CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Strašnice, Malešice
123456789101112 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mfa
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 81 

Hlasim se...

Old Post 04.02.2003 v 13:41
mfa je offline   Click Here to See the Profile for mfa   Find more posts by mfa   Click here to Send mfa a Private Message   Click Here to Email mfa   Visit mfa's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mfa
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 82 

normalne to udelat jako nejaky typove ve Vrsovicich - se sesli v hospode a uz jim to lita...

Old Post 04.02.2003 v 13:47
mfa je offline   Click Here to See the Profile for mfa   Find more posts by mfa   Click here to Send mfa a Private Message   Click Here to Email mfa   Visit mfa's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mfa
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 83 

Cau,
Kdyby to bylo na Bille, tak je to super.
na Keisse nakonec bohuzel skoro nevidim - vadi mi zvlastni skola
ze strechy by to ale melo bejt o neco lepsi.

koukal jsem, ze naproti pres ulici je nekdo dalsi -
Zejtra si pujcim fotak a pokusim se dostat na strechu - tam by melo bejt videt hodne dobre daleko okolo. Vyfotim

zatim
jinak by mozna nebylo od veci domluvit se na nejakej sraz, trosku to tady na tom foru nestiham

Naposledy upravil mfa 04.02.2003 v 18:15

Old Post 04.02.2003 v 17:23
mfa je offline   Click Here to See the Profile for mfa   Find more posts by mfa   Click here to Send mfa a Private Message   Click Here to Email mfa   Visit mfa's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sigi
Junior Member

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 132

WiFi Mereni v bode Sigi1 Příspěvek č. 84 

Ahoj, tak mam tedka pujcenou wifikartu Z-COM XI-626 a meril jsem z balkonu. Bohuzel jsem nenameril nic z bodu Fyzik-Habrova, ale kupodivu jsem zachytil bod Seidl - tone ve vrsovicich, a potom jeste jeden, ktery ma MAC 00:06:25:A7:5B:1D a operuje na 10 kanálu vertikálně. Bohužel se mi nepodařilo doposud najít, komu ten MAC patří, kdybyste nekdo vedel, tak to sem napiste.

Musi to ale bejt nekdo, kdo se pristehoval z Holesovic, nebot kdyz jsem cislo te karty hledal, tak mi to naslo, ze se kdysi provozovala na 6. kanalu v Holesovickich, a lidi taky schaneli , kdo to provozuje .

Budu se ted snazit dohodnout s bodem Tone a zjistit, jak moc velka sance je, ze by se to dalo pripojit, nebot je to 3,5 km. Jinak co se tyce strechy, tak jsem tam byl, ze strechy chytnu bod Fyzik-Habrova (mizerne) a zrejme by nebyl vetsi problem strcit si tam routrik a nejaky anteny. Ale nejdriv tady musi byt nejaka posahana konektivita :(. Takze se jeste uvidi, co a jak

Old Post 04.02.2003 v 18:29
sigi je offline   Click Here to See the Profile for sigi   Find more posts by sigi   Click here to Send sigi a Private Message   Click Here to Email sigi   Visit sigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radek.lucan
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 85 

Naposledy upravil radek.lucan 06.02.2003 v 10:24

Old Post 06.02.2003 v 10:19
radek.lucan je offline   Click Here to See the Profile for radek.lucan   Find more posts by radek.lucan   Click here to Send radek.lucan a Private Message   Click Here to Email radek.lucan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mudrtomoch
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 86 

hmm, tak ja (tom1) jsem za tim panelakem :-( (vlevo od metra Strasnicka).

Old Post 06.02.2003 v 11:10
mudrtomoch je offline   Click Here to See the Profile for mudrtomoch   Find more posts by mudrtomoch   Click here to Send mudrtomoch a Private Message   Click Here to Email mudrtomoch   Visit mudrtomoch's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mfa
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 87 

2 radek.lucan
Ja na tebe nejspis vidim - poslu fotky

Old Post 06.02.2003 v 14:15
mfa je offline   Click Here to See the Profile for mfa   Find more posts by mfa   Click here to Send mfa a Private Message   Click Here to Email mfa   Visit mfa's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mfa
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 45

panorama Příspěvek č. 88 

Old Post 06.02.2003 v 16:14
mfa je offline   Click Here to See the Profile for mfa   Find more posts by mfa   Click here to Send mfa a Private Message   Click Here to Email mfa   Visit mfa's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukie
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 89 

MFA: tak např. na mne nevidíš :( jsem za tím kostelýkem, nebo co to je a na keisse asi také ne, ale zas např. na Billu vidíš OK... to je kladný
BTW: psal mi dwo co si myslíme o připojení strašnic k zahraďáku... co vy na to?

Old Post 06.02.2003 v 17:24
Lukie je offline   Click Here to See the Profile for Lukie   Find more posts by Lukie   Click here to Send Lukie a Private Message   Click Here to Email Lukie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mudrtomoch
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 90 

Pripojení k Zahraďáku? Arniku vidím výborne :-). tom1

Old Post 06.02.2003 v 18:08
mudrtomoch je offline   Click Here to See the Profile for mudrtomoch   Find more posts by mudrtomoch   Click here to Send mudrtomoch a Private Message   Click Here to Email mudrtomoch   Visit mudrtomoch's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukie
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 91 

mudrtomoch: ty vůbec vidíš celkem obstojně... mohl bys být spojovací bod ... jak píšeš, tak vidíš i na želivárnu.. nemohl bys dodat fotky ze střechy?
Joo a ještě jedna věc: máte někdo zkušenosti s tím, jaká konfigurace stačí jako router?

Old Post 07.02.2003 v 09:49
Lukie je offline   Click Here to See the Profile for Lukie   Find more posts by Lukie   Click here to Send Lukie a Private Message   Click Here to Email Lukie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sigi
Junior Member

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 132

Příspěvek č. 92 

Old Post 07.02.2003 v 10:01
sigi je offline   Click Here to See the Profile for sigi   Find more posts by sigi   Click here to Send sigi a Private Message   Click Here to Email sigi   Visit sigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sigi
Junior Member

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 132

Příspěvek č. 93 

Old Post 07.02.2003 v 10:03
sigi je offline   Click Here to See the Profile for sigi   Find more posts by sigi   Click here to Send sigi a Private Message   Click Here to Email sigi   Visit sigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sigi
Junior Member

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 132

Re: Schuzka zajemcu o pripojeni v Malesicich Příspěvek č. 94 

Old Post 07.02.2003 v 10:20
sigi je offline   Click Here to See the Profile for sigi   Find more posts by sigi   Click here to Send sigi a Private Message   Click Here to Email sigi   Visit sigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukie
Newbie

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 95 

sigy: máš recht... jsem se teď šel podívat co máme v práci a 486kovej board s PCI slotem tu máme jen jeden :( )) takže ho strkám "pod pult" a bude z něj router

Old Post 07.02.2003 v 10:29
Lukie je offline   Click Here to See the Profile for Lukie   Find more posts by Lukie   Click here to Send Lukie a Private Message   Click Here to Email Lukie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radek.lucan
Newbie

Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 96 

mfa: No jo, vidis me, hura :-) Nejsem si jisty, jestli vidis primo do okna, ale urcite vidis na ten barak, kde bydlim, takze nevidim problem se (aspon teda teoreticky) spojit.

Ad schuzka: Mohli bychom neco udelat, jsem v tech Strasnicich novacek, tak rad poznam nejakou slusnou hospudku. Zatim znam jenom Svejka :-)

Old Post 07.02.2003 v 10:30
radek.lucan je offline   Click Here to See the Profile for radek.lucan   Find more posts by radek.lucan   Click here to Send radek.lucan a Private Message   Click Here to Email radek.lucan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:00.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz