mi asi nejblizsi ;-)
Nachazim se v 3.patru, pristup na strechu umim zajistit.
Vyhled: na prahu 4 a z casti i na Zizkov, dlouho uz jsem na strese nebyl, tak si to presne nepamatuju, ale chystam se tam brzy vylezt a poradne se rozhlidnout.

Old Post 18.07.2002 v 14:50
kubaštík je offline   Click Here to See the Profile for kubaštík   Find more posts by kubaštík   Click here to Send kubaštík a Private Message   Click Here to Email kubaštík     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijel
Junior Member

Registrován: 07.07.2002
Příspěvků: 213

Příspěvek č. 5 

Old Post 18.07.2002 v 15:04
Nijel je pryč   Click Here to See the Profile for Nijel   Find more posts by Nijel   Click here to Send Nijel a Private Message     Visit Nijel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saidlm
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 110

Smile Příspěvek č. 6 

Tak jsem pridal svoji polohu do mapy. Zitra se pokusim dostat na strechu a udelam panoramatickou fotku, aby bylo jasne kam je videt.

Martin

Old Post 18.07.2002 v 16:56
saidlm je offline   Click Here to See the Profile for saidlm   Find more posts by saidlm   Click here to Send saidlm a Private Message   Click Here to Email saidlm   Visit saidlm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
david.kosik
Newbie

Registrován: 22.07.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 7 

Ahoj vsichni,

moc rad bych rozsiril vase rady. Mam pudni byt v Obloukove 26 (u Bohemky), takze umisteni anteny je bez problemu. Dokonce mam i vlastni WaveLAN Orinoco z peknou velkou antenou (zbyla nam po po providerovi v praci, ted jedeme pres pevnou). Jeste jsem nezjistoval viditelnost, ale hlavne nevim, kam bych se mel koukat. Muze me prosim nekdo natuknout?

dik

David

Old Post 22.07.2002 v 06:56
david.kosik je offline   Click Here to See the Profile for david.kosik   Find more posts by david.kosik   Click here to Send david.kosik a Private Message   Click Here to Email david.kosik   Visit david.kosik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jbohac
Team Leader

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 329

welcome! Příspěvek č. 8 

Old Post 22.07.2002 v 10:19
jbohac je offline   Click Here to See the Profile for jbohac   Find more posts by jbohac     Click Here to Email jbohac   Visit jbohac's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubaštík
Newbie

Registrován: 18.07.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 9 

Tak jsem se taky pridal do mapy, nicmene se mi povedlo se uklepnout a pridal jsem se trosku vedle (o ulici niz, coz bych sice mel bliz k Nijelovi, ale bohuzel to neodpovida realite ;-) Bod nelze ani zrusit ani s nim nejak pohnout, nevite nekdo co s tim?

Old Post 23.07.2002 v 12:22
kubaštík je offline   Click Here to See the Profile for kubaštík   Find more posts by kubaštík   Click here to Send kubaštík a Private Message   Click Here to Email kubaštík     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubaštík
Newbie

Registrován: 18.07.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 10 

Old Post 23.07.2002 v 12:40
kubaštík je offline   Click Here to See the Profile for kubaštík   Find more posts by kubaštík   Click here to Send kubaštík a Private Message   Click Here to Email kubaštík     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saidlm
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 110

Příspěvek č. 11 

Fotku udelam hned, jak se mi podari dostat na strechu. Do nedavna jsem mel vlastni klice, neb jsem tam mel CB antenu, jenomze nase chytre sdruzeni najemniku rozhodlo, ze zmeni vlozku a klice ma pouze vybor, no a ja uz temer tyden nemuzu nikoho zastihnout :-(((.

Vyhled mam tedy take jen na jih. Na severu jsou totiz nad Ruskou uz vilky a na ty nevidim pres nejblizsi dum pres ulici. Nad nima vidim jeste par domu smerem ke Koruni. No a dale vidim smerem k Francouzke ulici do okoli zastavky tramvaje Jana Masaryka.

Martin

Old Post 23.07.2002 v 16:41
saidlm je offline   Click Here to See the Profile for saidlm   Find more posts by saidlm   Click here to Send saidlm a Private Message   Click Here to Email saidlm   Visit saidlm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saidlm
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 110

Smile Příspěvek č. 12 

Old Post 23.07.2002 v 18:44
saidlm je offline   Click Here to See the Profile for saidlm   Find more posts by saidlm   Click here to Send saidlm a Private Message   Click Here to Email saidlm   Visit saidlm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubaštík
Newbie

Registrován: 18.07.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 13 

Tak jsem na tu fotku koukal a ac se mi nejdriv podle polohy v mape zdalo, ze jses sice blizko, ale viditelnost asi nebude (kvuli tomu jak se lame kopec na Kodansky)
ale zda se mi, ze mozna na moji strechu od tebe je videt.

Pokusim se taky poridit fotku ode me, aby bylo videt kam je videt ;-))

(je to tezku, ty baraky jsou vsechny stejny ;-)))

Old Post 25.07.2002 v 12:50
kubaštík je offline   Click Here to See the Profile for kubaštík   Find more posts by kubaštík   Click here to Send kubaštík a Private Message   Click Here to Email kubaštík     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubaštík
Newbie

Registrován: 18.07.2002
Příspěvků: 25

Smile Příspěvek č. 14 

Idealni AP by byl na vezi kostela na Cechove namesti ;-))))

Old Post 25.07.2002 v 12:54
kubaštík je offline   Click Here to See the Profile for kubaštík   Find more posts by kubaštík   Click here to Send kubaštík a Private Message   Click Here to Email kubaštík     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saidlm
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 110

Příspěvek č. 15 

Jasne, ty strechy desne matou, mam uz s tim dost zkusenosti. Chtelo by to dat tam nejaky orientacni bod. Praporek na hromosvod, ci cervenou diodu a jit to overit v podvecer.

M.

Old Post 25.07.2002 v 12:56
saidlm je offline   Click Here to See the Profile for saidlm   Find more posts by saidlm   Click here to Send saidlm a Private Message   Click Here to Email saidlm   Visit saidlm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubaštík
Newbie

Registrován: 18.07.2002
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 16 

Old Post 25.07.2002 v 13:01
kubaštík je offline   Click Here to See the Profile for kubaštík   Find more posts by kubaštík   Click here to Send kubaštík a Private Message   Click Here to Email kubaštík     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz