CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Jižní Morava > Jihlava
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Laponc
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 12

Balkóóón ??? Příspěvek č. 17 

no co se týče toho balkónu, tak se mi to zdá jako blbost, poněvadž by se tam dala využít jen jedna směrová anténa a druhá strana od paneláku by byla tak mrtvá.

sehnat ale jednoho nadšence v každém paneláku by,ale jinak přeci neměl být problém

když máme 8 pater, 4 byty na patro, to je v průměru 12 lidí v patře, celkem 96 lidí v celém domě a to by v tom byl čert abychom tam někoho nenašli

Old Post 14.10.2003 v 10:08
Laponc je offline   Click Here to See the Profile for Laponc   Find more posts by Laponc   Click here to Send Laponc a Private Message   Click Here to Email Laponc     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laponc
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 12

Balkóóón ??? Příspěvek č. 18 

no co se týče toho balkónu, tak se mi to zdá jako blbost, poněvadž by se tam dala využít jen jedna směrová anténa a druhá strana od paneláku by byla tak mrtvá.

sehnat ale jednoho nadšence v každém paneláku by,ale jinak přeci neměl být problém

když máme 8 pater, 4 byty na patro, to je v průměru 12 lidí v patře, celkem 96 lidí v celém domě a to by v tom byl čert abychom tam někoho nenašli

Old Post 14.10.2003 v 10:09
Laponc je offline   Click Here to See the Profile for Laponc   Find more posts by Laponc   Click here to Send Laponc a Private Message   Click Here to Email Laponc     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chalucha
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 19 

Ano tohle reseni je jednak drazsi a jednak by se musel onen balkon zvolit velice rozumne. Dala by se pouzit sektorova antena, ktera zrovna treba na nejakym sidlisti by pokryla veliky prostor. Navic se dsa vhodne sklonit dolu tak, aby zbytecne nerusila site x km daleko.
Samozrejme ale nejjednodussi a nejlevnejsi je nekam na vysoky bod hodit na stozar pomerne levny vsesmer a je vyreseno, to ale bohuzel ne vzdy je mozne a co se tyce ruseni, tak prave takto umisteny vsesmer je nejnachylnejsi, pze nachyta vsechno okolo

Old Post 15.10.2003 v 10:20
chalucha je offline   Click Here to See the Profile for chalucha   Find more posts by chalucha   Click here to Send chalucha a Private Message   Click Here to Email chalucha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daffyd
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 1

Jihlava Příspěvek č. 20 

Cus jihlavaci, pokud ma nekdo zajem prejit od slov k cinnum, rad se pridam, bydlim Na Slunci...

__________________

Daffydek

Old Post 22.10.2003 v 07:58
daffyd je offline   Click Here to See the Profile for daffyd   Find more posts by daffyd   Click here to Send daffyd a Private Message   Click Here to Email daffyd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
relic
Newbie

Registrován: 08.07.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 21 

A co Srazna? tam by melo byt teoreticky taky videt z brezinek. Co se takhle nekde sejit a probrat to?

Old Post 22.10.2003 v 09:51
relic je offline   Click Here to See the Profile for relic   Find more posts by relic   Click here to Send relic a Private Message   Click Here to Email relic     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laponc
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 12

Přecházím od slov k činům Příspěvek č. 22 

Tož jsem teda psal na euroweb.cz , ale tam mě jaksi ignorujou po jedné odpovědi mi už více nenapsali a asi se budu muset víc vnutit nebo najít někoho jiného kdo by poskytnul lajnu

jinak jsem o víkendu přemýšlel a byl bych schopen sektorovou anténou pokrýt docela velkou část bedřichova jen mi překáží jeden blbej panelák což by neměl být problém pokud by jsme tam sehnali zájemce o připojení - bychom to pak šoupli na jejich střechu a bylo by - vím zátím o zájemci sir_phoenix, který kousek od toho paneláku bydlí

měl bych ještě jeden barák ale tam jsem zatím výhled ze střechy nesledoval

Chalucha - je ve tvých možnostech zprovoznit AP nebo bychom na to muselo naštudovat nějakou moudrou knihu ?

co se ještě týče pokrytí bedřichova, tak zájemci by se dali sehnat stylem létáku což se již plánuje v Praze

důležité je jen sehnat lajnu, zprovoznit AP a mít aspoň 15 dostupných zájemců na Bedřichově - paneláků je tam dost a tak by to mělo být bez problémů

zádrhel budou jen peníze nebo? každý bude chtít dát určitě co nejmíň

holt jdu dál shánět tu lajnu - a já ju najdu jako že se laponc jmenuju

Old Post 27.10.2003 v 10:40
Laponc je offline   Click Here to See the Profile for Laponc   Find more posts by Laponc   Click here to Send Laponc a Private Message   Click Here to Email Laponc     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chalucha
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 23 

Zprovoznit v linuxu AP neni problem, jediny co nezvladam zatim je dynamicky routovani pomoci ospf, ale to stejne zatim nebudete potrebovat.
Ale sem vetsinu casu v Praze, takze bych vam doporucoval se na to mrknout, muzu pripadne poradit, poslat konfiguraky a tak.

Old Post 27.10.2003 v 11:09
chalucha je offline   Click Here to See the Profile for chalucha   Find more posts by chalucha   Click here to Send chalucha a Private Message   Click Here to Email chalucha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laponc
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 12

I snaha se cení Příspěvek č. 24 

Eee - tož bych to někde i naštudoval, ale zatím jaksi nevím kde - nemáš nějakej typ ???

mimochodem co všechno je potřeba pro zpuštění AP?

já bych řek, že starej komp s linuxem a anténa, ale nějak se mi nezdá, že je to tak málo věcí

mimochodem když už máš ty zkušenosti, tak na kolik peněz se vším všudy jeden AP vyjde ?

Old Post 27.10.2003 v 13:10
Laponc je offline   Click Here to See the Profile for Laponc   Find more posts by Laponc   Click here to Send Laponc a Private Message   Click Here to Email Laponc     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chalucha
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 59

Re: I snaha se cení Příspěvek č. 25 

Old Post 27.10.2003 v 13:52
chalucha je offline   Click Here to See the Profile for chalucha   Find more posts by chalucha   Click here to Send chalucha a Private Message   Click Here to Email chalucha     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laponc
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 12

hmmmm Příspěvek č. 26 

kuva to zní docela jednoduše, tak jaktože to v Jihlavě neprovede někdo už dávno

musím co nejrychlejc sehnat někde tu lajnu a pak bych v tom nevidělů problém

Old Post 27.10.2003 v 15:54
Laponc je offline   Click Here to See the Profile for Laponc   Find more posts by Laponc   Click here to Send Laponc a Private Message   Click Here to Email Laponc     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laponc
Newbie

Registrován: 13.10.2003
Příspěvků: 12

Transgasnet Příspěvek č. 27 

Tož jsem koukal na stránky Transgasu a zjistil, že jejich lajna vede i do Jihlavy

nevím jestli jsem tomu ceníku porozuměl, ale

Zřízení trvalého virtuálního okruhu (PVC) 2 000,- Kč
2Mb za měsíc 18 000,- Kč

to by dělalo při patnácti uživatelích 1200 kč za měsíc

ale to je jen doměnka

Old Post 31.10.2003 v 13:40
Laponc je offline   Click Here to See the Profile for Laponc   Find more posts by Laponc   Click here to Send Laponc a Private Message   Click Here to Email Laponc     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jip
Newbie

Registrován: 24.09.2002
Příspěvků: 3

Od slov k cinum Příspěvek č. 28 

Ahoj vsichni.

Po vice nez roce sledovani toho, jak by kazdy chtel a vetsina akci konci nadsenym mailem, rozhodl jsem se pro akci.
Vcera jsem konecne rozjel AP. Je na Rosickeho. Neni sice v idealnim geografickem miste, ale je. Ani antena jeste neni na definitivnim miste. Konektivitu do inetu zatim zadnou nemam. K tomu je ovsem je treba dalsich zajemcu. Kdo se prida?

Jirka

Naposledy upravil jip 09.01.2004 v 23:25

Old Post 09.01.2004 v 23:21
jip je offline   Click Here to See the Profile for jip   Find more posts by jip   Click here to Send jip a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Masinka
Newbie

Registrován: 21.08.2002
Příspěvků: 7

Re: Od slov k cinum Příspěvek č. 29 

Old Post 12.01.2004 v 06:43
Masinka je offline   Click Here to See the Profile for Masinka   Find more posts by Masinka   Click here to Send Masinka a Private Message   Click Here to Email Masinka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wec
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 1

Re: Od slov k cinum Příspěvek č. 30 

Old Post 28.01.2004 v 18:13
wec je offline   Click Here to See the Profile for wec   Find more posts by wec   Click here to Send wec a Private Message   Click Here to Email wec     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojko
Newbie

Registrován: 10.01.2003
Příspěvků: 3

mam dalsi Příspěvek č. 31 

Ahoj,
a ja bych mel skoro dalsi na Kalvarii. Chzbi jen vylezt na strechu a pridelat antenu. Uz to mohlo byt hotove, ale valcim s jednim pocitacem a tak nemam cas. Ale je to otazka par dni a muzu fungovat. Jen ta poloha neni nic moc. Chtelo bz to nejake lidi z panelaku na Brezinkach.
zatim
golf

Old Post 14.02.2004 v 07:39
rojko je offline   Click Here to See the Profile for rojko   Find more posts by rojko   Click here to Send rojko a Private Message   Click Here to Email rojko   Visit rojko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paja36
Newbie

Registrován: 20.02.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 32 

Bydlím na kollárce ,měl bych zájem ,...)
Pavel

Old Post 21.02.2004 v 18:31
paja36 je offline   Click Here to See the Profile for paja36   Find more posts by paja36   Click here to Send paja36 a Private Message   Click Here to Email paja36     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:46.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz